Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

a to sorry :gwizdanie: d*pę ci tuje bo myślałem że tylko potrzebujesz urządzenia :kox:

Ty masz AVG ? jaka turbinę wsadziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AVG/AFN jedno i to samo :rolleyes: a turbo wsadziłem od AWX :evil: dlatego chce go sprawdzic czy jest wszystko Ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z BMW ale koles ma sprzęt do wszyskiego i nawet jak czego nie wie to bedzie tak długo drążył temat aż znajdzie rozwiązanie. A Audi to na pewno podłącza bo sam sie wpinałem u niego.

a ten koleś z Ryk jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm szczerze nie wiem ile moge sie spodziewac bo Fmic nie mam :disgust: Mam hybryde i wtryski 216ki moze być cos koło 160km zalezy w jakim stanie będzie pompa :gwizdanie: Mekto na takim setupie wyciagnął 173km i też nie miał fmic, ale ja niechce takiego hardkora żeby zaraz sprzęgła szukać :przebiegly: najbardzoiej zadowolił by mnie wynik 160km i jakieś 330Nm, ale póki co to musze sprawdzić kondycje sprzętu

Noi laptopa wkońcu nabyc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 330 Nm to już imponujący wynik

od 110 do 160 to już spora różnica w sumie to już chyba granica wytrzymałości pozostałych podzespołów - hamulce, sprzęgło itp....

ostatnio jechałem kumpla 130 konnym TDCI w mondeo na odcinku Leopoldów Ryki i powiem ci że w szoku byłem z wrażeń jakie mi dostarczyła ta jednostka (w sumie to pierwszy raz jechałem dieslem)

i jestem zachwycony - ciekaw jestem efektów 160KM 330Nm :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mondeo sie extra zbierają :naughty: kolega ma takiego w 2.0, ale Audi B6 jest mocniejsze w wersji 130km a po programie to juz mistrzostwo

Artek Storczyk(pewnie znasz) ma 1,9 po programie na ok 170km to zamiata konkretnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

storczyk to teraz szaleje rx8

to jest fura - gwozdz programu to silnik :gwizdanie:

Noo to autko to jest masakrator w Rykach jeśli chodzi o dynamike :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dzieciaczki :wink4: Z Lublina pojawi się kilka osób na 1/4 mili. Może zrobimy przy okazji mini spota? :) Tylko musimy uzgodnić jakieś miejsce, żeby każdy tam jechał, albo coś :mysli: Wy znacie teren to podajcie jakieś charakterystyczne punkty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storczyka nie znam - w sumie to bardzo malo ludzi znam z Ryk

pewnie dlatego że podstawówkę w Leopoldowie a technikum w Dęblinie robiłem.

ten mondek co leciałem w święta tez 2.0 TDCi ele efekt wciskania gazu przy 140 na blacie :evil: ehhh rewelacja nawet wtedy czuć jak ciągnie szalony a to tylko 130 koni i to nie niemieckich :wink4:. kiedy mój ADP się tak nauczy :nabijasie:

Mój współlokator że go tak nazwę, ma 406 coupe 3.0 V6 bęzyna i wcale takiej bardzo dużej różnicy nie widziałem. jednak ten TDCI motorek fajny zrobili a co najciekawsze pali połowę dawki mojej nadprzestrzennej jednostki ADP :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota to mozemy zrobić ogólnie na tej imprezie :good: a jeśli chodzi o samo miejsce jak tam dojechać to zaraz ogarne jakaś mapke dojazdową. Lotnisko jest tak wielkie ze spokojnie znajdziemy jakieś miejsce dla wielu :a4fan: a przy okazji poogladamy furki zmodyfikowane jedyne co moze popsuć impre/spota to pogoda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa.gif

Jadąc jak na mapce główną drogą w kierunku Kocka skręcamy w lewo (od Ryk) na miejscowosć Nowodwór. Na trasie po prawej stronie będzie brama w lesie to jest wjazd na lotnisko ale to raczej będzie oznaczone juz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o miejscówkę na lotnisku :) Może jest jakieś charakterystyczne miejsce gdzie wszyscy byśmy jechali zaparkować :wink4: A np. o konkretnej godzinie byśmy się tam pojawili, bo ludzi może być sporo i się nie znajdziemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to na lotnisku nie ma chrakterystycznego miejsca tam wszędzie płaski teren, a parkuje sie na trawie, asfalt będzie zagrodzony dla uczestników, a godzina moze 12 była by odpowiednia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jade z robertem wiec mozemy sie gdzieś ustawić w sumie ale to trzeba by godzinke jakaś ustalic konkretnie :mysli:

Gadzior napisz gdzie ta geometrie sie robi w Deblinie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...