Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hanson1982 A co za wlepkę masz na tylnej szybie? czyżby BABY ON BOARD :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 13:03_________________________________________________

wszyscy wiedzą jak jest sedan RULES!!!!!!! hahahaha :cool1:

De8bolek :good::kox::decayed:

Dobrze mówią - polać im!!

wogóle się nie znacie :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wogóle się nie znacie :decayed:

:tongue4: jak sama nazwa wskazuje A - vont z tym Avantem :polew:
Opublikowano
:nabijasie::tongue4:
Opublikowano
  • Autor
:decayed: i tak Sedan przy Avancie wygląda kiblowato :lol1:
Opublikowano

:decayed: i tak Sedan przy Avancie wygląda kiblowato :lol1:

i tym zdaniem kończymy OT :tongue4:

Opublikowano

i tym zdaniem kończymy OT :tongue4:

A to da się robić OT w tym temacie? :mysli::tongue4:

Opublikowano

i tym zdaniem kończymy OT :tongue4:

A to da się robić OT w tym temacie? :mysli::tongue4:

tutaj wszytko można :kox:

Opublikowano

hanson1982 A co za wlepkę masz na tylnej szybie? czyżby BABY ON BOARD :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 13:03_________________________________________________

wszyscy wiedzą jak jest sedan RULES!!!!!!! hahahaha :cool1:

De8bolek :good::kox::decayed:

No jeszcze sie nie dorobiłem, ale naklejka jest w deche i ją zostawiłem... :polew:

PS. AVANT - simply the best

Opublikowano

i tym zdaniem kończymy OT :tongue4:

A to da się robić OT w tym temacie? :mysli::tongue4:

:mysli: dokładnie :decayed: wystarczy wskoczyć na wątek do krakusów albo warszawiaków :shocked: tam to dopiero jest spam :naughty::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

i tym zdaniem kończymy OT :tongue4:

A to da się robić OT w tym temacie? :mysli::tongue4:

:mysli: dokładnie :decayed: wystarczy wskoczyć na wątek do krakusów albo warszawiaków :shocked: tam to dopiero jest spam :naughty::tongue4:

kiedyś i Lublin taki bedzie :rolleyes::kox:

Opublikowano

kiedyś i Lublin taki bedzie :rolleyes::kox:

taaaa :polew: Właśnie chłopy... Piszmy w jednym temacie :) A nie podzieliliśmy sie na dwa wojewódzkie i LRY :) tylko w tych dwóch się coś dzieje... może w jednym wszyscy poklikamy? Trzeba zasyfić to forum! :evil::polew:

Opublikowano
  • Autor

No tam też mozna mega off topa zrobić :naughty:

Dzisiaj kolega pojechał po A4 1,9TDI do hamburga :kox: wiec jeśli mu jej nie sprzątną przed czasem to bedzie kolejny na forum z LRY :decayed:

Opublikowano

to sie zabawne zaczyna robic wątek wojewódzki i powiatowy(konkretnie rycki LRY :tongue4:) faktycznie tylko w tych coś sie dzieje :tongue4:

jak tak dalej pójdzie zasłyniemy jako zagłębie A4 w PL, bedą zjezdzac sie tyrysci i zdjecia bedą robic :polew:

Opublikowano

zasłyniemy jako zagłębie A4 w PL, bedą zjezdzac sie tyrysci i zdjecia bedą robic :polew:

:laghing2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

taaak u nas będzie można zobaczyć wszystkie wypusty we wszystkich kolorach - czarnym i srebrnym :polew:

Opublikowano

Zieleń od święta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zieleń od święta :gwizdanie:

No bigos mógł byś kiedyś zawitać urozmaicic tą naszą monochromatyczność :naughty: własnie chciałem w PSie porobic pare nowych audiczek, no ale nie ma gdzie wkleic juz na tej fotce kolejnych :disgust:

Opublikowano

PS. Sedany to kible :polew:

zgadzam się :naughty::kox::polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:02_________________________________________________ej może któryś na paintball chce jechać w niedzielę :naughty: od Garwolca mogę przygarnąć do swojej niuni :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ej może któryś na paintball chce jechać w niedzielę :naughty: od Garwolca mogę przygarnąć do swojej niuni :decayed:

Ja to odpadam wielkimi krokami sesja mi sie zbliza i co weekend trza być :tongue4: U nas pod Rykami też gdzieś jest paintball :naughty:

Opublikowano

PS. Sedany to kible :polew:

zgadzam się :naughty::kox::polew:

Nie no Jeszcze Ten swoje 5 groszy ...... :bicz3: :decayed:

Sedany są zajebistsze i bardziej aerodynamiczne :polew:

Zieleń od święta :gwizdanie:

No bigos mógł byś kiedyś zawitać urozmaicic tą naszą monochromatyczność :naughty: własnie chciałem w PSie porobic pare nowych audiczek, no ale nie ma gdzie wkleic juz na tej fotce kolejnych :disgust:

A tak się składa że pewnie jutro śmignę po pracy w rodzinne strony

Profilaktycznie oczywiście żeby w Rykach pooglądali sobie jakie to piękne auta te sedańce som :decayed:

Bo ja zawsze mogę jak wy już mogliście :mysli: czy jakoś tak :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.