Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na kukuryny to i ja może dojadę :kox:

:grin::kox: ktoś jeszcze? :decayed:

Tak swoją drogą Jarek (tak co do tych kukuryn) masz fajną liczbę postów... w sumie ja też tylko kolejność inna... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby co ja planuję wyjechać od siebie między 14-15, więc między 15-16 będę u Was :decayed: zaalarmuję w jakiś sposób Kowiemu że dojeżdżam i spodziewam się czerwonego dywanu :decayed: a tak poważnie to Kowi pamiętaj o tym co masz mi przygotować - weź dysk czy coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :decayed:

rafalekx mam od jakiegoś czasu jakiś problem z wysyłaniem prywatnych wiadomości :kwasny:

Pisz na maila: [email protected] :hi:

Sorry, za offtop :jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :decayed:

rafalekx mam od jakiegoś czasu jakiś problem z wysyłaniem prywatnych wiadomości :kwasny:

Pisz na maila: [email protected] :hi:

Sorry, za offtop :jezyk:

o o o o grejt że się odezwałeś :wink: Bo już miałem focha małego na Ciebie :decayed: :decayed: :decayed: żarcik, napiszę maila ale pewnie dopiero jutro :wink: bo na tym kompie nie mam nic.

A co do spota. Lekko się opóźni, a przynajmniej moja obecność, ja za 20 minut ruszę od siebie więc koło 17.00 dopiero będę w LRY :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak chyba będzie nas 2, bigos już odpadł, reszta jak widać nie odzywa sie, takze o 17:hi:

---------- Post dopisany 25-10-2012 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 15:25 ----------

Profil - Mates.pl - Michał

Zna ktos kretacza? ledwo wystartował na forum z myślą ze wysteruje paru, dostał bana:whistling: ale warto by mu ksywke na czole wypisac, by smród sie ciagnął za nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiałem o co chodzi, dopiero na battalionie zobaczyłem.

trzeba by dać gdzieś dobrze widoczną informację, żeby ludzie nie kupowali rzeczy od nowo zarejestrowanych (tylko nie w regulaminie forum bo z doświadczenia wiem, że mało kto to czyta:P), wpłacając kasę, bo niestety sa tutaj ludzie łatwowierni, którzy sami nie oszukują, a oceniając po sobie, dają się nabrać, albo nie mają doświadczenia w necie z krętaczami.

bo już czytałem posty, zgłaszania przekrętów, ale niestety po wpłacie kasy.

sam miałem podobny przypadek, nie zgłaszałem bo skończyło się po jednej wiadomości, pomyślałem, że się rozmyślił - szukałem sterownika do poziomowania xenonów i koleś napisał, że ma w dobrej cenie. zarejestrowany niedawno, zero postów, napisałem, że fajnie dogadamy się, ale zakup przez allegro, bo nie znam go, nieznany na forum, a chce mieć zabezpieczenie - więcej nie odpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop Winter Sport run on flat 225x50R17 to nie za szeroko na zimę ??? Mam okazję kupić takie opony i muszę się szybko zdeklarować.

Na jakich jeździcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem co robić bo ja też mam teraz 205 na 16 zimowe, ale te trafiają się w bardzo dobrej cenie i przejechane 800km na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...