Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Pany o taki kolor mi chodzi, siadłby chyba na stylingi, jak złoto - kolor to ciemny grafit metalik :jerk:

Widziałem te koła u znajomego na żywo, po odebraniu z malowania i mnie robił ... :dance:

 

O1jzm47.jpg

 

nPJoUKl.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany o taki kolor mi chodzi, siadłby chyba na stylingi, jak złoto - kolor to ciemny grafit metalik :jerk:
Widziałem te koła u znajomego na żywo, po odebraniu z malowania i mnie robił ... :dance:
 
O1jzm47.jpg
 
nPJoUKl.jpg


Fajne koło co to za model, a kolor ten grafit jest git :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolada z opiłkami:naughty: w czarnej budzie to  w ogóle by rozjebały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - nie wiem jaki to dokladnie model felgi, wiem tylko, że Toora.

 

Noo te black chromy tez mi sie widzą :)

Brązowe/złote jakoś chyba nie bardzo do tego koloru... Chyba, że zamiast felg przemalować by bude na ciorny :decayed: :whistling:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajak powiedz, ty masz założone projektory Morimoto Mini H1 tak? Czy tam da się wsadzić D4S? Czy tylko te ichsze H1 HID? Skąd je zamawiałeś, bo planuje właśnie zrobić tego moda a jako, że obecnie mam soczewkę z B8 i ori Koito D4S yo zrobiłbym z nich użytek.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 17:23, Fr0styyy. napisał:

Kajak powiedz, ty masz założone projektory Morimoto Mini H1 tak? Czy tam da się wsadzić D4S? Czy tylko te ichsze H1 HID? Skąd je zamawiałeś, bo planuje właśnie zrobić tego moda a jako, że obecnie mam soczewkę z B8 i ori Koito D4S yo zrobiłbym z nich użytek.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 

Ja zakladalem Mini H1, nie Morimoto. Nie da sie do nich wsadzic nic innego, mocowanie mają pod H1, wiec takie wsadzalem :wink: jezeli chcesz wkladac to do ori bixa to bys musial przykombinowac z tymi Koito Q5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odziwo nie dawno kupiony, a juz udalo mi sie zalozyc go na auto - zestaw naprawczy wybieraka i lewarka biegów :whistling:

Zmiana na duzy + , wibracje lewarka w bardzo duzym stopniu zniknely (cos tam jeszcze czasami delikatnie potrafi zadrżeć, ale to juz raczej inne czynniki maja na to wplyw - np przeguby, półosie, duże ciężkie koła z niskim profilem, no i starość ;)

aOPi1Eo.jpg

 

KK4X0fG.jpg

 

Z racji, ze kasety nie wymienialem, to postanowilem troche ją przydrutować i zmniejszyłem luzy parcianką na obwodzie prencików :decayed:

 

ejfOI3V.jpg

 

Podziekowania dla kamil vag za duzą pomoc przy kompletowaniu tejli i za rady dotyczące wymiany itd :hi:

 

Dzisiaj rowniez przyplynela kamerka cofania :) ktora pewnie swoje bedzie musiala odlezec :lol:

 

VfoZY0r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz mody na bardzo duży plus [emoji106]a kamerka calkiem fajny bajer [emoji5]

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde też przymierzam do zmiany tych elementów wybieraka ale boję się tej regulacji później, ciężko było biegi ustawić? Ten element przy skrzyni z czerwoną gumą jak wyjąłeś? Dojście jest nieciekawe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Odziwo nie dawno kupiony, a juz udalo mi sie zalozyc go na auto - zestaw naprawczy wybieraka i lewarka biegów :whistling:

Zmiana na duzy + , wibracje lewarka w bardzo duzym stopniu zniknely (cos tam jeszcze czasami delikatnie potrafi zadrżeć, ale to juz raczej inne czynniki maja na to wplyw - np przeguby, półosie, duże ciężkie koła z niskim profilem, no i starość ;)

aOPi1Eo.jpg

 

KK4X0fG.jpg

 

Z racji, ze kasety nie wymienialem, to postanowilem troche ją przydrutować i zmniejszyłem luzy parcianką na obwodzie prencików :decayed:

 

ejfOI3V.jpg

 

Podziekowania dla kamil vag za duzą pomoc przy kompletowaniu tejli i za rady dotyczące wymiany itd :hi:

 

Dzisiaj rowniez przyplynela kamerka cofania :) ktora pewnie swoje bedzie musiala odlezec :lol:

 

VfoZY0r.jpg

A jak po wymianie tej kulki z czerwona gumka drazka z zestawu naprawczego xD? Dużo z tym zabawy ?Moja nadal czeka na montaz, ale nie ma zbytnio czasu żeby tam zajrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ładnie...a wyciek na silniku zrobiony ??czy nie ma czasu[emoji28]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie o to "bałem" ale w sumie zaden problem, zrobilem wedlug instrukcji i praktycznie pyklo od razu od strzala ustawienie ;) jedyne co to mam wrazenie, ze wajcha na 5 i 6 jest ciutke za bardzo w prawo i to sobie musze skorygowac delikatnie. W sumie to biegi ustawilem lepiej niz byly, wchodzo jak po maśle :whistling: no tam przy skrzyni jest troche ciasnawo, no ale jakos trzeba bylo dać rade, dwie sruby na skrzyni sa do odkrecenia, jedna pod lewarkiem i cięgno z tą czerwoną gumką jest juz Twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rrrudy25 napisał:

Wszystko fajnie ładnie...a wyciek na silniku zrobiony ??czy nie ma czasuemoji28.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Brawo Ty - nie zrobiony ! 

Mial byc robiony wczoraj po skonczeniu biegow, ale niestety za dlugo sie z tym dupczyłem i czasu zabraklo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cie dziaduuuu[emoji16][emoji16][emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Brawo Ty - nie zrobiony ! 

Mial byc robiony wczoraj po skonczeniu biegow, ale niestety za dlugo sie z tym dupczyłem i czasu zabraklo :decayed:

Skąd wyciek? Ja mam wyciek z tyłu silnika, na początku trochę strachu, bo głowica i uszczelka mokra i same najgorsze myśli, ale wydaje się, że wyciek jest gdzieś z okolic pompy tandemowej lub wiązki pompowtryskiwaczy prawdopodobnie, nie miałem jeszcze czasu się tym zająć, mam nadzieję że to nic poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Tez sie o to "bałem" ale w sumie zaden problem, zrobilem wedlug instrukcji i praktycznie pyklo od razu od strzala ustawienie ;) jedyne co to mam wrazenie, ze wajcha na 5 i 6 jest ciutke za bardzo w prawo i to sobie musze skorygowac delikatnie. W sumie to biegi ustawilem lepiej niz byly, wchodzo jak po maśle :whistling: no tam przy skrzyni jest troche ciasnawo, no ale jakos trzeba bylo dać rade, dwie sruby na skrzyni sa do odkrecenia, jedna pod lewarkiem i cięgno z tą czerwoną gumką jest juz Twoje :)

To już wiem do kogo przyjechać na regulacje :) Ja nadal czekam na ten element z tulejami, idzie z magazynu centralnego w Kassel (DE) wiec pewnie bedzie za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...