Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki antywirus ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kaspersky czasem mi zamulał jak skanował rokitniki ( czy jakoś tak ) no i te konie trojańskie codziennie łapie, chyba założę stadninę :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zainstalować najmniej obciążający antywirus, ale co z tego jak nie będzie on spełniał swojej funkcji, a będzie tylko z nazwy antywirusem tu właśnie też trzeba patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem Kaspersky, wersje próbną i nie staje nawet obok Eset Smart Security. Kaspersky zamulał start kompa, przeglądarki chodziły wolniej bo musiał wszystko przeskanować. Na targach udało mi sie wyrwać 2 klucze do Eset Smart Security w pełnej wersji na rok (po 6 miesięcy) i byłem zaskoczony tym, jaka różnica jest pomiędzy tym co oferuje Kaspersky z trefnym kluczem (pełna wersja, kwestia aktywowania klucza co 3 tygodnie) a Eset. Komputer od razu zyskał więcej przestrzeni nie tracąc na ochronie. Kaspersky może i jest dobry, ale nie jest zoptymalizowany, za to Eset i jest dobry, i zoptymalizowany tak, aby nie zamulać kompa zbędnymi skanami co 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jest coś takiego jak customizacja toola jeszcze i w Kasperskym można po prostu pewne rzeczy spersonalizować, choć ja zmulenia nie zauważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania test z niemieckiego niezależnego instytutu badawczego AV-Test:
https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-10/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AhnLab.. Albo to geniusze developingu i z kilkoma wersjami wskoczyli o 4 gwiazdki w góre w ogólnym rankingu, albo coś mi podpadają te wyniki, w których z resztą Avast ma lepsze wyniki od większości płatnych ;) Moim zdaniem lepiej byłoby zrobić ankiete - wiadomo, ile ludzi tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy uparliście się na Eseta i Kasperskiego, gdy obecnie te antywirusy nie są już najlepsze. Obecnie prym wiedzie chociażby rumuński Bitdefender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Eset Smart Security w paczce na 3 komputery i 3 smartfony z androidem. Cena jest OK bo w media czy saturnie kupisz taką za 179zł (w necie pewnie jeszcze taniej, teraz mam odnowienie na 2 lata za jakieś 220zł) z licencją na rok, a każde kolejne odnowienie jest tańsze. Aktualizuje się często czasem kilka razy dziennie, nie zamula i śmiga jak trzeba. No i co najważniejsze nie irytuje milionem powiadomień i okienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Eset Smart Security 9 - bez problemu znajdziesz sobie klucz aktywacyjny na googlach, ja wczoraj sobie aktywowałem i mam antywirusa ważnego do kwietnia 2018 roku. Nic nie zamula i bardzo dobrze chroni komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...