Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ARG] Casablanca White B5 by smky95


smky95

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI A4 Casablanca White ARG F4G


dc55b34e236daf49.jpg

 

 

  • ARG zalane Valvoline VR1 5w50
  • Kolor LY9G Casablanca White
  • Czarne wnętrze z jasną podsufitką
  • Szyberdach
  • Przednie szyby w prądzie
  • Radio 2DIN Audi Symphony
  • Licznik półfis
  • 4x Airbag



Modyfikacje

  • Zrobione ambery na przycisk FUNK
  • Podświetlanie ziemi przy wysiadaniu
  • Półskórzane fotele i kanapa.
  • Założenie zawieszenia gwintowanego na przód oraz talerzyki Ta-technix na tył
  • Gleba :decayed:
  • Grill RS (nieorg)
  • Aux do radia
  • Wygłuszenie drzwi i tunelu
  • Wzmacniacz BOSE na tylne głośniki + tweetery
  • Prawe duże lusterko
  • Podświetlane klamki
  • Koło 18'' Mercedes Benz et35 8,5'' (dystans 5mm na tył, wleci jeszcze na przód takiB))
  • Opony Nankang NS-20 89W  215/40 R18
  • HID 4300k schowane w ori miejscu na przetwornice
  • Licznik FIS VDO:decayed:


Plany

  • Swap na 1.8 turbo B)
  • Radio 2 DIN z wyświetlaczem
  • Obniżyć o kolejny centymetr :rotfl:
  • Oświetlenie wewnętrzne LED
  • Kierownica trzyramienna
  • Czarna podsufitka
  • Elektryka na tył
  • Dobry zawias na następny sezon
  • Podgrzewane fotele
  • Dołożenie tempomatu
  • Ładna dwururka :D

 

 

ec835b9c13ab2a2e.jpg

Edytowane przez smky95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Twój białasek, dodatki czarne do białego to idealna kompozycja w tym zestawieniu.

A czarny macik felgi nie lepszy by był...

Ma tak do srebnego i wygląda całkiem całkiem a do białego by było jeszcze lepiej czyt. bardziej ganstersko. :decayed:

ps. kupuj 18 cali lepszy efekt wizualny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Twój białasek, dodatki czarne do białego to idealna kompozycja w tym zestawieniu.

A czarny macik felgi nie lepszy by był...

Ma tak do srebnego i wygląda całkiem całkiem a do białego by było jeszcze lepiej czyt. bardziej ganstersko. :decayed:

ps. kupuj 18 cali lepszy efekt wizualny :wink:

Do tego jeszcze czarny dach i bylby sztos Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że polerka felg zrobiła by robotę :) czarny zmniejszy kolo

miałem takie felgi ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koloru felg raczej zmieniać nie będę [emoji6]. Co do rozmiaru to jeszcze temat do przemyślenia, czas pokaże jakie wjada na następny sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda. Każdą historie możesz kończyć - "A potem wjechałem ja, cały w bieli ;) " powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor którego chyba jeszcze tu nie widziałem, albo nie pamiętam. Ile razy widziałem białe bpińc na żywo tak zawsze lakier był zmęczony życiem i przebarwiony na żółty prawie, a tutaj widać, że lakier wygląda naprawdę na biały :) 17 cali sobie odpuść, nie odczujesz różnicy praktycznie do aktualnego wyglądu, a 18 już robi robotę. No ale temat wałkowany milion razy, pewnie skończy się tak czy owak na 18 :grin: Osobiscie widzę tutaj 18 z rantem i białym rotorem z perłą :) Powodzenia w modach, fajna i ciekawa baza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lakieru to auto było malowane, nie wiem kiedy nie wiem po co :grin:. Było sprawdzone miernikiem i szpachli nie ma :naughty:. Felgi właśnie planuje z polerowanym rantem. Marzy mi się keskin kt1 :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe audi b5 wygląda ciekawie. Zawsze jak widziałem, a widziałem nieczęsto, to były bardziej kremowe niż białe. Twój to inna bajka.

Nie trać czasu na 17 bo i tak w ten sam sezon wrzucisz 18". Skoro masz gwint na przodzie i dosyć spoko glebę na tyle to będzie dobrze wyglądać. Nie wrzucałbym białych kół do białego lakieru. Ewentualnie, jak kolega wyżej napisał, biały rotor i rant polerka. To rzeczywiście tak. Na twoim miejscu celowałbym w stonowane kolory. Młotkowy, grafit, srebro. A tak to bezawaryjności! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kole będę myślał dopiero na następny rok. Na pewno będzie coś na polerowanym rancie :D. I dziękuje wszystkim za miłe słowa :)

update :

Witam, żeby nie było że się nic dzieje to wpadło kilka modów :naughty: min. duże prawe lusterko (szkoda że przedlift :decayed:) od razu wyszpachlowane i pomalowane. Lampy zostały umyte i dostały nowiutkie odbłyśniki, udało mi się też skompletować zestaw HID 5000k. Myślę że jutro wszystko będzie złożone i się pochwalę efektem :naughty:. Kumpel powiedział mi że cupholder ma opcje podświetlania więc zacząłem modzić, i wymodziłem, wygląda jak OEM. Dostałem też paczuszkę z ledowymi żarówkami, które przerobię na obrys USDM.

e710546c1e9064b5m.jpgaa8e443f4ee6b194m.jpg4d68a2b8d5580d68m.jpg3016ed99221b5f62m.jpg95b80e1deb631e3em.jpg9246ffe2e48aef71m.jpg0ac2bd72038f9d55m.jpg9045d7054268777am.jpg

5bebf807d17386d8m.jpg











Edytowane przez smky95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały ma potencjał ;)
Czemu szpachlowałeś lustro? Ja mam od po lifta a szukam od przed lifta. Może chętny na wymianę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dwa małe przetarcia. Widać je na zdjęciu [emoji3] w sumie nawet chętny bym był

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mody B) : założony wzmacniacz ori BOSE na tylne głośniki, gra teraz cudnie, jeszcze na tył wlecą tweetery żeby nie było samego bassu. Aktualnie naprawiana jest konsola, kiedyś coś tam było w niej przykręcone i została dziura. Założone ledowe postoje. Lekko wygłuszona blacha wokół gałki zmiany biegów. AUX w Symphony B). No i oczywiście największy powód do szczęścia, wleciało koło:naughty: koło Mercedes 18" 8.5j et35, rant będzie w lustro. Jeszcze nie dawno założyłem silniczek do szyberdachu, oryginalnie nie było niczego żeby go podłączyć. Było trzeba dorobić kostkę i całą instalacje, wszystko podłączone jak fabryka nakazała, domykanie działa wszystko jest si :naughty:

39aad18f72bef93bm.jpg9e81f77090cb84a7m.jpgb2ce75a94612ed1bm.jpg88b14369988dcbe0m.jpg05a2bb7800588059m.jpgcfea64a95ff79acam.jpgf58261ce1f95e194m.png7dd791e8ce76c0c6m.jpgee8981ca07cfb64em.jpg696e349c9d2238bcm.jpg

 

Edytowane przez smky95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wleciały jeszcze podświetlane klamki [emoji41] 20ec7c46a654fa0aa4154e090fdbf119.jpg5e935695747d19fbd9a4dbaaca42ba4d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe to to takie brzydkie to takie jakeś:kox:  Jest git, no i najlepszy silnik z gamy 1.8 wolnossących :tongue4:

Dnia 23.09.2016 o 13:19, enczu napisał:

Myslalem o keskinach ale fakt ze srubki to nie srubki mnie zniechecil :/

Tej odwal sie od imitacji śrubków bo Ci wypomne, że jeździsz na mtśmietnix i swapujesz turbo awx na awx i wogóle to tjuner po c**ju jesteś :decayed:

Pewnie nie wiecie.. no bo skąd mielibyście wiedzieć ostatnio truł mi dupe godzinami na fb. Uszol gdzie te brewki kupiłeś no powiedz gdzie, też chce takie mieć :polew::polew: A tu taki c**j jak słonia trąba :lol:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...