Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Komputer pokładowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w a2 będzie takie same kodowanie komputerów

Opublikowano

Witam czy manetka z B6 będzie pasowała do B7 ? jaki numer manetki szukać do B7 avanta? :)

Opublikowano

Witam czy manetka z B6 będzie pasowała do B7 ? jaki numer manetki szukać do B7 avanta? :)

tak będzie pasować

musisz kupić 8E0 953 503 C 8E0953503C

Opublikowano

dzięki będę szukać :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Na FIS-ie wyswietla na pomaranczowo komunikat o przekroczeniu predkosci km/h 1 i km/h 2. Powiedzcie mi jak ustawic ta predkosc przy ktorej ma sie wyswietlac ten komunikat.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy przyciski na tunelu, służące do obsługi menu mogą zastąpić manetkę?

Mam ori webasto, więc na tunelu mam odpowiednie sterowanie.

Opublikowano

Czy przyciski na tunelu, służące do obsługi menu mogą zastąpić manetkę?

Mam ori webasto, więc na tunelu mam odpowiednie sterowanie.

pisz jasniej o jaki model chodzi :cool1:B5 B6 B7

Opublikowano

pisz jasniej o jaki model chodzi :cool1:B5 B6 B7

Temat jest o All B6, więc chodzi o B6 : )

Opublikowano

Sterownie dodatkowymi funkcjami w B6 masz w tunelu a zas B7 dali wszystko do manetek :)

p.s wtct wczesniej miales nie uzupelniony profil i stad moje pytanie bylo :wink4:

Opublikowano

Sterownie dodatkowymi funkcjami w B6 masz w tunelu

Czyli jak aktywuje komputer pokładowy, to nie potrzebuje manetki?

p.s wtct wczesniej miales nie uzupelniony profil i stad moje pytanie bylo :wink4

Tak, zapomniałem o tym, a w poniedziałek sprowadziłem sobie taką sztukę : )

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na FIS-ie wyswietla na pomaranczowo komunikat o przekroczeniu predkosci km/h 1 i km/h 2. Powiedzcie mi jak ustawic ta predkosc przy ktorej ma sie wyswietlac ten komunikat.

podpowie ktos jak to ustawic ?
Opublikowano

jadąc wciskasz CHECK na sekundę

Opublikowano

jadąc wciskasz CHECK na sekundę

A jak ustawić km/h 2? :)

Opublikowano

nie wiem bo nigdy się tym nie bawiłem

Opublikowano

A jak ustawić km/h 2? :)

Ustawianie i kasowanie TYLKO na wyłączonym zapłonie.

poziomostrzegania2.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam taki problem w b7, że nieraz nie kasuje mi się automatycznie FIS 1, który jak wyczytałem z instrukcji powinien się kasować po 2 godz od zakończenia jazdy, a w moim przypadku nieraz auto stoi ponad 24h niepalone i tak zapamiętuje dane na FIS 1

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

witam, ja mam kolorowy fis i pokazuje mi tylko liczbę 0 jak chce zmienić kodowanie fis na 2 komputery, a powinno być 5 cyfr, czy można bez problemu wpisać 31001 ? bo jak będę chciał wrócić do poprzedniej wartości to nie wiem jakiej

Spoko dałem rade.Wszedłem w recode i tam było 30011, w adaptation zmieniłem na 31011 i jest ok, są 2 komputery

Opublikowano

ja mam taki problem w b7, że nieraz nie kasuje mi się automatycznie FIS 1, który jak wyczytałem z instrukcji powinien się kasować po 2 godz od zakończenia jazdy, a w moim przypadku nieraz auto stoi ponad 24h niepalone i tak zapamiętuje dane na FIS 1

problem się rozwiązał :) po prostu automatycznie komputer nr 1 wykasuje się po ruszeniu autem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, nie długo wymieniam manetke i rozblokuje fisa, mam takie pytanie, czy ktoś wie czy da się na fisie wyświetlić ile litrów paliwa pozostało w baku? w bmw jest taka opcja może audi też ma. ( jak to ewentualnie przekodować)

Opublikowano
Witam, nie długo wymieniam manetke i rozblokuje fisa, mam takie pytanie, czy ktoś wie czy da się na fisie wyświetlić ile litrów paliwa pozostało w baku? w bmw jest taka opcja może audi też ma. ( jak to ewentualnie przekodować)

nie ma takiej opcji w b6/b7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.