Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Komputer pokładowy


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy manetka z B6 będzie pasowała do B7 ? jaki numer manetki szukać do B7 avanta? :)

tak będzie pasować

musisz kupić 8E0 953 503 C 8E0953503C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FIS-ie wyswietla na pomaranczowo komunikat o przekroczeniu predkosci km/h 1 i km/h 2. Powiedzcie mi jak ustawic ta predkosc przy ktorej ma sie wyswietlac ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyciski na tunelu, służące do obsługi menu mogą zastąpić manetkę?

Mam ori webasto, więc na tunelu mam odpowiednie sterowanie.

pisz jasniej o jaki model chodzi :cool1:B5 B6 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownie dodatkowymi funkcjami w B6 masz w tunelu a zas B7 dali wszystko do manetek :)

p.s wtct wczesniej miales nie uzupelniony profil i stad moje pytanie bylo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownie dodatkowymi funkcjami w B6 masz w tunelu

Czyli jak aktywuje komputer pokładowy, to nie potrzebuje manetki?

p.s wtct wczesniej miales nie uzupelniony profil i stad moje pytanie bylo :wink4

Tak, zapomniałem o tym, a w poniedziałek sprowadziłem sobie taką sztukę : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FIS-ie wyswietla na pomaranczowo komunikat o przekroczeniu predkosci km/h 1 i km/h 2. Powiedzcie mi jak ustawic ta predkosc przy ktorej ma sie wyswietlac ten komunikat.

podpowie ktos jak to ustawic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawić km/h 2? :)

Ustawianie i kasowanie TYLKO na wyłączonym zapłonie.

poziomostrzegania2.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem w b7, że nieraz nie kasuje mi się automatycznie FIS 1, który jak wyczytałem z instrukcji powinien się kasować po 2 godz od zakończenia jazdy, a w moim przypadku nieraz auto stoi ponad 24h niepalone i tak zapamiętuje dane na FIS 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam kolorowy fis i pokazuje mi tylko liczbę 0 jak chce zmienić kodowanie fis na 2 komputery, a powinno być 5 cyfr, czy można bez problemu wpisać 31001 ? bo jak będę chciał wrócić do poprzedniej wartości to nie wiem jakiej

Spoko dałem rade.Wszedłem w recode i tam było 30011, w adaptation zmieniłem na 31011 i jest ok, są 2 komputery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem w b7, że nieraz nie kasuje mi się automatycznie FIS 1, który jak wyczytałem z instrukcji powinien się kasować po 2 godz od zakończenia jazdy, a w moim przypadku nieraz auto stoi ponad 24h niepalone i tak zapamiętuje dane na FIS 1

problem się rozwiązał :) po prostu automatycznie komputer nr 1 wykasuje się po ruszeniu autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie długo wymieniam manetke i rozblokuje fisa, mam takie pytanie, czy ktoś wie czy da się na fisie wyświetlić ile litrów paliwa pozostało w baku? w bmw jest taka opcja może audi też ma. ( jak to ewentualnie przekodować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie długo wymieniam manetke i rozblokuje fisa, mam takie pytanie, czy ktoś wie czy da się na fisie wyświetlić ile litrów paliwa pozostało w baku? w bmw jest taka opcja może audi też ma. ( jak to ewentualnie przekodować)

nie ma takiej opcji w b6/b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...