Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Komputer pokładowy


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie - bo nie wiem czy dobrze zrozumialem wszystko:1

1. mam 9Q0 i 1/2 fisa - czy to oznacza, ze po wymianie wyswietlacza+nowa manetak bede mial pelen wyswietlacz...?

2. Jesli tak, czy moze ktos zna/poleci kogos kto sie tego podejmie (mieszkam w Iławie warminsko-mazurskie, wiec najlepiej jak by ktos byl z okolic olsztyna, trojmiasta, torun)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj rozmawiamy o B6... w nim nie musisz wymieniac wyswietlacza.

o B5 musialbys poszukac watku. trzeba wymienic zegary i troche porezac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam że jak ktoś chce mostkować bez czujnika to najlepiej kupić oryginalny przewodzik z pinem do kostki bo jest wtedy najłatwiej. Przewodzik w ASO to 5-7 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przejrzalem posty i nie znalazlem odpowiedzi czy te manetki 8E0 i 4EO sa zaminne czy sie czyms roznia. moje auto to 2002 rok ale vin 2003 wiec chyba jeszcze 8EO . Czy 4EO to to samo ? Troche dziwne pytanie ,ale moze jednak czy sie roznia ???pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam zapytanie czy taka manetka z allegro http://allegro.pl/item451102407_przelacznik_wycieraczek_audi_a4_00_04_nowe.html bedzie odpowiednia do Audi A4 B6 Serdan z 2002 ??

Tak, to manetka do sedana tyle ze to jakas podróba i nie wiadomo czy bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam zapytanie czy taka manetka z allegro http://allegro.pl/item451102407_przelacznik_wycieraczek_audi_a4_00_04_nowe.html bedzie odpowiednia do Audi A4 B6 Serdan z 2002 ??

Tak, to manetka do sedana tyle ze to jakas podróba i nie wiadomo czy bedzie dzialac

Działa bez problemu.Można śmiało brać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Dzwoniłem dziś do serwisu w sprawie montażu manetki do spryskiwacza , i usłyszałem że nie wystarczy sama manetka trzeba jakieś wiązki kabli wciągać itd. Koszt 450 zł czy jest to prawda czy chcą mnie po prostu naciągnąć ??

Drugie pytanko odnośnie tempomatu: mam niby manetkę przy kierownicy , ale na mój gust pewnie czegoś brakuje bo nie działa :( jak mogę to w prosty sposób zlokalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanko odnośnie tempomatu: mam niby manetkę przy kierownicy , ale na mój gust pewnie czegoś brakuje bo nie działa :( jak mogę to w prosty sposób zlokalizować

ale miałeś odkąd kupiłeś Audi czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze warto czujniki sprawdzic przy pedale hamulca oraz sprzegła :P albo moze nie umiesz sie nim odsługiwac :P:kox:

ale wystarczy podpiąc pod vaga i sprawdzić kodowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Dzwoniłem dziś do serwisu w sprawie montażu manetki do spryskiwacza , i usłyszałem że nie wystarczy sama manetka trzeba jakieś wiązki kabli wciągać itd. Koszt 450 zł czy jest to prawda czy chcą mnie po prostu naciągnąć ??

Pewnie chodziło im o model B5. Tam trzeba zegar, manetke, przewody, czujniki, kodowania... :naughty:.

W B6 tylko manetka i kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warto czujniki sprawdzić przy pedale hamulca oraz sprzęgła :P albo może nie umiesz sie nim odsługiwać :P:kox:

ale wystarczy podpiąć pod vaga i sprawdzić kodowanie :P

Hmmm wszystko być możliwe nie mowie wcale ze umiem się nim obsługiwać ,bo nigdy nie miałem do tej pory tempomatu wiec jeśli nie działa z mojej nie wiedzy wiec może powiesz jak się tym obsługiwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manetka do siebie powinna przeskoczyc :) i naciskasz guzik SET na samym czubku

powinna zapalic sie lampka :P zielona :) oczywiście wszytko podczas jazdy ;) na postoju nic nie sprawdzisz :)

działa powyżej 30 czy tam 40 km/h :)

góra/ dół - przyspieszanie/hamowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...