Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Adam87 napisał:

Niedługo wymiana zawieszenia przód, a dodatkowo pojawiły się niewielkie wibracje podczas hamowania.. czyżby piasty trzeba wymienić??? 

W czwartek na wakacje i od przyszlego poniedziałku zmiana zawieszenia. 

 

 

20200810_181205_copy_2007x1129.jpg

20200810_202504_copy_3456x1944.jpg

Fajny boksik ;) zanim wymienisz piasty itd to kup sobie czujnik zegarowy i pomoerz bicie z tarcza i bez... kumpel ostatnio walczył tez z biciem wsio wymieniał co popadło w s-Max... dopiero 4 komplet tarcz był jak należy. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czujnika zegarowego powinno się zaczynać każdą wymianę tarcz,mierząc najpierw piasty... Dopiero dalsza decyzja co dalej ?

Adaś kurde całkiem fajnie to koło siedzi, pasuje mu ta czerń ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, karol1981 napisał:

Działaj, działaj, nie będzie tak źle, w razie czego zwalisz całą zwrotnicę i łożysko wybijesz bez problemu. U mnie niestety wymiana piast I łożysk nie pomogła i coś czuję że jest to grubszy temat pokroju dwumasy albo jeszcze gorzej.. Jak wrócisz z urlopu będę miał jeden temat i się spotkać. 

W B6 mam nowe hamulce, piasty z łożyskami i nadal wibruje. Zmienie jeszcze wahacze bo są liche i zobaczymy czy pomoże. Bo tak to już niewiem co może być jeszcze:facepalm:

W B7 myślę że też wahacze z piastami powinny wyeliminować problem. Tu mam całe sprzęgło nowe więc raczej to nie to.

Tyle też że w B7 delikatnie czuć, a w B6... :disgust:

Wracamy w niedziele to się będę odzywał. Może przyjedziecie ma kawkę poza miasto:wink4:

@Norbas i @kamil-vag tak zrobię. Kupie czujnik i będzie pewne. A jeszcze się przyda nieraz jak będzie na stanie.

Edytowane przez Adam87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

Adaś kurde całkiem fajnie to koło siedzi, pasuje mu ta czerń ?

Pozazdrościł mojego looku zimowych kół i do tego też rotorów ? Ściągacz :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega autko. Obserwuje od jakiegos czasu i zmiant na duzy plus. Felga w czerni pasuje?. Lampy robia mega robote, tez na nie chorowalem ale byly poza zasiegiem a teraz nawet o uzywki ciezko. Pozdro. ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2020 o 13:49, Michael2391 napisał:

Trochę podobna do mojej :D ładnie sie prezentuje Szerokości ;) !

:hi:

 

W dniu 11.08.2020 o 16:50, Gremlin0209 napisał:

Pozazdrościł mojego looku zimowych kół i do tego też rotorów ? Ściągacz :kox:

Jak żonka je wybrała, to odrazu skojarzyłem z twoimi:wink4:

W dniu 13.08.2020 o 09:29, monthrey12 napisał:

Mega autko. Obserwuje od jakiegos czasu i zmiant na duzy plus. Felga w czerni pasuje?. Lampy robia mega robote, tez na nie chorowalem ale byly poza zasiegiem a teraz nawet o uzywki ciezko. Pozdro. ?

Dzięki za miłe słówko:oczko:

Też podoba mi się ta felga, ale nadal nie jest taka jaką ja chciałem.. jeszcze będzie zmiana...

A tych lamp wogule nie żałuję, że kupiłem. Szkoda, że już nie dostępne. Jakbym kiedyś miał sprzedawać samochód to wyciągam je i zostawiam na pamiatkę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam masz filmik jak świecą te lampy w nocy? Te lampy aftermarketowe nie miały żadnej konkurencji,szkoda że produkcję zaprzestali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Łukasz nie mam:co:

Za kilknaście minut będę szedł do samochodu to cyknę fotę bo stoi na parkingu poziomowym. 

Edit:

Nie widać ładnie jak świecą xenony na tym parkingu. Jutro jak będziemy wracać do domu do zrobię fotkę :hi:

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości wpadł ori moduł bluetooth, z dodatkową opcją słuchania muzyki z telefonu. Dzięki @pila24 :hi:

A dziś dotarły do mnie żarówki led do świateł wstecznych. Dzięki @afroo. za podesłanie namiarów no i za pomysł:hi:

20200828_183104_copy_1843x1037.jpg

20200828_213603_copy_1843x896.jpg

20200828_213416_copy_1843x896.jpg

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, bardzo duża różnica. Mam lampy przyciemnione i szyby, a teraz widać wszystko jak cofam na miejsce co parkuje.

Polecam w 100%. Zapytaj też Marcina @afroo. potwierdzi:wink4:

No i nie ma błędu:decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest AUX dla RNS-E, realizowany przez BT... Łączysz się z telefonem, wybierasz AUX w rnse i słuchasz co chcesz ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, monthrey12 napisał:

@Adam87 Czesc. Jak dziala ten dodatkowy modul do sluchania muzyki? :)

Kamil wyjaśnił:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 22:12, Adam87 napisał:

A dziś dotarły do mnie żarówki led do świateł wstecznych. Dzięki @afroo. za podesłanie namiarów no i za pomysł:hi:

:hi:

W dniu 29.08.2020 o 10:43, Gremlin0209 napisał:

Adaś bardzo duża roznica w ilości światła? ? Bo mój wsteczny tez mnie juz denerwuje... ?

 

W dniu 29.08.2020 o 11:09, Adam87 napisał:

Łukasz, bardzo duża różnica. Mam lampy przyciemnione i szyby, a teraz widać wszystko jak cofam na miejsce co parkuje.

Polecam w 100%. Zapytaj też Marcina @afroo. potwierdzi:wink4:

No i nie ma błędu:decayed:

Niestety wsteczne w B7 ewidentnie zostały zaprojektowane tylko i wyłącznie by sygnalizować wrzucony bieg, a nie, by dawały jakiekolwiek światło podczas cofania. :facepalm: Dlatego też po instalacji ledów przy miejskim oświetleniu szału wielkiego nie ma, natomiast w ciemnych miejscach sporo widoczności dodają. Idealnie widać to na zdjęciach u Adama. :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wibracjami rozwiązany? U mnie winne okazały się skrzywione tarcze tj. miały bicie po rozgrzaniu. Piasty miały wżery, więc wraz z łożyskami wleciały nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, george napisał:

Problem z wibracjami rozwiązany? U mnie winne okazały się skrzywione tarcze tj. miały bicie po rozgrzaniu. Piasty miały wżery, więc wraz z łożyskami wleciały nowe.

Niestety przy B7 nic nie robiłem. Nie zdążyłem (problemy rodzinne).

Za to w B6 miałem podobnie i też okazały się krzywe tarcze. Mają tylko 3 m-ce. Wydaje mi się, że napewno "pomogły" piasty i zwrotnice, które były bardzo zużyte.

Więc, w B6 zmieniłem piasty z łożyskami, zwrotnice (używki, ale 200% lepsze niż te co miałem), wahacze i jeszcze przetoczone tarcze i wreszcie spokój.

Zrobiłem od wczoraj trasę 1200km i fajnie teraz hamuje.

B7 niestety musi poczekać do następnego powrotu. Ale też już czekają piasty z łożyskami, wahacze i tarcze dla pewności też przetoczę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Za to w B6 miałem podobnie i też okazały się krzywe tarcze. Mają tylko 3 m-ce. Wydaje mi się, że napewno "pomogły" piasty i zwrotnice, które były bardzo zużyte.

Jakiej firmy tarcze? Wahacze na szczęście mam dobre. Moje miały 206 kkm nalotu. Po wymianie łożysk samochód zupełnie inaczej toczy się.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, george napisał:

Jakiej firmy tarcze? Wahacze na szczęście mam dobre. Moje miały 206 kkm nalotu. Po wymianie łożysk samochód zupełnie inaczej toczy się.

Textar. Brałem kpl z klockami.

W b7 mam Zimmermana nawiercane. I ten mój tokarz mówił że nie przetoczy mi ich... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...