Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Producent nie przewiduje wymiany samej podpory. Wał jako jedna część jest razem z podporą. Ktoś jednak na forum już wymieniał musisz poszukać. 

Producent wielu rzeczy nie przewiduje. Dlatego trzeba kombinować. W mojej poprzedniej B8 miałem do wymiany uszczelniacz od strony skrzyni. Niby nic. Co się okazało? Że akurat w tym modelu producent nie przewidywał wymiany. Do dostępnego uszczelniacza została przetoczona końcówka wału, tak żeby wszystko pasowało. Zrobione w solidnej firmie w Rzeszowie, która specjalizuje się właśnie w wałach napędowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, black70 napisał:

Producent wielu rzeczy nie przewiduje. Dlatego trzeba kombinować. W mojej poprzedniej B8 miałem do wymiany uszczelniacz od strony skrzyni. Niby nic. Co się okazało? Że akurat w tym modelu producent nie przewidywał wymiany. Do dostępnego uszczelniacza została przetoczona końcówka wału, tak żeby wszystko pasowało. Zrobione w solidnej firmie w Rzeszowie, która specjalizuje się właśnie w wałach napędowych.

A jaka to jest ta porządna firma w Rzeszowie jak by trzeba było z czegoś skorzystać lub polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vvalery napisał:

A jaka to jest ta porządna firma w Rzeszowie jak by trzeba było z czegoś skorzystać lub polecić ?

Jeśli chodzi o wały napędowe - regeneracja, wyważanie, to CR-Turbo. Nie ma lepszych fachowców na podkarpaciu.

WWW.CRTURBO.PL

Naprawa wałów napędowych, serwis wałów napędowych, wymiana krzyżaka, regeneracja mulczerów, wyważanie kosiarek, wyważanie wałów napędowych

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na serwisie w VAG Świlcza na wymianę olejów i wszystkich filtrów oraz ogólny przegląd. Koszt 640 zł, ale nie to jest ważne. Siedzę sobie, a tu wpada kobita, która wczoraj odebrała od chłopaków BMW X4, i z gębą, że jej światła nie świecą i zostały zepsute. ? Nie może jeździć niesprawnym autem, a jedzie teraz do Krakowa innym, a auto „popsute”stoi w Rzeszowie. Dała chłopakom adres telefon do koleżanki, żeby jechali i zabierali z powrotem do warsztatu. Co się okazało? Przełącznik świateł był na zero nie na auto.??? Przekręcili i wrócili. Masakra. ???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, vvalery napisał:

Wczoraj byłem na serwisie w VAG Świlcza na wymianę olejów i wszystkich filtrów oraz ogólny przegląd. Koszt 640 zł, ale nie to jest ważne. Siedzę sobie, a tu wpada kobita, która wczoraj odebrała od chłopaków BMW X4, i z gębą, że jej światła nie świecą i zostały zepsute. ? Nie może jeździć niesprawnym autem, a jedzie teraz do Krakowa innym, a auto „popsute”stoi w Rzeszowie. Dała chłopakom adres telefon do koleżanki, żeby jechali i zabierali z powrotem do warsztatu. Co się okazało? Przełącznik świateł był na zero nie na auto.??? Przekręcili i wrócili. Masakra. ???

To łobuzy:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

To łobuzy:lol1:

Muskel1, jakbym nie siedział i nie widział całego zdarzenia, to bym w życiu nie uwierzył.? Potem widzisz np. negatywny komentarz, że Ci auto popsuli. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z Was też ma taki problem?
Od kilkunastu dni MMI próbuje zainstalować usługi Audi Connect - bez skutku, co chwilę pojawia się komunikat z błędem w MMI co jest bardzo irytujące i rozpraszające podczas jazdy.
(Samochód jest z Polski, zmieniłem tylko język interfejsu na angielski, tak mi wygodniej. Po polsku też jest analogiczny komunikat)
20220309_204110.thumb.jpg.a9de37040951240c986d5b77f4e26032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy komunikat, bo audi connect się ma albo nie. Tam się nic nie instaluje tylko łączy. :decayed: Może mają znowu jakiś problem w serwerowni.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos może sprawdzić oznaczenie skrzyni w tym aucie ? WAUZZZ4G1GN138813 :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

Ktos może sprawdzić oznaczenie skrzyni w tym aucie ? WAUZZZ4G1GN138813 :) 

 

Wrzuć do działu Dekoder VIN

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, felgi k takich parametrach podejdą do b9 19 5x112 8.0J , ET49? Chodzi o szerokość 8.0J. Bo wiem ze będę musiał dystanse zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Norbas napisał:

Ktos może sprawdzić oznaczenie skrzyni w tym aucie ? WAUZZZ4G1GN138813 :) 

 

PJU

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 09:17, Onkel napisał:

Panowie, felgi k takich parametrach podejdą do b9 19 5x112 8.0J , ET49? Chodzi o szerokość 8.0J. Bo wiem ze będę musiał dystanse zastosować.

ET39-45

49 to felga z A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 12:01, Dev napisał:

ET39-45

49 to felga z A3

Dzięki za informacje. Kupiłem, 8,5J, Et 40. Ori od B9. 

Macie sprawdzonych dostawców ori oleju 0w30? Czy tylko ASO? 
Dlaczego wszyscy na siłę wciskają 0w30? Naprawdę jest dużo lepszy od 5w30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2022 o 22:24, sosim napisał:

Hej, czy ktoś z Was też ma taki problem?
Od kilkunastu dni MMI próbuje zainstalować usługi Audi Connect - bez skutku, co chwilę pojawia się komunikat z błędem w MMI co jest bardzo irytujące i rozpraszające podczas jazdy.
(Samochód jest z Polski, zmieniłem tylko język interfejsu na angielski, tak mi wygodniej. Po polsku też jest analogiczny komunikat)
20220309_204110.thumb.jpg.a9de37040951240c986d5b77f4e26032.jpg

Coś musi być z serwerami, ja co jakiś czas mam komunikat, że zainstalowano nową funkcję Audi connect. Też mnie to strasznie irytuje.

 

Przy okazji mam inny problem od dłuższego czasu system nie potrafi się zaktualizować. Oczywiście jak byłem na przeglądzie to ikonka aktualizacji zniknęła, ale po kilku km znowu się pojawiła. Jest jakaś opcja aktualizacji z pendrive? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na komputerze na myAudi, masz tam możliwość pobrania aktualnej mapy. Ściągnij, przenieś na pendrive i zaktualizuj z niego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 13:06, vvalery napisał:

Ciekawy komunikat, bo audi connect się ma albo nie. Tam się nic nie instaluje tylko łączy. :decayed: Może mają znowu jakiś problem w serwerowni.:wink:

Przy  ustanowieniu użytkownika głównego i aktywacji Audi Connect w samochodzie dopiero wtedy funkcja ta się instaluje z neta ( przerabiałem ostatnio w A3). Sygnalizowane komunikatem: instalowanie usług Audi Connect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje się ktoś czy do b9 avant podejdą fotele z a5 sportback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chat napisał:

Przy  ustanowieniu użytkownika głównego i aktywacji Audi Connect w samochodzie dopiero wtedy funkcja ta się instaluje z neta ( przerabiałem ostatnio w A3). Sygnalizowane komunikatem: instalowanie usług Audi Connect.

Zrobiło Ci się? Ostatnio nawet usunąłem i dodałem użytkownika głównego na nowo, ale niestety nie pomogło. Wciąż co 1-2 dni mam atak tych komunikatów. Przez myAudi wszystko poprawnie działa. Może wina softu, chyba nie był aktualizowany od 2021 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...