Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

No ceny z kosmosu. Za założenie opon na felgi (18") + wymianę poprzednich kół (19") zapłaciłem 200zł (nie ASO). A stare trzymam w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam swoje koła zimowe w garaży na hakach bo mnie nie stać na przechowanie :D

Dzisiaj za przełożenie kół zimowych 18" na koła letnie 19" i wyważenie zapłaciłem 90zł. 

 

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy to w tym temacie takie pytania, ale potrzebuję z polecenia warsztat w okolicach Warszawy (+50km) w którym zrobią mi serwis olejowy skrzyni stronic i silnika 2.0TDI w b9 plus wymiana rozrządu. Chciał bym albo kogoś naprawdę zaufanego albo kogoś kto mi zrobi zdjęcia wymienionych i założonych części (filtry skrzyni / części rozrządu) i nie będzie zaskoczony tym że się o to ubiegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvalery napisał:

Tak więc żona zapłaciła 149 zł a ja kupię przed zimą wielosezonowe i mam ich serdecznie w d*pie. Aygo robi rocznie po mieście niecałe 5 tyś km i się poza nie nie wychyla.

:thumbup1:

Bdb decyzja, przy takich przebiegach rocznych to jak nic innego nie będzie do roboty to przez 5 lat nie dotkniesz się do kół.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, ktoś ma już jakieś rozwiązanie na Google Maps bo widzę ze coraz więcej osób oferuje odpłatnie że zainstaluje z dożywotnia licencja a pewnie gdzieś na forum naszym lub zagranicznym pewnie lata za darmo taka możliwość ale ja jeszcze tego nie znalazłem a fajnie było by przywrócić pierwotne funkcje samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 09:22, Góral65 napisał:

Czy ktoś wymieniał silniczek od klapy wlewu paliwa? moje pytanie dotyczy Q5 80A ale w B9 jest tak samo. 

W B8 i w starszej Q5 była śrubka z zewnątrz i wyciągało się cały fartuch na zewnątrz, w nowej Q5 tej śrubki nie ma. 

Ja wymieniałem silniczek, wydaje mi się ze tylko wyciągałem zatrzaski bez odkręcania. 
 

Może ten filmik pomoże:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RaV22K napisał:

Hej Panowie, ktoś ma już jakieś rozwiązanie na Google Maps bo widzę ze coraz więcej osób oferuje odpłatnie że zainstaluje z dożywotnia licencja a pewnie gdzieś na forum naszym lub zagranicznym pewnie lata za darmo taka możliwość ale ja jeszcze tego nie znalazłem a fajnie było by przywrócić pierwotne funkcje samochodu :)

Kolega @Deniro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Muskel1 napisał:

Kolega @Deniro,

Kojarzę ale to tez płatna opcja :) nie neguje bo wiem ze wiedza kosztuje ale może ktoś się wczyta w jakieś forum i przekaże wiedzę ludowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe latają to ptaki a nie czyjaś praca na internecie:P jest jeden autor solucji a reszta poprostu sie nim wspomaga nikt niema patentu na google earth , ktoś się napracował , postawił serwer , płaci hajs i należy to uszanować i zapłącić albo jeździć BEZ:)

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio podczas parkowania zauważyłem, że cofając przy skręconych kołach piszczy mi hamulec (wydaje mi się że tylny po stronie kierowcy).
Samochód ma 17kkm, za 13kkm mam przegląd, czy jest to coś czym powinienem się zainteresować już teraz, czy przeczekać do przeglądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo pojawi się nowa wersja Android Auto.

ANTYWEB.PL

Android Auto zmieni się za kilka miesięcy. Google oficjalnie poinformował o szykowanej aktualizacji "coolwalk" z dzielonym ekranem.

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wow. W końcu nie będzie trzeba przełączać co chwilę między Spotify/Google Maps :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się z problemem, ze elektryczna klapa bagażnika sama się otworzyła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czujnik gestu ją otworzył. Czasem jak przechodzę z tyłu auta i jestem za blisko zderzaka wystarczy, że czubek stopy pójdzie pod zderzakiem i już mi klapę otwiera.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wysłać wiadomości do Dev, więc proszę tutaj o możliwość  sprawdzenia vin:

WVWZZZ1KZ7W108340
 

Jest to golf gti z 2006 roku

Może jest ktoś jeszcze co ma takie możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvalery napisał:

Nie mogę wysłać wiadomości do Dev, więc proszę tutaj o możliwość  sprawdzenia vin:

WVWZZZ1KZ7W108340
 

Jest to golf gti z 2006 roku

Może jest ktoś jeszcze co ma takie możliwości?

co potrzebujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości czym się różnią od siebie te anteny na dachu co maja 2, 3 a 4 wtyczki ?

wzmacniacz sygnału tel.

keyless,

 

768C7A98-1347-45CF-9D0C-8EDBCEA0A9C9.png

6E598B3A-463E-4D65-A8B6-2143685AB22D.png

Edytowane przez RaV22K
Dopisanie tresci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od wyposażenia. Najczęściej są takie kolory dla odpowiednich funkcji.

Screenshot_20220605-093839_AliExpress.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Muskel1 napisał:

Może czujnik gestu ją otworzył. Czasem jak przechodzę z tyłu auta i jestem za blisko zderzaka wystarczy, że czubek stopy pójdzie pod zderzakiem i już mi klapę otwiera.

Najlepsze ze nie mam gestu. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dev napisał:

co potrzebujesz ?

Dev dzięki za info ale chyba odpuszczę .

Dzięki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...