Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma zasady... Ja po przejechaniu 10k zamawiam u Tomka, paczka przychodzi i wymieniam. Czyli lekko ponad 10k.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 795,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

slo wymien sobie teraz na zime, silnik ci podziękuje...

Opublikowano
Fr0styyy a Ty na Motulu czasem nie latasz obecnie???

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Statoil LazerWay LL 5w30.

Opublikowano

już po zmianie oleju i zrobieniu 1000km na Motul 8100 X-lite Ester 0w30 szczerze polecam po wyjęciu bagnetu olej w idealnym stanie .

Opublikowano
już po zmianie oleju i zrobieniu 1000km na Motul 8100 X-lite Ester 0w30 szczerze polecam po wyjęciu bagnetu olej w idealnym stanie .

Doskonały wybór :thumbup:

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

najlepsze że w warsztacie na siłę chcieli mi wcisnąć Castrola , nie wiem czy mają od tego jakąś większą marże , ale miałem na szczeście już ze sobą kupiony olej więc jak im tylko pokazałem to przestali, nachalność nie zna granic. endriuu dzięki za poradę z doborem oleju :)

Opublikowano

Im więcej sprzedadzą castrola tym większe profity dostaną np. szefostwo nowy tv :D

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Tym więcej samochodów odwiedzi serwis w przyszłości chyba

W każdym serwisie go wciskaja, kiedyś chciałem wymienić olej to wymiana była gratis ale tylko z castrolem, z mobilem juz musiałbym dopłacić z 40zł

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano

grzes1150 z tymi mobilami to jest różnie,znajomy kupil właśnie ten olej i pisało że to HC na tym znowu pisze że Full syntetyk,nie wiem ja bym tego chyba nie kupował,jak narazie inwestuje w Lm i Motula oczywiście 5w40 i jest ok.

Opublikowano

Motul to też HC

Opublikowano

Dzisiaj nie ma olejów nie HC. Pytanie tylko czy olej cały bazuje na,HC czy też ma bazę dodatków HC, które polepszają jego parametry. Żaden producent nie zdradzi składu.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Obecnie latam na Motulu pełnym syntetyku. I tak zastanawiam sie czy nie przejść na Millersa... Co wy na to???

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Opublikowano

Czemu nie. spróbuj 0w40 XFS.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Obecnie latam na Motulu pełnym syntetyku. I tak zastanawiam sie czy nie przejść na Millersa... Co wy na to???

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Ceny millersa od 240 zł wzwyz / 5 l - masakra. Uznaje motula i cene jego, ale az tyle szczerze mowiac nie dalbym za olej :-)

Opublikowano
Obecnie latam na Motulu pełnym syntetyku. I tak zastanawiam sie czy nie przejść na Millersa... Co wy na to???

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

ale az tyle szczerze mowiac nie dalbym za olej :-)

I tym się różnimy :wink:

Opublikowano
Obecnie latam na Motulu pełnym syntetyku. I tak zastanawiam sie czy nie przejść na Millersa... Co wy na to???

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

ale az tyle szczerze mowiac nie dalbym za olej :-)

I tym się różnimy :wink:

hehe, no to prawda, to juz kwestia indywidualna - kwestia gustu i podejscia :-)

Opublikowano
:wink: najlepiej wiedzieć na jakim był jeżdżony , czy LL , czy zwykłe przęglądy
Opublikowano

Wymieniłem oliwe na Motula półsyntetyka ogólnie dobre oleje

Opublikowano
Wymieniłem oliwe na Motula półsyntetyka ogólnie dobre oleje

nastepnym razem wymien ogólnie na 5W-40 lub 0W-30

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.