Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@RaV22K @szafa @WojtekA4B8

 

Dzięki za miłe słowa, fajnie że się podoba :hi:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, kris67 napisał:

Stabilizatory kupowałeś w ASO? jaki koszt tył i przód jeśli można wiedzieć?

Stabilizatory kupione używki, ładny przód z RS4 można ustrzelić do 200 zł, tył z RS5 dosyć trudno dostępny, więc trzeba brać jak się pojawi, albo zostają nowe :decayed: 

Warto wymienić, z tyłu różnica znaczna: wyjęty ori u góry / RS5 na dole.

Stabilizator RS5.jpg

Opublikowano
18 godzin temu, l2k2 napisał:

Stabilizatory kupione używki, ładny przód z RS4 można ustrzelić do 200 zł, tył z RS5 dosyć trudno dostępny, więc trzeba brać jak się pojawi, albo zostają nowe :decayed: 

Warto wymienić, z tyłu różnica znaczna: wyjęty ori u góry / RS5 na dole.

Stabilizator RS5.jpg

masz numery stabilizatorów? jakie odczuwalne różnice? 

 

Opublikowano

Zajebiaszcza  :afro: 
 

ale żeś go pan odjebauuuu :whistling:

 

a zawieszenie jakie miales ori ? 

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, gagat3k napisał:

masz numery stabilizatorów? jakie odczuwalne różnice? 

 

Przód - 8K0411309N, Tył - 8K0511305S. Po zmianie wyraźnie mniej się przechyla samochód na zakrętach, precyzyjniej/szybciej reaguje na ruchy kierownicą, tzn. ogólnie większe poczucie kontroli i nie chce Cię też tak wysadzić z siodła :cheesy:

 

9 minut temu, 07_yeti napisał:

Zajebiaszcza  :afro: 
 

ale żeś go pan odjebauuuu :whistling:

 

a zawieszenie jakie miales ori ? 

:hi: pierwszy raz Audi, chyba nie wiedziałem jakie to przyniesie konsekwencje :grin:

1BA 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajny ciekawy temacik, obserwujemy :hi:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, KoJ@K napisał:

Fajny ciekawy temacik, obserwujemy :hi:

Dzięki :) Twój też w obserwowanych :wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ładny czarnuch, gratuluje fury, fajne mody ;) 

Opublikowano

Wg mnie najładniejsza, albo jedna z najładniejszych na forum, obserwuje temat od początku. ;) Tylko coś w ostatnim czasie ucichł.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki @Marcin_K @KonradA4troop :cool:

Ostatnio totalny brak czasu, bo w pracy urwanie głowy, więc tylko kosmetyka. ACC i Lane Assist w trakcie rezania, graty zakupione, instalacja zrobiona i założone już wszystko na auto, trzeba CP zdjąć i skończyć moda :wink:

 

IMG_6823.jpg

IMG_6829.jpg

IMG_8032.jpg

 

IMG_8653.jpg

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

Dwa przydatne mody :kox:  

kolo mega fajnie przypasilo ? 

Rozrząd już wcześniej wymieniałeś ? 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Norbas napisał:

Dwa przydatne mody :kox:  

kolo mega fajnie przypasilo ? 

Rozrząd już wcześniej wymieniałeś ? 

:hi:

Wiesz jak jest z modami, jedno zrobisz przy okazji drugie dotkniesz i trzeba przez to trzecie jeszcze dołożyć :decayed:

Rozrząd jeszcze fabryczny, przed zimą planuję wymienić. Muszę się wybrać do mechanika kawałek ode mnie, który zna ten silnik jak własną kieszeń, bo nie lubię jak mi inni gmerają.

  • 1 rok później...
Opublikowano

A Tu co taka cisza Prezes?!?

Opublikowano

Fajny projekt, podobnie bym robił przy b8, wygląd, audio na plus. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

@Tomafx Thx :hi:

@Leszczonka Klasyczny czasubrak panie na wszystko, 150 tys. niedawno stuknęło, z modów większość zrobione co chciałem, chociaż coś tam jeszcze wpadło, sam wiesz najlepiej jak jest :wink:

 

IMG_1629.jpg

Opublikowano

Temat śledzę od początku , dużo pracy , ale efekt jest na prawdę super :thumbup1:

Opublikowano

Bardzo ładnie wszystko wyszło:thumbup1:

Temat stary ale zapytam z ciekawości, rozwiązałeś problem opuszczania soczewek przy dodawaniu gazu?

Opublikowano

Ten wpis omyłkowo odpowiedziałem zamiast w innym temacie tutaj. sorry. 

Edytowane przez Muskel1

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Super furka i same mody na duży + :thumbup1: powiedz mi jaki koszt plus minus dołożenia ACC i Lane Assist? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.