Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do białego ciemne dodatki muszą być IMO. Szkoda, że zamiast czarnych nie ma możliwości wybrania takich kół w graficie :) 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Norbas napisał:

Do białego ciemne dodatki muszą być IMO. Szkoda, że zamiast czarnych nie ma możliwości wybrania takich kół w graficie :) 

O wlasnie to by mi najbardziej pasowało.

 

Tymczasem dzisiejzy post z Insta jadę  Made My Day 20171122_081242.png

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem auta jeszcze nie ma ale felgi na zimę już gotowe.IMG_4348.jpg

Opublikowano

19"? Bardzo ładnie i pasują do reszty auta.

Opublikowano
  • Autor

Jepp 19x9 z RS4 B8 design by turdzi ;)

Opublikowano
2 minuty temu, turdzi napisał:

Jepp 19x9 z RS4 B8 design by turdzi ;)

Główne felgi b8 do RS'y to takie jak moje tylko 1" większe..

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem to jeden z moich ulubionych wzorów ostatnich lat niestety niedostępny w RS4 B9 a jak bym chciał kupić używane to z nowymi oponami wychodzi drożej niż nowe z katalogu.

Opublikowano

Witaj, 

Fajnie gdybyś mógł odebrać go na setupie zimowym np. 19"

a na lato wrzucić jakiś ładny set ori albo aftermarket.

Teraz jest tyle ładnych wzorów w 20" :D

Np. niemiecki Wheelworld WH26 z TUV, gość ma fajną cenę: 

https://www.olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-20-5x112-audi-a5-a6-a7-a8-q5-mercedes-gl-e-s-rs-CID5-IDmbeb4.html#d77bea803a

BTW. Przypomnij jakie parametry mają ori felgi 20" RS4 B9?

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, black4 napisał:

Witaj, 

Fajnie gdybyś mógł odebrać go na setupie zimowym np. 19"

a na lato wrzucić jakiś ładny set ori albo aftermarket.

Teraz jest tyle ładnych wzorów w 20" :D

Np. niemiecki Wheelworld WH26 z TUV, gość ma fajną cenę: 

https://www.olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-20-5x112-audi-a5-a6-a7-a8-q5-mercedes-gl-e-s-rs-CID5-IDmbeb4.html#d77bea803a

BTW. Przypomnij jakie parametry mają ori felgi 20" RS4 B9?

Pozdrawiam

 

Nie mam wyjścia jak odbieram w styczniu muszę odebrać na zimowkach.

OEM 20"  to 20x9 z ET 26 

Opublikowano

Jaki jest zacisk i rozmiar tarcz stalowych w RS4 B9?

Opublikowano
  • Autor

6 tłoczkow i tarczą 370mm chyba.

Opublikowano

Te felgi zimowe które pokazałeś wyglądają lepiej niż te o kolor których pytasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No zobaczymy 19 cali przy napompowanych blotnikach  RS wygląda na maleńkie ale myślę że będą fajne.

Opublikowano
  • Autor

 Dziś wielki dzień.Zobaczyc na żywo po raz pierwszy samochód który się zamówili- bezcenne.

 

Mogę powiedzieć tylko tyle że żadne zdjęcie w Internecie nie oddaje tego jak auto wygląda na żywo a wygląda fantastycznie.To chyba najbardziej wściekłe RS ever nawet RS6 stojące obok wyglądało zwyczajnie.

I te felgi.Tyle gadania o nich a jest tak jak przypuszczałem.Zadne zdjęcie nie oddaje ich charakteru , na żywo są fantastyczne !!! 

 

 

20171125_104849.jpg20171125_110705.jpg20171125_110530.jpg20171125_110746.jpg20171125_104919.jpg

Opublikowano

nie a co gadać jest kosa.

Opublikowano

Witaj, 

Dzięki za foty!

Ojjj dobry czarnuch... 

Do tych rozdętych błotników aż się prosi jakieś ładne wklęsłe kółko 9,5-10 cali szerokie :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie czarny jest chybionym kolorem do tego auta bo giną wszystkie detale ale i tak wygladała MEGA.Obok stała S4 avant która miałem kupować oryginalnie i mimo ze to kawał fajnego auta to jezeli chodzi o wyglad nie ma kompletnie co porównywać ( co oczywiscie moze byc zaleta jak ktos sie nie chce rzucać w oczy ) 

Apropos felg ta na żywo sa na prawde mega.Sa bardzo wklesle co wogle nie wychodzi na żadnych zdjęciach.Dodatkowo co fajne to jest to wzór tylko dla RSa i niedostępny dla żadnego innego modelu A4/S4 , do chwili zamiam Chińczycy nie zaczną klepać podróbki :D 

Opublikowano

fura zbija z nóg,  gruuuuuuby sprzęt i w koncu właściwy silnik, te wolnossace syfiaste V8ki w poprzednich modelach to było totalne nieporozumienie.

 

Opublikowano
  • Autor

B7 jeszcze było OK ale B8 zabiła masa i skrzynia razem z AWD.To dobry silnik ale tak jak był w M3 z RWD i mała masa.Do ciężkiego kombi z AWD kompletnie sie nie nadawał dlatego B8 RS4 było po prostu skreślone z mojej listy mimo ze z wyglądu B8 nadal mi sie bardzo podoba.Jak by było z turbo mogl bym nawet przytulić używeke.

 

tymczasem to moje ulubione ujęcie .Te blotniki sa po prostu gigantyczne image.jpg

 

Przywodza mi na myśl inne notabene rownież ulubione auto z troche innej epoki.

image.jpg

 

:) 

Opublikowano

delta HF to taki mały gokart ale taki sam klasyk jak RS4 B5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.