Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, Kosmita napisał:

Ale inaczej słychać  go w coupe, a inaczej w Avancie. Poza tym w RS-ie można domówić sportowy wydech (można go odróżnić po czarnych końcówkach). Niektórzy błędnie (nie mówię o turdzim) porównują z jednego modelu "zwykły" wydech, ze sportowym z drugiego modelu. Ale w Avancie ogólnie odczucia dźwiękowe będą bardziej wzmożone niż w coupe.

Ok dzięki za info. Heh trochę przesadzają żeby w rs był wydech tzw zwykły i sportowy,  ale to tylko moja opinia. Kiedyś jeździłem chwilę nowym rs5 i ogólnie ładnie brzmiał i miał czarne końcówki. 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Kodzak33 napisał:

Ok dzięki za info. Heh trochę przesadzają żeby w rs był wydech tzw zwykły i sportowy,  ale to tylko moja opinia. Kiedyś jeździłem chwilę nowym rs5 i ogólnie ładnie brzmiał i miał czarne końcówki. 

Dokładnie tak jak Kosmita mów I różnica jest w tym że Avant ma otwarty bagażnik a coupe zamknięty więc w Avancie bardziej słychać.

 

 

Dziś widziałem się że znajomym i pojezdzilismy trochę RS3.Co za maszyna RS4 przy tym to jednak bardzo cywilizowane auto.

 

A jakjuz mowa o wydechach to taka ciekawostka.Seryjny wydech w RS3 jest o wiele głośniejszy niż sportowy w RS4.

 

20180218_151643.jpg

20180218_145008.jpg

20180218_151614.jpg

Opublikowano

W jakiej okolicy latasz swoją rs4? 1 marca wybieram się do mysen do rodziny narzeczonej. 

Opublikowano

Nieźle wam tam dosypało ❄️❄️❄️ 

Opublikowano
14 godzin temu, turdzi napisał:

Dziś widziałem się że znajomym i pojezdzilismy trochę RS3.Co za maszyna RS4 przy tym to jednak bardzo cywilizowane auto.

2.5 R5 robi robotę w RS3. :jerk:

Opublikowano

Witajcie,

RS3 jest zapewne pozycjonowane pod młodszą klientelę stąd opracowany głośniejszy wydech.

Poza tym buda A4 ma pewnie lepsze wyciszenie niż A3,

BTW. Afroo przyznaje RS3 robi robotę, zwłaszcza w rękach profi kierowcy.

Miałem okazję przekonać się na co je stać np. drift 4x4 po rondzie :kox:

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Kodzak33 napisał:

W jakiej okolicy latasz swoją rs4? 1 marca wybieram się do mysen do rodziny narzeczonej. 

Pod Oslo 

Opublikowano

Jeszcze czarna naklejka z flagą Norwegii na rejke i będzie cacy :decayed:

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Super fura, zapodaj jakieś fotki do kalendarza , miło będzie oglądać nowego RS-a :kox:

Opublikowano
26 minut temu, tomekhxc napisał:

Super fura, zapodaj jakieś fotki do kalendarza , miło będzie oglądać nowego RS-a :kox:

O to o to :)

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem dzis w drodze do pracy po raz pierwszy zobaczylem spalanie ponizej 10L .Na liczniku juz prawde 1000. Jeszcze 500 zmiana oleju i wio :) 

Opublikowano

piekny egzemplarz , fajna konfiguracja , nie pasuja mi felgi ale to juz nie moj problem :)

 

miłego użytkowania , 

 

to teraz by poszalec trzeba do niemiec jechac :):):):

Opublikowano

a powiedz mi kolego wloty obok lamp i błotnika kieruja powietrze gdzie na tarcze ? do IC ?

Opublikowano
  • Autor

Gdzies pod blotnik ale gdzie dokładnie nie wiem.

BTW w tym aucie nie ma tradycyjnego IC tylko tylko wymiennik woda/powietrze.

Opublikowano
  • Autor

 

 

 

Próba generalna 

20180222_094431.jpg

Opublikowano
10 minut temu, turdzi napisał:

 

 

 

Próba generalna 

20180222_094431.jpg

Wyjazd do PL czy na narty w Alpy? :D

Opublikowano

Witajcie,

Jednak RS to fajny kompromis: sportówka i praktyczne auto ze sporym bagażnikiem,

Szerokiej drogi :D

Opublikowano

Raczej tak daleko by się nie wypuścił bez wymiany oleju po 1,5kkm ?

Opublikowano
55 minut temu, mystic.pl napisał:

Raczej tak daleko by się nie wypuścił bez wymiany oleju po 1,5kkm ?

Moze juz nastukal 1,5k :D

Opublikowano
  • Autor

Ttlko w góry na długi weekend ok 180 km.

A teraz najlepsze.Okazalo się że klucz do boska został w innej kurtce w której pakowalm wczoraj narty wiec zostawilem dziewczyny i wlasnie  jestem w drodze do domu.Dzis pęknie z 800km ale uwiercie mi za kierownicą tego auta to żaden problem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.