Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Turdzi poprawka do poprzedniego info.

Wyszukiwarka na stronie nie przefiltrowała danych.

Dane pochodzą ze strony Mannhart Performance.

Obecnie dostępny jest Box Mannhart'a MHtronik do RS5:

Artikel Nr.: MH1RS511150

Seria: 450PS / 600NM

MANHART MHtronik: 507PS / 740NM

Linki:

http://www.manhart-performance.de/shop/shop/?tt_products[cat]=2692&tt_products[allcat]=12,2690,2691,2692

http://www.manhart-performance.de/shop/shop/detail/?tt_products[cat]=2692&tt_products[product]=421&cHash=d238aef033ce187a04d22907f1316be3

BTW. Dotychczas Mannhart instalował układy wydechowe Akrapovic także należy przypuszczać, że z RS-ami Audi będzie podobnie,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szymeniu napisał:

Też tak myślałem kiedyś, w RSach stalowa tarcza to jest nieporozumienie bo nie daje rady z odprowadzaniem ciepła przy hamowniach następujących po sobie pod rząd, krzywią się i huczą niemiłosiernie. 

Niemniej R8 czy GTSem, GTC Lusso czy teraz GT3 ceramika nowej generacji na codzień działa zupełnie zwyczajnie, jedyna różnica jest taka że potrafi zapiszczeć, ale hamuje idealnie w każdych warunkach, tym bardziej że posiadają system dogrzewania. 

Gwarancja jest na tarcze hamulcowe, na klocki nie 

Przy powtarzalnych hamoeaniach z dużych prędkości zapewne tak jak mocne wypalanie na torze / w mieście czy autobahnie.

Parę miesięcy temu miałem RS5 na weekend i jeździłem nim w taki sposób i tam gdzie będę jeździł RS4.Auto miało stalowe tarcze i nie było z hamulcami żadnych problemow i na tej podstawie stwierdziłem że ceramika bęzie po prostu overkill do moich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresta nie chyba tylko ja wychodzę z takiego zalozenia bo patrząc na RS5 B9 na autogespot to ze 150  zfotografowanych aut te z ceramika mozna policzyć na plcach jednej ręki ale fakt na torze ceramika bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misano red  tez kozak.Bardzo jestem ciekaw tych felg jak bedą wygladac na żywo.image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te felgi tez w srebrnym ale do jasnego koloru chyba lepiej ciemne ?image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Sam wzór jest w miarę ok.

Dobrze, że są trochę wklęsłe.

Tyle, że jasne do pakietu czerń wg. mnie nijak nie pasują...

Tak jak pisałem polakieruj je całe w czarny połysk i będzie :thumbup:

No i z zaciskiem zdaje się be∂zie fajny kontrast,

Pozdrawiam i wytrzymałości w oczekiwaniu życzę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, turdzi napisał:

Fajne te felgi tez w srebrnym ale do jasnego koloru chyba lepiej ciemne ?image.jpg

Ja mam A5 w Suzuka Grey z pakietem czerń audi exclusive i kola mam srebrne. Był to mój swiadomy wybór bo na żywo takie zestawienie robi super robotę a czarne koło niestety ginie. Nie wmienił bym ich na czarne za żadne skarby

b6c2601e6370.jpg

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne wogle nie wchodzą w grę nie jestem fanem czarnych felg.

Ta twoja fajne wygląda.Muszę sie z tym przespać mam jeszcze z tydzień czy dwa zanim mi zamkną zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, a5 kolegi kamelus wygląda obłędnie :slina:, ale rolka w rs4 lepiej wygląda z szarym środkiem :wink:

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakoś mimo wszystko jasna srebrna felga do pakietu czerń (czyli żadnych innych srebrnych dodatków) ni hu hu nie pasuje. Ja u siebie nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Chociaż przy ciemnym kolorze to się jeszcze bardziej rzuca w oczy. Ale bierz to co Tobie się podoba. Fakt, że w RS4 te felgi nie robią takiego bardzo super wrażenia.. ale jednak ciemniejsze do pakietu czerń lepiej się kompunują IMO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ciemniejsze.. dlaczego? Bo po prostu lepiej pasują do auta według mnie. Jakiś odznacznik do pakietu czerń..  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2017 o 11:44, Kosmita napisał:

Będzie przepaść. S4 b9 jeździ tak jak RS4 b8. Więc RS4 b9 będzie wymiatać. No i po opiniach nowego RS5 będzie to normalny też samochód użytkowy tzw. daily car bez żadnych wyrzeczeń. 

Masz porównanie RS4B8 vs S4b9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko z tymi felgami bo wszystkie zdjęcia sa w sztucznym świetle albo od dealerów albo z salonu samochodowego.Nie znalazłem żadnego poza jednym w dziennym świetle poza tym i od razu widac ze juz inaczej wyglądają ale zgadzam sie z wami ze do tej kolorystyki chyba ciemne mimo ze w srebrnym bardziej mi sie podobają.image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mlody020 napisał:

Masz porównanie RS4B8 vs S4b9?

Ja mam / miałem. Jezdziem i jednym i drugim i S4 B9 jest sporo szybsze niz RS4 B8.

V8 N/A o takiej charakterystyce jest kompletnym niewypałem w tym samochodzie o tym charakterze , mam tu na myśli ciezkie kombi z AWD.S4 B9 objeżdża go o kazdej porze dnia i nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...