Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio takie upolowałem. 

 

IMG-20180810-WA0005.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam87 napisał:

Upolowane dziś... 

 

20180816_142134-2016x1512.jpg

He he ten koleś mieszka w mojej okolicy dosłownie pare ulic dalej :) 

Auto zarejestrowane na salon Audi w Drammen a koleś jest jego dyrektorem.

Kolor jest fajny ale z czarna optyką.Do RS4 i jej kolorów nie pasuje to szczotkowane aluminium a juz zwłaszcza do samoma green.

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Za to ten srebrny mat który MaciekPL wrzucił rewelacja...

gdyby nie te nieszczęsne felgi ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. srebrna bardzo ładna..

I fajne felgi ma ten RS z mojego zdjęcia :thumbup1:

14 godzin temu, turdzi napisał:

He he ten koleś mieszka w mojej okolicy dosłownie pare ulic dalej :) 

Auto zarejestrowane na salon Audi w Drammen a koleś jest jego dyrektorem.

Kolor jest fajny ale z czarna optyką.Do RS4 i jej kolorów nie pasuje to szczotkowane aluminium a juz zwłaszcza do samoma green.

Gość był właśnie u nas w firmie i gadał z szefostwem.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większosć tych kolorów sporo traci na zdjęciu, widząc ten niebieski na żywo już pare razy jestem nim zachwycony natomiast na zdjęciach wygląda tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak navarra widzalem jedna w RS4 w tym kolorze w zaprzyjaźnionym salonie i z jasna skóra w środku wyglada ?Kompletnie niepraktyczne ale kombinacja super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem dotarłem do testów dla dziennikarzy amerykańskich RS5 SB u naszych zachodnich sąsiadów.. Przynajmniej wiem, że się robią, że jeżdżą, że będą sprzedawane już niedługo w US i Kanadzie więc jest szansa, że puszczą sprzedaż na Europę również dosyć szybko. W każdym razie wciąż czekam..

PS. Mi tam brakuje w palecie felg do RS4/5 felgi full black.. Taka z pewnością zagości u mnie.

2019-audi-rs5-sportback.jpg

2019-audi-rs5-sportback-6.jpg

2019-audi-rs5-sportback-5.jpg

2019-audi-rs5-sportback-4.jpg

2019-audi-rs5-sportback-3.jpg

2019-audi-rs5-sportback-2.jpg

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie te sportbacki podobaja z zewnątrz, natomiast w RS5 brakuje mi jednak tych poszerzeń jak w Rs4. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ogi napisał:

Bardzo mi sie te sportbacki podobaja z zewnątrz, natomiast w RS5 brakuje mi jednak tych poszerzeń jak w Rs4. 

RS5 też jest poszerzona względem A5, fakt że nie aż tak, RS4 o 24 mm, RS5 o 15mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles wlasnie odebrał RS7

Ja pier..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ogi napisał:

Bardzo mi sie te sportbacki podobaja z zewnątrz, natomiast w RS5 brakuje mi jednak tych poszerzeń jak w Rs4. 

Jest poszerzona ale jak kolega napisał trochę mniej z uwagi, że A5 jest szersza od A4. RS5 i RS4 są tak samo szerokie. Widać to przu lampach są dokładki w plastry miodu. Jest naprawdę piękna. Coupe jeździłem 4 dni i zakochałem się. Sportback to jeszcze ładniejsze nadwozie i czekam z niecierpliwością bo decyzja podjęta - pytanie czy wyrobią się z rozpoczęciem sprzedaży w Europie do momentu gdy będę musiał zamówić..

16 godzin temu, Dev napisał:

Koles wlasnie odebrał RS7

Ja pier..... :facepalm:

Masakra. Już bym się chwilę wstrzymał do nowego modelu.. Ale są ludzie którzy może na to nie patrzą tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 16:26, Kosmita napisał:

Jest poszerzona ale jak kolega napisał trochę mniej z uwagi, że A5 jest szersza od A4. RS5 i RS4 są tak samo szerokie. Widać to przu lampach są dokładki w plastry miodu. Jest naprawdę piękna. Coupe jeździłem 4 dni i zakochałem się. Sportback to jeszcze ładniejsze nadwozie i czekam z niecierpliwością bo decyzja podjęta - pytanie czy wyrobią się z rozpoczęciem sprzedaży w Europie do momentu gdy będę musiał zamówić..

Masakra. Już bym się chwilę wstrzymał do nowego modelu.. Ale są ludzie którzy może na to nie patrzą tak..

Fajne to RS5 SB mnie tez sie bardziej podoba niz Coupe.Wiesz jak cos kiedy otwierają zamówienia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdzi napisał:

Fajne to RS5 SB mnie tez sie bardziej podoba niz Coupe.Wiesz jak cos kiedy otwierają zamówienia ? 

Mam info, że marzec/kwiecień.. We wrześniu rusza fabryka Audi Sport z produkcją i muszą połechtać amerykanów za brak RS4 w ofercie więc wszystko idzie na US i Kanadę. Pewnie tam zamówienia otworzą w IV kwartale, bo tak mówią koledzy z forum Audi World. Zresztą już RS5 SB weszło oficjalnie na strony AudiUSA i Audi.ca. Tyle, że konfiguratorów brak. 

W Europie mieli otworzyć na początku w IV kwartale ale z uwagi na obsuwę potem miał być I kw. 2019 (przyszedł oficjalny list do dealerów, że 2019 rok ale bez podania kw.). Ale podejrzewam, że wszystko będzie zależało od zainteresowana w Ameryce.. Jak tam nie będzie zamówień tak, że się wyrobić nie będą mogli to puszczą to w Europę szybciej.. Póki co czekam.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW fajne te felgi w tym SB .Chetnie bym je przytulił do siebie do RSa

IMG_6163.JPG

IMG_6165.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdzi napisał:

BTW fajne te felgi w tym SB .Chetnie bym je przytulił do siebie do RSa

IMG_6163.JPG

IMG_6165.JPG

No czekam czekam. Pewnie koło września w przyszłym roku odbiór chociaż zobaczymy jakie jest oczekiwanie na RS5 SB. Teraz jeździłem A7 340 koni przez 4 dni i też kawał fajnej fury. S7 by była pewnie cenowo podobna do RS5 SB ale w dieslu.. więc pewnie zostanę przy swoim pierwszym wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda A4/A5 daje wiecej Funu z jazdy.W tej chwili w życiu bym nie zamienił RS4 na RS6 mimo ze to drugie troche szybsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS5 SB jeszcze nie ma ale felgi juz sa.Dostalem wycenie 5K sztunia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...