Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witaam Panowie :hi:

Mam pytanie . Czy na giełdzie tam u Was w Olsztynie ..sa tylko samochody czy handlują też częściami,narzędziami i innymi duperelkami ? :)

handlują czym się da, są części przeważnie szrotowe, narzędzia też widziałem, pokrowce, kapsle et cetera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

handlują też częściami,narzędziami i innymi duperelkami ? :)

handlują czym się da, są części przeważnie szrotowe, narzędzia też widziałem, pokrowce, kapsle et cetera.

A duzo ludzi sie tam kręci czy tak średnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ GODZINA 14.00 POD TP SA NA ROGU DWORCOWA/PILSUDSKIEGO odbedzie sie spocik akp, czy ktos zawita?

Prawdopodobnie spocik przeniesie sie gdzies za miasto, bedzie mozna upiec kielbaske z grilla :>

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? nikt nie organizuje spota? taka ładna pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może spocik w środę lub czwartek na rusi o 19, są chętni dawno nic się nie działo są wakacje ale może ktoś będzie miał czas żeby sie spotkać :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 16:44 _________________________________________________widzę że wakacje pełną parą więc jak już wszyscy wrócą to może w końcu sie spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn żyje? Czy wszyscy na Kanarach? :mysli::cool1::brawo:

Trza by aby się spotkać, ma ktoś doświadczenie w szybkim i sprawnym zdjęciu boczków w drzwiach? :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co taktuś jeździsz za granicę po fajki i któraś paczuszka Ci teraz hałasuje w boczku ?? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może spotkajmy sie wstępnie w środę na rusi o 19 i ustalmy co i jak, pasuje wam ??

ja w niedzielę będę już sobie wolne zmontowałem

ja w srode odpadam, pracuje w godzinach popołudniowych[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 10:21 _________________________________________________

może byśmy spotkali się za tydzien na dajtkach (motopiknik)?

Co wy na to?

I jak wybiera się ktoś na Motopiknik? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z wojewodztwa niech napisza kto jest chetny na takiego spocika i wogole ilu uzytkownikow jest ?! bo cos mi sie wydaje ze chyba lipa bedzie :cry: tak wogole to z tego co slyszalem w Olsztynie 27-29 kwietnia jest jakis zlocik motorki samochody wycigi na 1/4 mili zainteresowani mogliby wpasc bo ja sie napewno wybiore... :a4fan:

Sprostowanie 1/4 mili 9-10 sierpnia tegoż miesiąca sporo tam sie pewnie wybiera - informacja od startujacego DODGE STEALTh (chyba tak sie on zwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może ktoś mi polecić jakiś dobry warsztat gdzie wyzyszczą mi dobrze nastawnik pompy?? Gdzie przeważnie serwisujecie swoje :audi::a4fan:

napisz na pw. damy rade :wink4:

yhmmm propos zlocikow na tym terenie ja proponuje miejsce : stare lotnisko w Ornecie pod Olsztynem

tam czesto cos sie dzieje np. co niedziele chlopaki z Toyo zdzieraja gume cwiczac drift ;]

a co wspólnego ma :"drift" z czyszczeniem nastawnika :gwizdanie:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...