Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki chłopaki, to jak nocami jest po 2-3 stopnie a czasmai przymrozki to jutro zakładam zimówki, wolę nie ryzykować jak pojawi się jakiś szron czy coś :gwizdanie:

dzięki i pozdro chłopaki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

ale ekkipa sie wykrusza.

ja bede, a co :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 14:31_________________________________________________i ja juz po spocie, szybki temat, bo zimno i ciemno.

podsmowywac nie bede bo nie ma za bardzo co :gwizdanie:

przyjechalo pare osob chyba z iławy wlasnie, byl marianb, hiszpan z kamila, zana, a z a4 bylem ja :decayed: i jakis nowy kolega z a4 b7 avant 2,0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam pytanko do was muszę wymienić zawiasy drzwi kierowcy sprawa wam znana na pewno możecie mi kogoś polecić w Olsztynie kto by to szybko sprawnie zrobił?? Może już ktoś z was to robił a wole jechać do kogoś kto będzie już wiedział co i jak z tym zrobić. Bardzo proszę o jakieś info z Pawłem gadałem to mówił że woli tego nie ruszać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha Pany!

Takie pytanko.

Papa mój ma B5 (jak w moim profilu wpisane) i ma już dość swojego mechanika i szuka jakiegoś rzetelnego i nie pieruńsko drogiego speca od A4. Dobrze by było aby w Olsztynie a nie pod miastem.

Macie kogoś kogo można polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha Pany!

Takie pytanko.

Papa mój ma B5 (jak w moim profilu wpisane) i ma już dość swojego mechanika i szuka jakiegoś rzetelnego i nie pieruńsko drogiego speca od A4. Dobrze by było aby w Olsztynie a nie pod miastem.

Macie kogoś kogo można polecić?

:mysli:

hmm kogo by tu Ci polecic :tongue4:

Pawel69! :decayed:

tylko nie zawracaj mu glowy na weekend, bo cieplutkie bixy sie grzeja i czekaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espe nasz Pawełek napewnio ogarnie furaka na 100 % i nie zgoli duzo $$$ :)

tu masz kontakt http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68006.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh , temat widzialem, ale nic nie jestem w stanie powiedziec, rz jeden jedyny przygladalem sie pacyfice z bliska, spora krowa pewnie wygodna, ciekawe jak z awaryjnoscia no i spalaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az szkoda narzekać, ale to co sie dzieje ostatnio w tym watku to :wallbash::lazy::nuda:

wszystkim naleza sie baty, na spocie bylem sam, nawet załek zamula na forum, czyzby zalobe po novo nosi? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki spot chyba cos Ci sie daty pojebały różowy malinowy nosku :D:polew: :polew: :polew: najblizszy spot to 13.11 :naughty:

btw nie byłomnie bo w ch uj roboty :confused4: aa no i niestety wiecie jak to jest no zakochałem sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...