Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

mnie pasuje na następny tydzień bo teraz to jak pisał adrianus na night powerze możemy sie przypadkiem spot-kać :wink: , oczywiście musowo klubowe koszulki mi nakładać bo w ryj dac mogę dać pozdro załoga :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Jadzieeeeeeeeeeeem :decayed: jaram sie jak ksiądz nowym ministrantem :kox::kox:

Adek olewamy night power płock i jedziemy Rd 3, Arena Circuit: 22-23 June, Płock / Orlen Arena | Drift – Drifting – Polska Federacja Driftingu – www.pfd.org.pl – Driftingowe Mistrzostwa Polski albo na finał we wrzesniu do poznania Rd 6, Final Battle: 28-29 September, Poznań Track, Przeźmierowo | Drift – Drifting – Polska Federacja Driftingu – www.pfd.org.pl – Driftingowe Mistrzostwa Polski

ZAPROSZENIE - BUDMAT Drift Show 2013 Płock 22-23 czerwca 2013 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załek, nie wiem co do tego dryfftu, moze byc fajna impreza, ale na 100% sie jeszcze nie deklaruje.

Jacek, a co słychać, hmmm zyje sie:) auto powoli ogarniamy, mialem przygode z moja a4'ka, sasiad drifftowal quadem po garazu i wlecial mi w drzwi:/ jutro rzeczoznawca z pzu oszacuje straty:)

prawe przednie drzwi do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz od razu odwołanie:wink:bo złodzieje wycenią ci naprawe za 250zł:wink:Trzeba było pomajstrować przy całym boku przy takiej szkodzie jednego elementu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo jest co majstrowac, bo co ja moge wykombinowac, przywalic w drugie drzwi, blotnik?

troche szkoda, bo mam ori lakier na calym aucie, poza maska, bo byla malowana.

gosc uderzyl quadem centralnie w srodek drzwi pasazera, quad pseudo-sportowy, nie przeprawowka, takze mial jedynie takie jakby male orurowanie na srodku, i wlasnie strzal tego elementu ewidentnie widac, nie ma za bardzo na co podciagnac ze niby czym przylozyl..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łbem:grin:

ja pojechałem na wioche to koty mi naszczaly w halogeny:wink:,ale przy okazji wpadły dzienne sd2,dvd i lekke korekta lakieru aaaa i dziś walczyłem z zatartymi wycierajkami:facepalm::facepalm:

DSC00001_zps2c06303a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było przyjść pomóc a nie balkony naprawiasz i kurzysz na błyszczący lakier:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zadzialales konkretnie z zacierajacymi sie wycieraczkami?

bo ja gdzies na przelomie marca troche z nimi walczylem stosujac cx80 i poki co smigaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie pomagalo juz lanie specyfikami.Wyciagnelem caly mechanizm i czyscilem sworzen bo tylko jeden byl zapieczony.Mysle ze nastepnym razem kupie nowe ramie z tymi tulejami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ten Palmowski to mnie zawsze rozjebuje na łopatki :decayed: co zamówie to nigdy nic nie ma :kwasny: zawsze z niemiec :decayed:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ----------

btw Jacek te koty cos odwodnione masz tam w Łukcie jak tak mocno na zółto zaszczały halogeny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palmowskiego to ciężko nazwać serwisem:wink:większy dostęp części ma osiedlowy sklepik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palmowskiego to ciężko nazwać serwisem :wink:większy dostęp części ma osiedlowy sklepik

no bez kitu :) pamietam jak cewki kupowąłem to tak samo :decayed: nie mamy na stanie sa w Niemczech :naughty::naughty: to mowie a co macie na stanie ?? bo przeciez silnik 1.8T jest jednym z popularniejszych i jest rozklepany na wszytskie strony swiata a wy cewek nie macie a ona mowi ze maja do 2.0 i 1.6 :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dojadę choć planowałem bo:

heble trzeba poprawić

przegub by się zdało zmienić

i sprzęgło na emeryturę się wybiera

Życzę udanego spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...