Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dzięki :)

Przy okazji soboty zakupy w Best-Parts. Szczerze polecam, obsługa pierwsza klasa i dostałem kubeczek :banan: Dzięki @tomekhxc :)

IMG-1982.JPG

 

Olej jak zawsze LM Synthiol Hight Tech 5W40, a filtry tym razem Knecht. Wjazd na kanał u taty i ogarnołem temat raz dwa :)

Z innych ciekawych spraw to czekam na LED Interior ;) Wpadnie pewnie na dniach, ale to się pochwale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podrzucić jakie ledy postojówek i DRL wrzuciłeś które nie generują błędu? Link do aukcji czy cuś.

Edytowane przez kharo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dość długiej przerwie. Nic nie pisze bo najzwyczajniej nie mam czasu... Trochę mi się w życiu pokiełbasiło, mam bardzo ciężko chorego tatę i głownie temu teraz poświęcam czas. Tego wolnego wcale nie mam... Audi aktualnie stoi w garażu i przez ostatnie 3 miechy zrobiło może z tysiąc kilometrów. Muszę śmigać 130 km do pracy więc jeżdżę drugim autem które mam w gazie. Jeśli chodzi o mody to nie zdążyłem nawet jeszcze założyć kiery i tempomatu... :( Kilka gratów się uzbierało przez ten czas, ale wszystko leży w garażu nie założone. Od ostatniego wpisu poczyniłem takie zakupy:

 

Eibach ProKit

s-l1600.jpg

 

Ori listwy S4 - 3 w stanie idealnym, lewa przednia (od kierowcy) trochę nadgryziona, myślicie, że lakiernik sobie poradzi czy lepiej szukać nie ruszonej? W sumie i tak mi się opłaci bo kupiłem w fajnych pieniążkach.

IMG-2136.JPG

IMG-2137.JPG

 

Wideorejestrator:

IMG-2133.JPG

 

Wspomniany już wcześniej LED Interior:

IMG-2135.JPG

 

Tak jak widzicie, wszystko nawet nie rozpakowane - czeka na lepsze czasy :) Może przy majówce znajdę chwile, żeby wrzucić kiere i LEDY. Ktoś podpowie jak zrobić gniazdo zapalniczki w schowku żeby ładnie wideorejestrator podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonowania gratów ciąg dalszy ? Ostatnio byłem u @tomekhxc i przy okazji wyniosłem talerzyki od B5 ? Polecam zakupy u Tomka ! Nigdy z pustymi rękami od niego nie wychodzę.

 

Zostały jeszcze do kupienia amortyzatory z 1BE (S-Line), gdyby ktoś miał używki to potrzebuje na przód: 8E0 413 031 DG tył: 8E0 513 036 T.

IMG-2166.jpg

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ile @tomekhxc ma takie talerzyki??? Może być pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Damianq napisał:

Kolekcjonowania gratów ciąg dalszy ? Ostatnio byłem u @tomekhxc i przy okazji wyniosłem talerzyki od B5 ? Polecam zakupy u Tomka ! Nigdy z pustymi rękami od niego nie wychodzę.

 

Zostały jeszcze do kupienia amortyzatory z 1BE (S-Line), gdyby ktoś miał używki to potrzebuje na przód: 8E0 413 031 DG tył: 8E0 513 036 T.

IMG-2166.jpg

 

 

Posiadam amorki 1be kompletne ?

Pw poszedł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adam87 napisał:

A po ile @tomekhxc ma takie talerzyki??? Może być pw.

Adam drożej niż w sklepie, bo pytałem... Tu masz po 25 sztuka: https://aparts.pl/partscatalogue/sg-700-kyb-sprezyna-talerzowa,11-SG~6700-0085-01300--KYB~1SG~6700.aspx

Jeszcze na kod kickster lub AUTOFAN jest rabat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Adam drożej niż w sklepie, bo pytałem... Tu masz po 25 sztuka: https://aparts.pl/partscatalogue/sg-700-kyb-sprezyna-talerzowa,11-SG~6700-0085-01300--KYB~1SG~6700.aspx

Jeszcze na kod kickster lub AUTOFAN jest rabat...

Czy te talerzyki dobiera się do konkretnego typu zawieszenia, klasy twardości itp? Czy to jeden pies? ?

Potrzebuje wrzucić na przód do Avant na 1BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafiki5 napisał:

Czy te talerzyki dobiera się do konkretnego typu zawieszenia, klasy twardości itp? Czy to jeden pies? ?

Jeden pies, musisz mieć tylko ori amorki i wtedy zbijasz stary talerzyk i wkładasz nowy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką mamy korzyść zakładając takie talerzyki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant ma to do siebie, że po czasie przód stoi wyżej niż tył, zastosowanie talerzyków pozwala na obniżenie przodu i wyrównanie optyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamil-vag napisał:

Avant ma to do siebie, że po czasie przód stoi wyżej niż tył, zastosowanie talerzyków pozwala na obniżenie przodu i wyrównanie optyczne...

Ja w sedanie mam podobnie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Adam87 napisał:

Ja w sedanie mam podobnie:facepalm:

dokładnie w sedanie jest tak samo.. ja dałem nakładki na tylne sprężyny żeby wyrównać bo nie chciałem iść tak nisko w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można opuścić przód, można podnieść tył... kto co lubi...

dobra koniec OT u kolegi w temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. Graty jak leżały tak leżą. Mam tyle spraw, że nie wiem w co ręce wsadzić. Kurier tylko nowe dowozi jak coś wyhaczę a żonka krzyczy ?

 

Więc we wtorek paka była taka:

IMG-2226.JPG

 

Zderzak kompletny co mnie cieszy najbardziej :banan:

 

Moja ukochana ubolewała, że musi małego wozić z tyłu także wpadnie i to:

IMG-2246.JPG

 

Gdyby ktoś widział isofix na przedni fotel to dajcie cynk :)

 

Generalnie pakiet S4 już w połowie :) Potrzebuje jeszcze tylnego zderzaka pod PDC i dokładki S4 oraz klapy w kolorze bo nie chce malować.  Gdyby ktoś coś to wiecie ;)

 

Stay tuned!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak ładny. W takim stanie i kompletny to jak święty gral?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ci się zderzak udał, ale pewnie swoje kosztował jak ma pdc i grill s4. Ja kompletowalem sam zderzak przedni i jakoś szkoda mi kasy było osobno kupić grill.

A tyl s4, to planujesz same końcówki czy coś więcej z wydechem robić? Sam zastanawiam się co robić, bo chyba wiocha tak dac 4 fifki do zwykłego układu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...