Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

jest elegancko :wink4:, poszkukaj w warsztacie był temat o montażu tych białych lampek w drzwi :wink4:, najlepiej je podpiąć i przy otwartych drzwiach sprawdzać gdzie bedzie najlepiej :good:

a środeczek piękny, na skórce wygląda to miodzio :evil:

Qurde szukałem kilkukrotnie i niestety nie znalazłem wątku o podświetleniu pod drzwiami w całym warsztacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany a bywa tak że instalacja jest już pociągnięta czy zawsze trzeba ciągnąc

przecież wymieniasz tylko żarówki nic więcej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja zmieniłem podświetlenie całego auta na LED :decayed: a dodatkowo zrobiłem również podświetlenie przestrzeni pod drzwiami po ich otwarciu, wyszło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja zmieniłem podświetlenie całego auta na LED :decayed: a dodatkowo zrobiłem również podświetlenie przestrzeni pod drzwiami po ich otwarciu, wyszło :good:

Kolego może jakieś fotki jak wygląda u ciebie podświetlenie pod drzwiami ? też się do tego przymierzam i chciał bym zobaczyć jak to wygląda i w którym dokładnie miejscu pod drzwiami masz to oświetlenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde :shocked: ile ledów tam dałeś na drzwi?? jak byś zrobił wiecej fotek i jedno z wyłączonym oświetleniem od spodu jak wygląda to przyklejone i dokładnie w którym jest miejscu pozdro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest zdecydowanie mniejsze natężenie światła. Taka poświata tylko.

dałem po dwie diody na każde z drzwi, z tym że w każdej z diod zeszlifowałem soczewkę i wypolerowałem, dzięki temu strumień światła nie jest punktowy tylko rozproszony.

Ogólnie bałem się że będzie za jasno świecić, ale po założeniu i sprawdzeniu efektu, dla mnie jest :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:12_________________________________________________Mogłem porobić zdjęcia z montażu i dać do 'warsztatu' :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym uzyskać efekt jak najbardziej zbliżony do tego niżej

http://s3.postimage.org/6oapzzfk3/IMG_4605.jpg

wrzucona w pierwszym poście kolegi Kowi87 , dyskretne nie rażące zimno białe światło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko które kable mam przemienić,żeby działały mi boczne żarówki w podświetleniu podsufitki?

http://img522.imageshack.us/i/dsc00796o.jpg/

Dobra, zrobiłem te lampki. Zamieniłem pin prawy z środkowym i ledy świecą elegancko. :)

Ale lampka nie zapala się po otwarciu drzwi. :confused4: Miał ktoś tak? Wiecie może jak rozwiązać ten problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio troche problemow z moim oswietleniem wnetrza wariuje raz swieci raz nie przy otwarciu drzwi swieci sek i gasnie znow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej kupić ledy, jaki sklep internetowy polecacie?

ogólnie alledrogo

led labs

lub lutowanie na własną rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś myślał o zmnianie na led w popielniczce? :kox:

myślisz ze bedzie jakaś różnica? przecież i tak świeci na czerwono :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...