Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy do podświetlenia drzwi muszę kupować żarówki can bus? czy podejdzie taka

6x SMD LED W5W W3W T10 12V Mercedes Golf Renault (3079487318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a4 b6 Avant 2004r

Jeśli nie wywala błędu spalonej żarówki gdy się ją wyciągnie to po co przepłacać za te oszukańce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do oświetlenia drzwi do B6 kupiłem dzisiaj te:

Żarówka postojowa T10 W5W can bus 6 SMD 5050 xenon (3122447766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wsadzę je w oświetlenie przestrzeni do wsiadania (dolna biała lampka) + do oświetlenia ostrzegawczego czerwona lampka. Kolega SIXU kupił te żarówki do siebie i mówi, że przez czerwony plastik nie przebija żadna biała barwa więc wszystko opisze jak zamontuje.

Mam jednak inny problem jakie żarówki rurkowe podchodzą do oświetlenia słoneczników 42 mm czy 36 mm ?

Oraz jaka żarówka siedzi w schowku pasażera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czy ktos by mi mogl pomoc jestem poczatkujacy potrzebuje zestaw do wnetrza ledy chodzi mi o oswietlenie w podsufitce jakie tam przychodza albo czy ktos ma spis calego zestawu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz kolego linka do sprzedawcy z allegro który sprzedaje gotowe zestawy

Oświetlenie AUDI A4 B5 wnętrza rejestracji LED SMD (3102177767) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czy ktos by mi mogl pomoc jestem poczatkujacy potrzebuje zestaw do wnetrza ledy chodzi mi o oswietlenie w podsufitce jakie tam przychodza albo czy ktos ma spis calego zestawu??

Po pierwsze: na początku tego wątku masz wszystko opisane. Po drugie: Oświetlenie AUDI A4 B6 B7 Saloon (Sedan) wnętrza (3093113550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - sedan, Oświetlenie Audi A4 B6/B7 Avant (Wagon) wnętrza (3135015957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - avant. Dopisałeś dalej, że potrzebujesz do B6. Uzupełnij profil, niewiadomo czy sedan czy avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swoje mądrości i kupują tam gdzie taniej a ja wolę jak inni na forum kupić drożej ale lepsze i sprawdzone już przez innych z forum

michas2511 czekam na jakieś fotki jak u ciebie jest i ewentualnie jakis filmik . pozdrawiam

wszystko w temacie , ja polecam !!

kolegę "Tomnik"

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/index2.html#post3458085

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taki problem. Przerobiłem żarówkę do lampki środkowej gdzie są 2 małe i jedna duża. Małą żarówkę zrobiłem wg poradnika w temacie i poszedłem sprawdzić czy działa. Po wsadzeniu jej w otwór na żarówkę wybił bezpiecznik. Czy coś źle zrobiłem? Co może być powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakies zwarcie sie zrobilo w żarówce?

jestes pewien ze nigdzie nie styka sie + z - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakies zwarcie sie zrobilo w żarówce?

jestes pewien ze nigdzie nie styka sie + z - ?

Po weekendzie do tego siądę i na nowo wszystko postaram się ogarnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłeś to? bo u mnie też mi tak wywaliło 2 razy ale trzeba ustawić na podłączaniu na wyłączone i po temacie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żarówka w dużej lampce w podsufitce b5 lift ma 42mm czy 38mm długości?

edit: o kurde, odkop roku [emoji2]

Edytowane przez MANjaK_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żarówka w dużej lampce w podsufitce b5 lift ma 42mm czy 38mm długości?

edit: o kurde, odkop roku [emoji2]

42 mm

Czy na diodach również działa tzw ściemniacz w podsufitce ?

działa

a ja mam inne pytanie, czy ktoś z was przy wymianie Ba9s (to są te dwie małe żarówki pod sufitem między rurką 42mm) miał problemy ? nie mogę u siebie wymienić tych dwóch żarówek na ledy.. żarówka idealnie pasuje, led jest jakiś luźny i nie świeci..

Mógłby mi ktoś wrzucić kompletny spis żarówek do B5 lift sedan? Chodzi mi o wnętrze.

u mnie w B5 sedan przed liftem było tak:

rurka 42mm C10W - podsufitka

Ba9s x 2 T4W - podsufitka (obok rurki 42mm)

rurka 36 mm C5W - schowek

T10 W5W x 2 - tylne słupki

T10 W5W x 2 - oświetlenie na nogi

rurka 36 mm C5W - x 2 - bagażnik

rurka 36 mm C5W - x 2 - oświetlenie tablicy rejestracyjnej

Edytowane przez simonJVC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegos pewnego typa co ma dobre ledy na allegro??

Bo tutaj gdzie mieszkam to jest jakas porazka. Za leda 42mm takiego sieta chca 18zl to juz lekka przesada no i wybor zaden :(

Edytowane przez pjurzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegos pewnego typa co ma dobre ledy na allegro??

Bo tutaj gdzie mieszkam to jest jakas porazka. Za leda 42mm takiego sieta chca 18zl to juz lekka przesada no i wybor zaden :(

ja brałem od gościa co się nazywa Rabel_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...