Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam je u siebie , i powiem Ci robi  robote?ale kup specjalną ściereczkę do ich przecierania najmiększa z możliwych , bo są mega delikatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2018 o 18:12, MaciekPL napisał:

Dekory wybrane.. Piano Black. Zobaczymy jak to się sprawdzi, wizualnie mi się mega podoba. Czy tak będzie na dłuższą metę to się okaże heh. Jeszcze brakuje mi z kokpitu i tunelu. Tunel chce pomalować, ciężko dostać w dobrym stanie. Ten z deski rozdzielczej na dniach będzie u mnie w domku :D

IMG-20181015-WA0022.jpeg

:thumbup1: jedyny ich minus to że rysują się od samego patrzenia na nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe przygotowanie do zimy. Miał być wosk położony, wpadła powłoka ochronna 1k nano z Koch chemie. Jak dla mnie dużo lepszej frajdy jest z nakładaniem wosku niż tych powłok. Na próbę w końcu na swoim aucie nalozyłem. Nic mnie to nie kosztowało więc zobaczymy jak będzie się to trzymało. Środek lekko ogarnięty, za dużo nie musiałem robić. Czasem jakiegoś pasażera wezmę a tak cały czas sam użytkuje auto. Kilka zdjęć zrobiłem w fotoboxie, szkoda że klucza nie miałem od szafki z komputerem to bym zrobił tak jak być powinno a nie z telefonu. 

 

IMG_20181020_195956.jpg

IMG_20181020_181542.jpg

IMG_20181020_151327.jpg

IMG_20181020_151206.jpg

IMG_20181020_143325.jpg

IMG_20181020_143331.jpg

IMG_20181020_143501.jpg

IMG_20181020_200149.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie do pełni szczęścia w środku brakuję panelu klimatyzacji 3 strefowej poliftowej, wtedy dopełnienie byłoby na 100%, a na i dekory wszystkie piano albo carbon ale chyba już tam działasz z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mosek napisał:

według mnie do pełni szczęścia w środku brakuję panelu klimatyzacji 3 strefowej poliftowej, wtedy dopełnienie byłoby na 100%, a na i dekory wszystkie piano albo carbon ale chyba już tam działasz z tym.

Tak z dekorami działam. Jeszcze trochę i całość złożę myślę. Najgorzej z tym dekorem z tunelu, przez to właśnie jakoś się spieszy mi się. 

Klimatyzacja 3 strefowa, w piątek ze znajomym właśnie o tym gadałem. Mówi że już tak działam to dobrze było by to zrobić. Patrzyłem to cenowo za złożenie gratow wcale dużo nie wyjdzie. Najgorsza robota, ta nagrzewnice wymienić itd. Może ktoś z forum takie rzeczy przerabia to bym może się skusił.

Do końca roku wpadną wpadną właśnie te dekory, zderzak przód competition. Wydech od 3.0tdi i chyba w tym roku będzie wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MaciekPL napisał:

Tak z dekorami działam. Jeszcze trochę i całość złożę myślę. Najgorzej z tym dekorem z tunelu, przez to właśnie jakoś się spieszy mi się. 

Klimatyzacja 3 strefowa, w piątek ze znajomym właśnie o tym gadałem. Mówi że już tak działam to dobrze było by to zrobić. Patrzyłem to cenowo za złożenie gratow wcale dużo nie wyjdzie. Najgorsza robota, ta nagrzewnice wymienić itd. Może ktoś z forum takie rzeczy przerabia to bym może się skusił.

Do końca roku wpadną wpadną właśnie te dekory, zderzak przód competition. Wydech od 3.0tdi i chyba w tym roku będzie wszystko. 

taaak, nawet ma pewnie cały zestaw do wrzucenia tylko, na forum wrclaguna, na bank kojarzysz nick. Masz z tyłu semi dynamic wrzucone do lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosek napisał:

taaak, nawet ma pewnie cały zestaw do wrzucenia tylko, na forum wrclaguna, na bank kojarzysz nick. Masz z tyłu semi dynamic wrzucone do lamp?

Będę musiał popytać :)

Tak mam wrzucony semi, gdzieś wcześniej nawet filmik jest. Jak już nie będzie co modzic to będę chciał przerobić je na "prawdziwe" heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny okazyjny zakup czeka na lakiernika i montaż. Cena mega śmieszna, graty całe nie połamane. Jeszcze tylko pozostałe graty kupić i będzie cacy. 

Na sprzedaż będę miał zderzak przód i tył s line. Jak znajdę Grill od S4 to zderzak przedni będzie prawie cały oprócz halogenow. Przód w kolorze czarnym Uni ly9b malowany jakoś w lipcu, i ten tylny Daytona grey. 

 

IMG-20181102-WA0007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel88ST napisał:

Czekam jak C+ LY9B z rotorami się skomponuje  :)

Mam nadzieję że będzie już tak jak być powinno. Więcej z zewnątrz nie ma co rezac, chyba że rs body hehe. Jeszcze dobry miesiąc jak zjade do Polski na urlop i wtedy będę działał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...