Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line


Młody Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam do tej masy konkretnego OT, ze ropa drozeje o ~15gr po nowym roku. Niby niewiele... ale czuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tej masy konkretnego OT, ze ropa drozeje o ~15gr po nowym roku. Niby niewiele... ale czuc.

FAK :shocked: będę musiał sobie odmowić cygar po 10Eur za sztukę ;(

Ale to jest dopiero OT co nas to benzyniaków obchodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer jaki OT, temat głowny 2.0T, rozdziały jak się go pozbyc i wymienić na 2.0TDI.

ja tu tylko bronie honoru poniewieranej benzyny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ...

Młody, zrób sobie dobry program, a wszystkie Twoje zachcianki miną (kombi też można dorezać :decayed:)

Zażycz sobie dużo momentu nisko - będzie się zbierał (w sensie kopa) jak diesel.

Jak się będzie zbierał, to będziesz lżej wciskał gaz -> mniejsze spalanie.

Jak Ci za cicho w środku (wolisz klekota) - zmień wydech, bądź kup symulator silnika (było kiedyś na forum o symulatorze V6 i V8, to może i diesla robią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki chłopaki bo faktycznie robimy anty reklame dla tego bardzo dobrego silnika :) dorezałbym combi najchętniej ale ciężko będzie hehe. Mina to nie jest poprostu szkoda mi kasy wydawać na paliwo - już bym wolał mieć S4 która pali kilka litrów więcej ale dużo lepiej jedzie :) może faktycznie automat troche mu zabiera ale naprawdę nie jest źle i kopa ma okrutnego. Może zacznę coś przy niej robić jak tak dalej będzie. Dokupiłbym początkowo znaczki s line na tylne progi i przyciemnił szyby.

Co do zawiasu to pod felgi np 18 ten mój zwykły nie wyglądałby za ładnie ?? choć prowadzi się świetnie po naszych drogach. Da sie to obniżyć czy trzeba kupic od s line zawieche ? (nie chce nic ucinać itd)...

Kolego z tym 2.7 mówisz poważnie czy jaja sobie robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 TFSI to jest imo #2 pod wzgledem silnikow w B7. #1 ofc jest 3.0 TDI.

W Twoim przypadku jezdzilbym tym co jest, i w miedzyczasie dozbieral/doprosil od sponsora na 3.0 TDI.

Na pewno nie kupowalbym miny typu 2.0 TDI. Zrobisz jak uwazasz.

PS. quattro > FWD :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis walek w tym ogloszeniu bo na ostatnim zdjeciu zdjecie RNSe, ale to z inengo auta bo na wczesnijeszych widac ze auto ma wlozone jakies nieoryginalne radio 2DIN... nie ma guzikow na dole i wogle jest inne..

a tak poza tym to TYLE KASY ZA prawie 3 letnie auto ;o ;o ;o

wiem weim ze jest z listopada. ale juz jutro 2010 i rocznikowo bedzie juz zle wygladalo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac to szczegolnie na 5 zdjeciu... ale moze to rns-e jego, tylko wyjal i zmienil na inne... ale tak to tylko mozna gdybac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, nie kapnąłem się wcześniej. Czyli co to może być ? Auto bardzo mi się podoba tylko to radio to musiałby zadzwonić i po hitlerowsku pogadać z właścicielem... Rocznik nie gra roli bo to ostatnie b7 :) a b8 patrzałem ale drogie i same 143km...

Zobaczymy narazie mam czas i ogromny dylemat audi czy bmw. Narazie jestem bardziej skuszony BMW choćby na próbę... I drugi dylemat to manual czy automat - raczej skłaniam się ku automatowi.

Ps. Może gościu tv włożył ?[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:19_________________________________________________faktycznie to albo fota innego auta albo po czasie zrobił przeróbkę bo nawet nakładki na pedałach są chromowane a na fabrycznym navi są zwykłe gumy.[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:21_________________________________________________znalazłem teraz w opisie jest napisane navi PLUS oraz DVD. Może ma jedno i drugie i dodaje do auta orginał nawigację ??

Piękne to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne piekne... ale szczerze .. w zyciu bym nie zaplacil tyle za takie auto. 26tys E :shocked: to juz naprawde mozna przebierac w samochodach. z tego co widze to B8 spokojnie by za to znalazl...

widze ze tu pelen wypas jest. mimo to uwazam ze cena przegieta ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, widziałem te autka ale sedan odpada na dzień dobry. A ta druga to nie jest s line... Nie wiem jeszcze co kupić, ta czarna bardzo mi się podoba. B8 jak dla mnie to chyba tylko białe... Nie chce kupić golasa - a w podobnych cenach tylko takie są. Non stop śledze mobile i oglądam wszystko :)

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=124924374&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.modelDescription=m&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=146&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxPrice=30001&siteId=GERMANY&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT&colors=GREY&colors=BLACK&colors=SILVER&colors=WHITE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=125000&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&lang=de&pageNumber=2

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=125268294&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.modelDescription=m&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=146&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxPrice=30001&siteId=GERMANY&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT&colors=GREY&colors=BLACK&colors=SILVER&colors=WHITE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=125000&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&tabNumber=2

PRZEPIĘKNA ale cena... :)

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=121188042&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s+line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&minPrice=22500&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&colors=WHITE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&tabNumber=2[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 22:55_________________________________________________Ps. Z tego co widzę to b8 w s line nie mają logo na zderzaku z przodu tylko na bokach... I ten silnik 140km głównie takie są. Ile z niego można wyciągnąć po chipie ? Czy nie pchać się w to i szukać 170km ?

Ta jest też zdrowiutka. Najlepsza zaraz obok tej czarnej. Cena ta sama tylko kolor niby ładny ale nie wiem chyba nie ma tej prezencji co czarny choć wygląda niczego sobie i napewno w eksploatacji lepszy.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=123934600&pageNumber=5&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s+line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=184&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxPrice=30001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&colors=GREY&colors=BLACK&colors=SILVER&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&tabNumber=2

Oczywiście chip w miarę rozsądku a nie jakieś wyżyłowane na maxa osiągi...[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 22:58_________________________________________________Ta jest jeżdżącym ideałem :) tylko żeby zrobić ok 170KM (myślę że się da) i byłoby git.

!!rRmNNwBW0~$(KGrHgoOKjwEjlLmV5FdBLILDGbnEg~~_27.JPG

!!rRmMn!B20~$(KGrHqQOKiIErzIvtI10BLILCGD3QQ~~_27.JPG

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=124832617&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s+line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxPrice=35001&siteId=GERMANY&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&tabNumber=2

I pytanie: Podobno teraz niema vatu ani cła, płaci się tylko akcyzę, ok 3.4 % za auto do 2l i ok 12-13% za auto powyżej 2l...

Na niektórych ogłoszeniach mam np cenę 25 000 euro ale jest napisane export price 20 000eu (czyli ja kupuję za 20 eu i płacę akcyzę i tyle ?? to chodzi pewnie o niemiecki vat. Czy wtedy w Polsce doliczają mi vat jak odliczą w niemcowni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo ze sto razy na forum.

w nieczech bez VATu mozesz kupic jak masz firme i europejski NIP. wtedy tam placisz netto , u nas doliczasz VAT i mozesz w firmie odliczyc maks 6tys zl...

a sie dopytujesz o mozliwosci podniesienia mocy zamiast poszukac na forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69975.0.html

zobacz ile mocy samym softem dało i jak sie wyraza pochlepbnie Rogal o tym silniku...

juz tylko z tego powodu ogladalbym wylacznie 2.0 na common railu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na samochody powyżej 2 litrów akcyza to 18,6% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że sprzedałem Audi. Dumam co teraz i skłaniałem się najbardziej ku nowej Toyocie Avensis. BMW też chodzi mi po głowie ale znalazłem coś takiego..

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vru2fq1dbrrm

Piękna tylko cena trochę wysoka, jednak stan i przebieg... Fakt mogę za nie dużą dopłatą kupić b8 tylko niekoniecznie ładniejsze i z biedniejszym wyposażeniem. Co Wy na to ?? ew jeszcze ta:

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vrvubo1gjnot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że sprzedałem Audi. Dumam co teraz i skłaniałem się najbardziej ku nowej Toyocie Avensis. BMW też chodzi mi po głowie ale znalazłem coś takiego..

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vru2fq1dbrrm

Piękna tylko cena trochę wysoka, jednak stan i przebieg... Fakt mogę za nie dużą dopłatą kupić b8 tylko niekoniecznie ładniejsze i z biedniejszym wyposażeniem. Co Wy na to ?? ew jeszcze ta:

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vrvubo1gjnot

Celuj w B8 - konstrukcja B7 bazująca na B6 jest już trochę stara.. jeśli masz wykładać takie pieniądze to B8 (albo E92 :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że sprzedałem Audi. Dumam co teraz i skłaniałem się najbardziej ku nowej Toyocie Avensis. BMW też chodzi mi po głowie ale znalazłem coś takiego..

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vru2fq1dbrrm

Piękna tylko cena trochę wysoka, jednak stan i przebieg... Fakt mogę za nie dużą dopłatą kupić b8 tylko niekoniecznie ładniejsze i z biedniejszym wyposażeniem. Co Wy na to ?? ew jeszcze ta:

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vrvubo1gjnot

Sprawdzałem te auta w październiku, jeśli chodzi o pierwsze to zdaje się, że nie chcieli podać nr VIN albo był po dźwonku, ale nie pamiętam dokładnie. Co do drugiego to było wszystko oki, miałem nawet jechać oglądać z opcją kupna, ale trafiła się inna okazja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że wydam 115 tysi na auto które jakbym chciał sprzedać to pewnie dużo stracę. Fakt ze przebieg spoko itd ale po jakimś czasie nikt na to nie patrzy jak takie auto tzn podobne kupie za ok 70-80.

Nie wiem jak z ceną, napisałem gościowi maila za ile by oddał. Kiedyś widziałem też że auto kosztuje np 30 000eu a cena na wywóz jest nieco niższa przez ten ich niemiecki vat. Zobaczymy co odpisze.

Mystic to pierwsze widzę pierwszy raz na ogłoszeniu a siedzę od kilku miesięcy non stop (no chyba że się mylę). Pojawiło się dosłownie kilka dni temu a dziś je 1 raz zobaczyłem. Co do srebrnego to widziałem je wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystic to pierwsze widzę pierwszy raz na ogłoszeniu a siedzę od kilku miesięcy non stop (no chyba że się mylę). Pojawiło się dosłownie kilka dni temu a dziś je 1 raz zobaczyłem. Co do srebrnego to widziałem je wcześniej.

Uwierz na słowo, wiem co mówię.

Widzę, że zaczynasz mieć rozterki, w sprawie, których nikt ci tu nie pomorze. Myślę, że wszystko co było do napisania, zostało już napisane. Reszta zależy od ciebie samego, od zasobności twojego portfela, preferencji, gustu itd. to są twoje subiektywne odczucia i nikt za ciebie decyzji nie podejmnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...