Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko skomentowalem te CHORE ceny nieruchomosci w PL.

Nie twierdze, ze domek lepszy od mieszkania i wice wersja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tylko skomentowalem te CHORE ceny nieruchomosci w PL.

Nie twierdze, ze domek lepszy od mieszkania i wice wersja... :)

to temat równie śliski jak 3.0tdi vs 2.0T i diesel vs pb itd:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki ma chyba za duzo pomyslow w glowie , lub za duzo wolnego czasu :wink:

Pomyslow i planow mam duzo tylko czasu za malo. Pracuje po 12-14-16 godzin dziennie i najwyzszy czas zeby to sie przekrecilo w dlugo oczekiwane "wolne". Wolne oznacza ze zajecie sie prywatna dzialanoscia w PL oraz w NO, lokalem i papierkami bo to zajmuje najwiecej czasu. Odpoczynek oczywiscie takze przewidziany.

oj tam cwaniakujecie jak bys cie zarabiali miliony a sadzac po skatteliste to jeszcze spoooro brakuje :facepalm:
A Ty wiesz wogole jak dzialaja skattelisty?:wink: Jezeli juz mnie sprawdzales, to moge Cie poinformowac ze sa tam moje dane "na pensji" i oczywiscie to co jest na papierku w Norwegii.

Jest takie powiedzenie: Jeden jak wiezyl w pisane to zlapal drzazge :P

Po czym wywioskowales ze ja np cwaniakuje? O "milionach" nie wspomne bo ni d*py sie to dyskusji nie trzyma. Piszemy o urlopach i feriepenger a Ty wyskakujesz z zarobkami i cwaniakowaniem. :polew:

No Pawel, common! :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

bo popierd..ic bez sensu ludzka rzecz, cos Ty taki nerwowy :decayed:

Cos Ty, ja mega spokojny czlowiek jestem :)

JEZELI: nie chodzi o glupote norkow i opieranie sie spodniami i macanie mojego auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj makki makki , dobrze wiesz o czym mowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj makki makki , dobrze wiesz o czym mowie :wink:

Nie serio nie mam pojecia o czym mowisz.

Bo jezeli Ty sprawdzasz ile kto zarabia tzn ze Ty masz za duzo wolnego czasu.

Skattelisty przestaly mnie bawic juz kilka lat temu. Nie bez przyczyny kazdego dnia w roku kiedy norweski US wystawia te liczby na neta to im strona i serwer pada.:facepalm:

Takze nie bez przyczyny "zamkneli" te strony od tego roku. Ludzie snuli sobie jakies dziwne historie patrzac ze ktos, wedlug nich za duzo albo za malo zarabia.. To chore w Norwegii tak samo jak, ogolnodostepne ksiazki telefoniczne, emaile oraz adresy ludzi. W Polsce tego nie ma i jakos kraj zyje z ochrona danych osobowych.

Przez takich wlasnie co siedza i sprawdzaja ile sasiad, "kolega", szef lub zona zarabia tez wlasnie wylaczyli ta mozliwosc w tym roku. Mozna sprawdzic jak sie chce ale trzeba sie zalogowac itp. A tego juz nie kazdemu chce sie robic.

W mediach co roku pisza ze to co tam jest podawane to trzeba brac przez palce i z przymrozeniem oka..

Najlepszy przyklad to wlasciciel i szef naszej firmy:

476fec828edcefa2.jpg

Ciekawe jak on to robi nie? Najbogatszy Norweg, 0 zarobku co roku, jeden z najwiekszych majatkow w kraju i popacz ile "niby" placi podatku?

No wez pomysl troche. Im mniej ludzie wiedza tym lepiej :kox:

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Dzisiejsza paczka :banan:

Wiedzialem ze cierpliwosc poplaca, ten zestaw kosztowal mnie ok 1100zl.

Ci co wiedza ile kosztuje sam 3M SunGun wiedza ze cena w miare dobra :wink:

5058b8786302ce09.jpg

f8be881470f96dfb.jpg

c689529e940f3b2d.jpg

45dd37474acb0bf1.jpg

ea38a0a30dab9ee0.jpg

2c0d9e3b8920403e.jpg

905e7741f6e84a84.jpg

84e5fd7373944ebf.jpg

fcbf0c205823e8cc.jpg

27a50db18b54233e.jpg

e8764851927de9f9.jpg

7e22eaa878c6a185.jpg

9dd2a69da766c99f.jpg

dbef34cbcab92238.jpg

:doh:

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ----------

I przy okazji to jeszcze:

94d366c6261480de.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SunGun? co to? latarka jakas?:decayed: bo nie moge wygooglowac, a raczej nie wyglada mi na to (Wikipedia): 'The sun gun was a theoretical orbital weapon that was researched by Nazi Germany during World War II.':wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki widze ze kompletnie nie zalapales o co mi chodzi, wiec tylko sie niepotrzebnie denerwujesz.Zostawmy tak jak jest i tyle.Moze kidys sie kapniesz , lub ktos inny ci powie o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym RS6 spod Krakowa:eusathink:

makki ma chyba za duzo pomyslow w glowie , lub za duzo wolnego czasu :wink:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

2 tygodnie jeszcze i mam urlop 9-10 tygodni. Feriepenger + normalna pensja

Za to kocham Norwegie

a feriepenger to nie na poczatku lipca kolego? bo ja to nigdy nie pamietam... no tez czekam do urlopiku i w lipcu spadam na 4tyg do PL ale 9-10 to juz za dluuugo, co Ty bedziesz robil?! lakier Ci sie wytrze od tego mycia

oj tam cwaniakujecie jak bys cie zarabiali miliony a sadzac po skatteliste to jeszcze spoooro brakuje :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

2 tygodnie jeszcze i mam urlop 9-10 tygodni. Feriepenger + normalna pensja

Za to kocham Norwegie

a feriepenger to nie na poczatku lipca kolego? bo ja to nigdy nie pamietam... no tez czekam do urlopiku i w lipcu spadam na 4tyg do PL ale 9-10 to juz za dluuugo, co Ty bedziesz robil?! lakier Ci sie wytrze od tego mycia

oj tam cwaniakujecie jak bys cie zarabiali miliony a sadzac po skatteliste to jeszcze spoooro brakuje :facepalm:

pełna inwigilacja widzę, nie wnikam w nikogo zarobki, nie było tu też o tym mowy, ale "każdy orze jak może":decayed: ale chyba lepiej tak niż jak w filmie NOKAS:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoPro z filtrem daje rade nawet. Ucze sie coraz wiecej ale nadal obrabianie tego zajmuje za duzo czasu...

Filmik z jazdy na najwieksza atrakcje turystyczna w Norwegii - Preikestolen.

Trip across Rogaland in Norway GoPro Hero2 timelapse on Vimeo

555361_10150825112106402_526161401_10058343_1089594099_n.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoPro z filtrem daje rade nawet. Ucze sie coraz wiecej ale nadal obrabianie tego zajmuje za duzo czasu...

Filmik z jazdy na najwieksza atrakcje turystyczna w Norwegii - Preikestolen.

Trip across Rogaland in Norway GoPro Hero2 timelapse on Vimeo

http://s7.postimage.org/v8egmjzzb/555361_10150825112106402_526161401_10058343_1089594099_n.jpg

<br /><br />

ja dzis wrocilem z bergen wszystko pieknie ladnie,bardzo zielono....tylko zeby nie te drogi :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoPro z filtrem daje rade nawet. Ucze sie coraz wiecej ale nadal obrabianie tego zajmuje za duzo czasu...

Filmik z jazdy na najwieksza atrakcje turystyczna w Norwegii - Preikestolen.

Trip across Rogaland in Norway GoPro Hero2 timelapse on Vimeo

http://s7.postimage.org/v8egmjzzb/555361_10150825112106402_526161401_10058343_1089594099_n.jpg

<br /><br />

Preikestolen polecam raczej jesienią kiedy widoczność w górach jest najlepsza, ale trzeba wylukać dobrą pogodę, no i nawet nie wspominam, że w ciągu tygodnia, kiedy jest mniej ludzi:decayed: Siedziałeś na krawędzi z nogami wiszącymi w przepaść?:wink: Ile zajmuje przykładowo 1minuta w najlepszej jakości z tego GoPro? Jaki to jest format?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoPro z filtrem daje rade nawet. Ucze sie coraz wiecej ale nadal obrabianie tego zajmuje za duzo czasu...

hmm, w którym momencie obróbka pochłania dużo czasu? może można Ci jakoś pomóc? timelapse - prosta sprawa, ale w tym video wydaje mnie się, że jednak trochę za rzadko Hero2 robiło fotki.... zapewne ustawiłeś co 5sek?? ustawiając co 1sek. byłaby lepsza ciągłość obrazu, a tak czasem jedna fota - jedno tło, druga fota już zupełnie inny kolor i kadr.... jak na dłoni widać jak WB szaleje :)

no i ja akurat jestem zwolennikiem kadrowania 16:9, a tu jak najbardziej jest z czego obcinać i efekt końcowy byłby lepszy... (moim zdaniem)

jaki program do edycji?

szczawik - 1sek to około 2mb (niecałe) przy rozdziałce 720p i 50kl./s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...