Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

A STAN w jakich sa felgi opisze troche pozniej.... ! :wallbash: ;( :sick3:

siemian: :thumbdown:

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Felgi i auto siwietnie wyglada tylko kolor tych felg trocha nie teges........ :mysli: wyglada jak z chinskiej podroby.

audirs6side.th.jpg

:mysli:

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 20:49_________________________________________________Powiem ci ze tak patrze na ten kolor , po tym co mi pwidziales pakowal bym te kola i wysylal , niech sobie handlarz je w d.... wsadzi :rolleyes:

[mod]zrobilem miniature ze zdjecia :wink4:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario bo to nie jest orginalny kolor tych felg.

ta felga w orginale , do bialego wyglada mega :cool1:

audi-rs6--for-sale.jpg

http://www.v8locate.com/details-bram_3490/audi-rs6--for-sale.shtm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wzoru i rozmiaru to ślicznie wyglądają - nie wiem czego to jest wina ale u Ciebie nawet jakoś większe niż u mnie wyglądają - mimo że ciemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec moze od poczatku. Historia z felgami byla taka ze najpierw znalazlem na allegro jedne fele, ktore okazaly sie ze nie pasowaly. Ale ta firma Cino miala jeszcze kilka 20" w oferie. Jedna byly te RS6 II. Podeslali mi pelno zdjec ale na zdjeciach wszystko bylo ladnie pieknie. Powiedzieli mi ze felgi sa po renowacji i malowaniu, bo w jednej byl zjechany rant o kraweznik.

Po obejrzeniu zdjec wszystko wygladalo ok. Dlatego tez (ja niewierny Tomasz) poprosilem o pomoc Mirona ktory nie mogl akurat ale Siemian mogl pojechac i obadac temat. Siemian obejrzal (tak mi napisal i powiedzial) i wszystko bylo podobno ok. Wiec sorry, nie wiem czy byl pijany albo cos ale na zywca takich rzeczy nie da sie nie zauwazyc. Moze ja jestem zboczony jezeli chodzi o detale ale kurcze no..

Wiec jak felgi dojechaly w koncu do Norwegii to zapakowane byly naprawde bardzo dobrze. Kilka warst foli bombelkowej steropiany do okola rantow itp. Mozna bylo tym rzucac - czego napewno moj kolaga, ktory je wiozl z Polski, nie robil.

A ze jak bylem w domu 1 dzien to mialem czas zeby jedna odpakowac i przymierzyc 1 sztuke. Tak byly zapakowane ze kurcze samo zdjecie folii troche czasu zajmowalo.

Ta pierwsza ktora przymierzalem miala ze 2 male rysy na rancie i jedno typowe uszkodzenie przy zakladaniu opony. Mowilem tej firmie z 10 razy chyba ze jak nie maja odpowiedniej maszyny, do wielkich kol i malych profili to niech powiedza to sam sobie to zaloze w Norwegii. Ale podobno zakladaja do 22". Zalozyc nie problem ale zalozyc i nie uszkodzic felgi to juz co innego. Ale powiedzialem sobie ok. Male to uszkodzenie wiec da sie to naprawic. Bo akurat na tej feldze bylo male.. To co zobaczylem juz przed umyciem, to zapylenie rantow w wielu miejscach. Ale to tez da sie wyprowadzic.

W weekend jak juz zabralem sie za felgi to mi recy opadly do ziemi. Co felga to gorzej. Sam kolor po zdjeciach nie byl zly bo chcialem wlasnie ciemnej felgi, ciemniejszej niz orginalny gunmetal.

Kazda felga jest uszkodzona. Typowe uszkodzenie przy zakladaniu, tzn zla maszyna i male doswiadczenie z niskim profilem. W Norwegii i 25 profil zakladaja i nie ma czegos takiego!! A mowilem i prosilem ale sie uparli ze zaloza mi opony wiec ok.

Nastepnie na rantach jest pelno rys i obic. Wiec nie wiem w jaki sposob byly one odnawiane, chyba slepy nogami to robil w stodole chyba.

Pytalem tez czy po renowacji byly one uzywane. Powiedzieli ze nie, a na felgach sa slady starej tasmy od odwaznikow i troche osadu z klockow hamulcowych. Pewnie nie udalo im sie tego domyc!

Zadna felga nie ma nawet jednego rantu, a o ramionach nie spomne, ktory nie byl by zapylony. W wielu miejscach powloka jest strasznie chropowata i brak polysku. W innych miejscach znowu polysk jest bardzo ladny. O taki mi chodzilo.

Ale te szkody o ktorych napisalem to naprawde pikus.

Jedna felga, tzn ramie bylo pekniete. Na ile, tego nie wiem ale moze uda mi sie zrobic male doswiadczenie w pracy zeby to sprawdzic. Ramie bylo robione, napewno bo sa tego slady jak i sa pozostalosci pekniecia.

Jutro rozmowa z firma Cino, ktora na forum miala takze dobre opinie. Zdjecia i maila wyslalem do nich dzisiaj bo przez tlf wlasciciel jakby nie chcial mi uwierzyc w to co mu przedstawilem. A wlasnie z wlascicielem rozmawialem i znal sprawe kupna tych felg. Innych tam pracujacych sobie darowalem bo pewnie jeszcze wieksze bajki by mi opowiadali. Wiec nie wiem czy moze ja za bardzo teraz przesadzam i za bardzo sie czepiam detali ale moze zdjecia troche pomoga..

Tak z daleka i na pierwszy rzut felgi wygladaja OK:

e2a3a60816f2d136.jpg

Uszkodzenia przy montazu opon - zdjecia wszystkich felg:

7081c043974b2e33.jpg

9bd8ee89ff8c1ced.jpg

7b68ac94aa5456c2.jpg

028941cbc09d83ff.jpg

fca87a4ef1cf8c5e.jpg

36ec5ee7919e81db.jpg

d3f4d3d7f6c38644.jpg

Pekniecie ramienia jednej felgi- zdjecia od wewnatrz felgi, moze na zdjeciu duze sie wydaja ale sa widoczne, nie trzeba mikroskopu:

e6296c758894e60a.jpg

03e875d117d3f031.jpg

e4a4f3683b23e3bd.jpg

0950eefbe3420c6a.jpg

5091696b9c6e7e12.jpg

Po dokladnym myciu wstepnym, usunieciu resztek asfaltu i innego brudu, tutaj dowod na to ze felgi byly uzywane po renowacji.

Osad z klockow i tarcz hamulcowych. Tak na kazdej feldze:

a3d64fbd3c688b55.jpg

4c9c39f26fc58071.jpg

f09ee632f176da46.jpg

f948bffce47425b4.jpg

Zapylenie - najlepiej widoczne na rantach ale tak samo jest na ramionach itp: To juz jest po wysuszeniu, delikatym wypolerowaniu i nalozeniu wosku i wypolerowaniu koncowych:

73c2ed5d0530c8cc.jpg

Jeden rant z w miare dobra struktura lakieru i polyskiem:

2dc5007f8be391a3.jpg

Kolejne zapylone miejsca:

53c3236c736622db.jpg

38783cfb7b78cdf4.jpg

8651a267ea6b1e17.jpg

b43df83ff72d3fca.jpg

98f68473011317b7.jpg

I znowu kawalek rantu z odpowiednia struktua lakieru:

3b34c2b0575cc6df.jpg

Wiec ogolnie lipa, nie ma sie z czego cieszyc. Zal dupe sciska bo troche kasy to kosztowalo do tego transport do Norwegii.

Zobaczymy co jutro szefo tej firmy powie.

:wallbash::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, wybacz ale Twoja opinia wg. mnie jest w 100% zasadna, powinienieś odesłać towar i skasować odszkodowanie 100% wartości transakcji, nie wypowiadam się na temat Siemiana, felgi dosłownie jak ze stodoły, samo lakierowanie jak przez przedszkolaka, wkurzyłbym się na maxa jak ktoś mnie by tak w bambuko zrobił - chyba trzeba trzymać się zasady albo sprawdzasz sam i kupujesz albo kupować droższe ale nowe

może dasz je do ponownej renowacji i lakierowania w twój wybrany kolor :mysli: ale to znowu niepotrzebne koszta, do tak zadbanej fury jaką masz te fele nie pasują niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ wiem co czujesz teraz :confused4: ale felgi wygladaja fatalnie :kwasny: do takiego zadbanego auta w zyciu bym nie zalozyl .

Felgi nadaja sie do renowacji ale to nie bedzie to , masz ciezki orzech do zgryzienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA pomijam już te uszkodzenia i malowanie, ale przecież na takiej spawanej feldze jak dobrze trafisz w dziure i pęknie to nawet nie chce wiedzieć co może się stać. To nie jest auto które jeździ tylko pokazowo i może mieć felgi z plasteliny. Ja domagałbym sie zwrotu pełnych kosztów razem z transportem i jeszcze postraszył gościa sądem bo przecież takie koło to zagrożenie życia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;(

widzę że osobiście miałem dużo szczęścia kupując identyczne felgi - praktycznie jak nowe i w pieniądzach które zapłaciłem.

Ps. Makki ;( teraz mi troszke głupio że nie mogłem podjechać zobaczyć....................miałem tam jak Ci zresztą mówiłem troche km i krucho w tych dniach miałem z czasem a o Siemianie wspomniałem bo miał do nich 10km )

Wolałem uczciwie Ci powiedzieć że w tych dniach nie dam rady tam podjechać niż Cię zwodzić przez tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj na te felgi w Polsce...

ja właśnie skończyłem spotkanie z policją, dziś rano zastałem auto na podnośniku...na szczęście brakowało tylko śrub w kołach bo ktoś skurw.wieli wystraszył i uciekli zostawiając auto na podnośniku na szczęście z kołami bo chwila później i by było po kołach. jeszcze jakby na tarczach zostawili to by była maskara. także Panow.ie im większe kółka tym większe ryzyko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj na te felgi w Polsce...

ja właśnie skończyłem spotkanie z policją, dziś rano zastałem auto na podnośniku...na szczęście brakowało tylko śrub w kołach bo ktoś skurw.wieli wystraszył i uciekli zostawiając auto na podnośniku na szczęście z kołami bo chwila później i by było po kołach. jeszcze jakby na tarczach zostawili to by była maskara. także Panow.ie im większe kółka tym większe ryzyko..

Lublin? :gwizdanie: kradną co się da :wink4: mi ukradli dekielki z felg, a szanowna Pani na komendzie Policji powiedziała mi że pewnie przymierzali się do kradzieży felg :naughty: i że mogę za kilka dni dzwonić do nich zgłaszając kradzież felg :decayed: :decayed: :decayed: pocieszyła mnie... :bag:

A co do tych felg... Makki oddaj je :kwasny: malowanie malowaniem, nawet bym aż tak na to uwagi nie zwracał... ale ten spaw :thumbdown::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: kurde ale pojechali,polak wcisnie kazdy kit zeby tylko sprzedac towar.....mam nadzieje ze beda na tyle uczciwi ze oddadza kase.................co do zakladania i sciagania opon z takich duzych rozmiarow to i w norkowni tez sa partacze,koles sciagal mi opony ze swiezo malowanych felg i wszystkie 4 porysowal od srodka plus 1 od zewnatrz brecha(zrobil ryse na rancie)maszyne mieli do 21" a fele byly raptem 19",takze naprawde do duzych rozmiarow trzeba znalezc ogarnietych kolesi...............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makki rzucisz tu info. od kogo kupiles ten zlom , tak zeby ma przyszlosc sie tam nie zapedzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże fele i niski profil to tylko w ASO :D jak spierdzielą to odkupią :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże fele i niski profil to tylko w ASO :D jak spierdzielą to odkupią :tongue4:

racja , ale za taki numer i tak popekane felgi to normalnie bym dal chyba po ryju........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...