Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka cena nowej maglownicy? Ja jak u siebie wymieniałem i dzwoniłem po różnych hurtowniach to cena zwalała z nóg. 2-3 tyś za maglownicę mówię ...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, 0g0N napisał:

Jaka cena nowej maglownicy? Ja jak u siebie wymieniałem i dzwoniłem po różnych hurtowniach to cena zwalała z nóg. 2-3 tyś za maglownicę mówię ...

Po rabatach 1700zl

Opublikowano

Myślisz że ona jest nowa???

Przecież to też po regeneracji jest.

Nie można było podjechać do jakiegoś zakładu co wyciągnie z auta ja zregeneruje  I następnie wsadzi??

Opublikowano

w tej cenie kupisz chinczyka

Opublikowano

No ja za regenerowaną podobno TRW 1100zl (zamawiał warsztat w którym to wymieniałem). Bo moja nie nadawała się do regeneracji. 

Opublikowano
  • Autor

Z góry osądzacie, nie to nie chińczyk A Bosch, a tak pracuje w częściach B, mam trochę kontaktów C, taxfree I cena robi się mała. 

Dzwoniłem po firmach nie mieli nic na półce nie mogłem czekać. 

A i tak jest nowa ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio nic się nie dzieje ciekawego 

W środę zmieniłem pompe wspomagania stara wyła już trochę.

W przyszłym tygodniu postawię  autko na przyciemnianie szyb 

20190725_070817.jpg

Opublikowano
  • Autor

Szyby przyciemniane Klima nabita, kolektor czeka na montaż 

20190724_150508.jpg

20190801_112524.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fmic w trakcie zabrakło przewodów dłuższych montaż przesunie się do jutra.

Prawy z bex na złom 

20190815_151928.jpg

20190815_142754.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fmic założony, kolektor też byłby gdyby turboworks sprzedawali pasujące kolektory.

Jest za niski po przykreceniu do bloku nie dosiega turbiny.

Po telefonie do nich pan z recepcji mówi "jeden na dziesięć tak wygląda"

Da coś się z tym zrobić?

Na Allegro widziałem flansze że można dokupić 

20190823_122014.jpg

Opublikowano

1 na 10? Przecież to ewidentnie jest inny wymiar.. niezła firma..

Opublikowano

A tak w ogole to w jakie moce celujesz ze potrzebny Ci inny kolektor? Czy Twoj byl popekany?

Edytowane przez bartez90

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.08.2019 o 11:17, Langista napisał:

1 na 10? Przecież to ewidentnie jest inny wymiar.. niezła firma..

No tak pan z recepcji powiedział,

W dniu 25.08.2019 o 17:56, bartez90 napisał:

A tak w ogole to w jakie moce celujesz ze potrzebny Ci inny kolektor? Czy Twoj byl popekany?

Nie wiem tak naprawdę kolektor kupiłem jakoś bo wpadł mi w oko razem z fmic Ale żałuję teraz 

Opublikowano
8 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Nie wiem tak naprawdę kolektor kupiłem jakoś bo wpadł mi w oko razem z fmic Ale żałuję teraz 

Bo tak szczerze jak nie planujesz więcej niż 270hp to szkoda nerwów i kasy na kolektor, a więcej na zwykłej hybrydzie i tak nie zrobisz.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mimo iż wymieniłem pasek I napinacz rok temu z niewiadomych przyczyn trzeba było znów to zrobić.

Hybryda już u mnie jeszcze kilka elementów układanki I będzie moc

20190911_074023.jpg

20190919_105144.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

U kogo robiłeś hybrydę? Po założeniu FMIC odczuwasz jakąś różnicę puki co?

Pozdr.

Edytowane przez dayd_4

Opublikowano
  • Autor

Turbo od geremi vag garage,

Po fmic nic nie odczułem.

Opublikowano

A co tam jeszcze kompletujesz do układanki?

Opublikowano
  • Autor

Wtryski saab 2.3t 

Większe heble 

Zobaczymy może tip z nierdzewki 

W poniedziałek całe zawieszenie tył robię.

 

Opublikowano

Jakiej średnicy orurowanie do fmic wrzuciłeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.