Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i wpadł kolejny mod z listy - automatyczny zawias klapy od @Bilder 

Mogła by się klapa jeszcze sama zamykać :kox:

 

Zastanawiam się kiedy będę mógł przywiesić na niej emblematy pakietu S(ex)-line :D:D oczywiście z naciskiem na wewnętrzny pakiet -  zewnętrzny jeszcze trochę poczeka - może po wakacjach zacznę coś działać nad wyjściem na zewnątrz. 

Teraz trzeba w świnkę skarbonkę zbierać na czarny sufit i na listwy progowe (s-line) 

 

Pozdrawiam, 

Darek 

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Super sprawa:thumbup:

Ja też już mam takie zawiasy z tego samego źródła, tylko brakuje mi jeszcze siłowników.. ale już są w drodze:decayed:

 

 

Opublikowano

super sprawa:) zakupy w rękach kluczyk już gotowy w dłoni cyk i klapa w góre ;D super mod:)

i ja również posiadam taki zestaw z tego samego źródła:P

no to Darku teraz czas na przycisk otwierania klapy z  kabiny , bardzo pożyteczna rzecz:)

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Misieqq7 napisał:

super sprawa:) zakupy w rękach kluczyk już gotowy w dłoni cyk i klapa w góre ;D super mod:)

i ja również posiadam taki zestaw z tego samego źródła:P

no to Darku teraz czas na przycisk otwierania klapy z  kabiny , bardzo pożyteczna rzecz:)

Kurczę chyba mi właśnie podsunąłeś pomysł na kolejny mod... 

Ale z tego co widzę jest problem z elementami czyli mocowaniem tylko pod przycisk klapy i wtyczką... ale będę szukał :D

 

Widzę, że Radek to tu niezły obrót ma ?

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
W dniu 12.04.2019 o 09:18, lewiatan1989 napisał:
35 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Kurczę chyba mi właśnie podsunąłeś pomysł na kolejny mod... 

Ale z tego co widzę jest problem z elementami czyli mocowaniem tylko pod przycisk klapy i wtyczką... ale będę szukał :D

 

Widzę, że Radek to tu niezły obrót ma ?

 

Ja kupiłem przycisk z mocowaniem  Ale z anglika i zrobiłem trochę prowizorke i trochę rzezby bo zamontowałem w miejsce pamięci foteli  . Ważne że działa i spełnia swoją funkcję :)

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Misieqq7 napisał:

Ja kupiłem przycisk z mocowaniem  Ale z anglika i zrobiłem trochę prowizorke i trochę rzezby bo zamontowałem w miejsce pamięci foteli  . Ważne że działa i spełnia swoją funkcję :)

Weź wyślij na PW albo tu foto jak to wygląda ?

Opublikowano

Oki jutro zrobię fotkę i podeślę :)

Opublikowano

Już to pisałem koledze na priv ale szacun za te rzeczy, które zrobił  w aucie. Trzeba być prawdziwym pasjonatem :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

No i się stało ... 

 

 

Opublikowano

To ładnie:wink4:

U mnie też już blisko.. :decayed:

 

 

20190418_203504-3024x1701.jpg

Opublikowano

U mnie tez coraz bliżej... 63DB0A82-380D-4719-AF33-42A307A68B1D.jpeg

:decayed: 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Norbas napisał:

U mnie tez coraz bliżej... 63DB0A82-380D-4719-AF33-42A307A68B1D.jpeg

:decayed: 

No no tylko pozazdrościć ?

 

Ale spokojnie co się odwlecze ...

?

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
10 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

No no tylko pozazdrościć ?

 

Ale spokojnie co się odwlecze ...

?

Skręcił do zdjęcia ?:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Panowie... 

Jak mnie się kolorowy fis podoba... 

Ale czytałem kiedyś, że do BKE problem dorwać kolor bo z immo są jazdy wtedy

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Ale czytałem kiedyś, że do BKE problem dorwać kolor bo z immo są jazdy wtedy

Napisz do @Galetto, kupisz licznik TDI z kolorowym FIS, wyślesz mu ten kupiony i swój, odeśle Ci, włożysz i będzie wszystko OK. Bez kodowania, cudowania itd... po prostu P&P.

Opublikowano
14 godzin temu, Norbas napisał:

U mnie tez coraz bliżej... 63DB0A82-380D-4719-AF33-42A307A68B1D.jpeg

:decayed: 

Kolor FIS fajna rzecz, ale zeby miec takie bajery to trzeba miec vFiz modul dodatkowo ;) a kolega @Norbas zrobił by aktulizacje vFiza bo już sa ładne ikonki oooo :)

image.png

PS. 300 zaraz tez u mnie

Opublikowano
32 minuty temu, golden87 napisał:

PS. 300 zaraz tez u mnie

Chyba te nasze autka musiały być robione prze tego samego janusza z mirkiem blachorzem, że w tym samym czasie tak 300 koła wyskakuje:polew:

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Adam87 napisał:

Chyba te nasze autka musiały być robione prze tego samego janusza z mirkiem blachorzem, że w tym samym czasie tak 300 koła wyskakuje:polew:

 

Może w tym samym czasie przekraczały zagięcie czasu przestrzeni na polskiej granicy

Odległość z Berlina do Warszawy  -100tys km ?

 

Kamil dzięki za info - to teraz pomyślimy o liczniku. A dalej o vFIZ

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

I wsadź jeszcze to bose co by radio dawało radę  ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.