Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, szafa napisał:

Nie tyle zła co nie pasują jej takie kombinacje, ja bym zrobił jak ory było :wink:

:guma: Racja 100%. Chciałem wywołać tą odpowiedź:ok2: Najbardziej pasuje mi grafit ori, lakierowany metodą tradycyjną lub kolor z OZ Supertourismo LM (Matt Graphite Silver Lettering)... Jest jeszcze chwila czasu. Felgi się trawią...

Ten szary co był jest trochę za jasny do całego czarnego auta.:mysli:

Edytowane przez dayd_4

Opublikowano

Ja mam podobny wzór lakierowany przez lakiernika i lakier się odbija z felgi przez kamyczki. Tylko proszkowo będzie najtrwalej. Ja bym został przy tym kolorze co masz :)

Opublikowano
4 godziny temu, dayd_4 napisał:

A moja rolka, to co, zła jest??????:co:

Dobra, klasyczna z fajnymi parametrami ale w pstrokatym kolorze będzie wyglądała jak chinol....:whistling:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, FroS-t napisał:

Dobra, klasyczna z fajnymi parametrami ale w pstrokatym kolorze będzie wyglądała jak chinol....:whistling:

Masz rację, ja też wolę klasykę.:pali:

Opublikowano
  • Autor

Wytrawione. 

Do poniedziałku jest czas na decyzję z kolorem :eusathink:

DSC_6742.JPG

Opublikowano
  • Autor

Panowie, właśnie odebrałem :banan:

Co wy na to?

DSC_6792.JPG

DSC_6799.JPG

DSC_6793.JPG

DSC_6795.JPG

Opublikowano
24 minuty temu, dayd_4 napisał:

Panowie, właśnie odebrałem :banan:

Co wy na to?

DSC_6792.JPG

DSC_6799.JPG

DSC_6793.JPG

DSC_6795.JPG

 

Jestem na nie, poprzedni kolor był o niebo lepszy, a jak już iść w coś innego to jakiś jasny grafit, bo ten strasznie ciemny...już nie wspomnę o macie, teraz to wyglądają dla mnie jak chinole :D 

Opublikowano

@Gremlin0209 ma chyba ciut jaśniejsze i kozak wygląda.

Opublikowano

Fajnie to wygląda, załóż oponę i do auta, to się zobaczy je w pełnej okazałości. Nawet jak ktoś tu nosem będzie kręcił to olej, w końcu Twoje auto, Tobie ma się podobać :)

Edytowane przez Langista

Opublikowano

wygląda ok, trzeba czekać na foty na aucie :)

Opublikowano

Dayd4,

 

Na foto wygląda lux?

Gunmetal grey w macie ?

Do czarnucha w pakiecie Black będzie miodzio✌

Btw. Przypomnij pls gdzie robiłeś renowację?

Pozdrawiam ?

Opublikowano

Zakładaj na ałto , zobaczymy. Gun metal jest zawsze ok ale na aucie trzeba zobaczyć. ;)

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, black4 napisał:

Dayd4,

 

Na foto wygląda lux?

Gunmetal grey w macie ?

Do czarnucha w pakiecie Black będzie miodzio✌

Btw. Przypomnij pls gdzie robiłeś renowację?

Pozdrawiam ?

Klinika felg Wrocław. 

Tylko trawienie i lakierowanie, żadna tam renowacja.

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, niwet napisał:

 

Jestem na nie, poprzedni kolor był o niebo lepszy, a jak już iść w coś innego to jakiś jasny grafit, bo ten strasznie ciemny...już nie wspomnę o macie, teraz to wyglądają dla mnie jak chinole :D 

Masz rację, że są ciemne. Ale fura jest cała czarna i poprzedni kolor za mocno mi kontrastował do czarnego. Teraz będzie black bandit :wink: 

A że kolor Mat, jak chinole? Tak ma być, kto się zna, będzie wiedział co to za koło. Na opinii tych, co się nie znają, mi nie zależy.

Pozdr.:hi:

Opublikowano
3 godziny temu, dayd_4 napisał:

Masz rację, że są ciemne. Ale fura jest cała czarna i poprzedni kolor za mocno mi kontrastował do czarnego. Teraz będzie black bandit :wink: 

A że kolor Mat, jak chinole? Tak ma być, kto się zna, będzie wiedział co to za koło. Na opinii tych, co się nie znają, mi nie zależy.

Pozdr.:hi:

 

Twoje auto i robisz je pod siebie ;) Mi po prostu pasowała o wiele bardziej poprzednia wersja tego koła 

Opublikowano

Będzie grało, tylko k**wa ten gwint:guma:

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, FroS-t napisał:

Będzie grało, tylko k**wa ten gwint:guma:

Frosciku, doczekamy się i gwintu! Nie wszystko na raz:read:

W międzyczasie wpadł kolejny, ważny mod, wkrótce zdradzę co... Trza sobie dozować frajdę :banan3:

Opublikowano
W dniu 25.01.2020 o 16:19, dayd_4 napisał:

Klinika felg Wrocław. 

Tylko trawienie i lakierowanie, żadna tam renowacja.

Też tam będę dawać do mojej byłej sąsiadki:)

A Oni nie robią tylko proszkowo?

Ja mam podobny wzór tylko od a3 Ale będę szedł w grafit.  

Ciemnych felg nie lubię. 

Ważne że Tobie się podoba bo to wkoncu Twoje auta ! Pozdro :)

Opublikowano

DayD,

 

Wyszły świetnie?

I tak wybrałes wersję light. 

Ja pewnie poszedłbym w Piano ?

Czas na prezentację na aucie.

Btw. Na foto moje truchło ?

Pozdrawiam ?

IMG_20191210_114810.jpg

Opublikowano

A8F4EB88-140F-44FF-B5D5-50B08C573600.jpeg

 

962ACDE3-0307-4C0E-96FF-E53F4C869A3A.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.