Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.12.2019 o 22:36, Adam87 napisał:

Pięknie:oklasky:

Jeszcze miejsce na drobniaki zostało:wink4: 

Tak dla ścisłości, to jak jest zamocowane??? Myślę nad takim czymś u siebie od dawna tylko niewiem jak zrobić. Myślałem wkomponować przycisk esp bodajże od c6 w panel klimy miedzy przyciski od szyb. Ale chyba gra nie warta świeczki skoro można tak. 

 

W popielniczce wycialem szlifierka kwadratowy otwór, w obudowie popielniczki, wiertarką zrobiłem też kwadratowy otwór (obrabiajac finalnie pilnikiem), przedłużyłem przewody, wcisnąłem przycisk w otwór w popielniczce, kapnąłem kroplę kleju i wszystko! 

Najwięcej zabawy jest z radiem i klimatronikiem, żeby to rozebrać. Reszta to pikuś, zabawa.

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor

Panowie, właśnie przyszły przewody. Zaczynamy kolejnego moda:thumbup:

DSC_6431.JPG

Opublikowano

Ładnie ?

Ojjj poczujesz różnicę ?

Wesołych Świąt ✌

Opublikowano
  • Autor

To dopiero początek układanki...

Opublikowano

Domyślam się ?

Popularne 345 mm ?

Czy coś bardziej oryginalnego ?

Jakieś 360 2 tłok z A8/Phaeton?

Pozdrawiam ?

Edytowane przez black4

Opublikowano
W dniu 19.12.2019 o 12:44, black4 napisał:

Ładnie ?

Ojjj poczujesz różnicę ?

Wesołych Świąt ✌

Na wiosnę też wrzucam oplot, ale heble zostają na razie seryjne. Zawieszenie przód prosi się o wymianę. 

Opublikowano

Ja po przejściu z prawie nowych przewodów seryjnych na oplot nie poczułem żadnej różnicy. Ani przy przy normalnej jeździe ani przy mocnym hamowaniu z 200. Mam heble 345/325

Edytowane przez Randor

Opublikowano

Bo nie poczujesz przy takim zestawie. One są po prostu trwalsze. Różnice byś poczuł na torze dopiero, gdzie płyn zaczyna być gorący i zwykłe węże zaczynają puchnąć :) Tak czy inaczej też mam oplot ze względu właśnie na trwałość.

Opublikowano
W dniu 20.12.2019 o 12:22, black4 napisał:

Domyślam się ?

Popularne 345 mm ?

Czy coś bardziej oryginalnego ?

Jakieś 360 2 tłok z A8/Phaeton?

Pozdrawiam ?

IMG-20191003-WA0011.jpg

Opublikowano

Panowie,

Trwałość przewodów to odrębna sprawa.

Po przejściu na setup 345 mm + oplot, bdb płyn i w sumie 3 krotne odpowietrzanie zdecydowanie czuć różnicę, nawet w ruchu miejskim przy lekkim wciśnięciu pedału hamulca.

Momentalna reakcja, o niebo lepsza skuteczność układu.

Poprzednio miałem 320 mm i seryjne przewody.

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano

Nie chcę siać fermentu ale według mnie inny czynnik niż oplot miał na to wpływ u Ciebie. W sumie ja go wrzucałem tylko ze względów bezpieczeństwa co się wiąże w sumie z trwałością.

Edytowane przez Randor

Opublikowano
  • Autor

Święta, święta i po klockach! 

Wreszcie będzie okazja zrobić swap:dance2:

DSC_6484.JPG

Opublikowano

Jak cza to cza:wink4:

Teraz widzę, że na vfiz masz niuty... To opcja czy standard??

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Jak cza to cza:wink4:

Teraz widzę, że na vfiz masz niuty... To opcja czy standard??

A nie wiem. To Jedna z wielu funkcji.

Opublikowano
7 godzin temu, Adam87 napisał:

Jak cza to cza:wink4:

Teraz widzę, że na vfiz masz niuty... To opcja czy standard??

Nm, Kw a nawet kąt skretu kierownicą standard ;)

Opublikowano

Do B8 też jest coś takiego ?

Opublikowano
21 minut temu, Dev napisał:

Do B8 też jest coś takiego ?

794 055 875 - Mario, on wytwarza te moduły, zapytaj czy do B8 robi, może zaczął.

Opublikowano
34 minuty temu, Dev napisał:

Do B8 też jest coś takiego ?

 

12 minut temu, HOLMATRO napisał:

794 055 875 - Mario, on wytwarza te moduły, zapytaj czy do B8 robi, może zaczął.

Chyba jeszcze nie ma ale zapytać można 

Opublikowano
20 godzin temu, dayd_4 napisał:

Święta, święta i po klockach! 

Wreszcie będzie okazja zrobić swap:dance2:

DSC_6484.JPG

Ciekawy przebieg ?

Opublikowano

Skręcił żeby ładnie na zdjęciu wyszło 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.