Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, pelonek1 napisał:

Już lepiej :). Jeszcze jakieś zdjęcia środka wrzuć.

 

Screenshot_20201214-213912_OLXpl.jpg

20201216_121628.jpg

Edytowane przez dayd_4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, george napisał:

@dayd_4 @HOLMATRO zapewniliście mi bezsenną noc. :grin:

Takich teraz przede mną i tym gamoniem szwagrem pełno.. Przez niego musiałem przeprojektować garaż i dołożyć stanowisko z kanałem, barkiem i kanapą.. :drunk:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Mega ciekawe malowanie. Szkoda tylko że to nie quattro ale to już totalnie biały kruk i ceny totalnie z kosmosu.

P.S. quattro to moje marzenie. Mam nadzieję że kiedyś spełnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Piękna. Mega ciekawe malowanie. Szkoda tylko że to nie quattro ale to już totalnie biały kruk i ceny totalnie z kosmosu.

P.S. quattro to moje marzenie. Mam nadzieję że kiedyś spełnie

UR Quattro stoi u mnie za płotem, jest do kupienia zapraszam :thumbup1: cała, ładna, jeżdżąca, czerwona 

05595EC5-9FD5-47F6-9152-46CE262D6536.jpeg

B0E359BF-1300-48E1-83A7-18F0206F75D3.jpeg

 

Ale nie taka była idea zakupu, szwagier chciał Coupé ale do jeżdżenia, nie trzymania pod prześcieradłem, bo nie oszukujmy się - UR jeździć jest bez sensu. 
 

Dlatego pojechaliśmy dalej niż za płot i jest złota w dziewiczym stanie, aż niedowierzałem jak podnosiłem tapicerki, wykładzinę. 
I na każdym przystanku na kawie / tankowaniu - przynajmniej 1-2-3 typków podchodziło z pytaniem co to za ile i czy do kupienia - błysk w oczach szwagra bezcenny. Jakbym syna wiózł z zakupów z nowym zestawem Lego - całą drogę zerkał czy napewno nadal jest obok :sarcastic:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dayd_4 napisał:

2144ccm, 130KM, 1984, Szwajcaria, 1 właściciel, 140000km udokumentowanego przebiegu, kompletny w każdym detalu! Klima, webasto centralny zamek, oryginał nie grzebany, nie rozbierany, nie tuningowany, nie skorodowany, ostatni wypust na wąskich starych zderzakach, płaskich reflektorach i starej desce, ale już na wtrysku, oczywiście 5 garów.

Chcecie więcej zdjęć???

sprawdz dokładnie przewody paliwowe, te które ida górą i bezposrednio do wtrysków

pękają, benzyna leje sie na kolektor wydechowy i o pożar nietrudno 

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Dev napisał:

sprawdz dokładnie przewody paliwowe, te które ida górą i bezposrednio do wtrysków

pękają, benzyna leje sie na kolektor wydechowy i o pożar nietrudno 

D2EE1542-D5BF-4DF5-A07E-C85C5E6497D7.jpeg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

UR Quattro stoi u mnie za płotem, jest do kupienia zapraszam :thumbup1: cała, ładna, jeżdżąca, czerwona 

05595EC5-9FD5-47F6-9152-46CE262D6536.jpeg

B0E359BF-1300-48E1-83A7-18F0206F75D3.jpeg

 

Ale nie taka była idea zakupu, szwagier chciał Coupé ale do jeżdżenia, nie trzymania pod prześcieradłem, bo nie oszukujmy się - UR jeździć jest bez sensu. 
 

Dlatego pojechaliśmy dalej niż za płot i jest złota w dziewiczym stanie, aż niedowierzałem jak podnosiłem tapicerki, wykładzinę. 
I na każdym przystanku na kawie / tankowaniu - przynajmniej 1-2-3 typków podchodziło z pytaniem co to za ile i czy do kupienia - błysk w oczach szwagra bezcenny. Jakbym syna wiózł z zakupów z nowym zestawem Lego - całą drogę zerkał czy napewno nadal jest obok :sarcastic:

Ale cudo ta czerwona :shock3:

Ile za to chce? Może być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

no i co z tym ?

Nic, przypomniałem sobie po twoim poście że miałem w telefonie zdjęcie motoru niewrzucone. Po prostu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

UR Quattro stoi u mnie za płotem, jest do kupienia zapraszam :thumbup1: cała, ładna, jeżdżąca, czerwona 

05595EC5-9FD5-47F6-9152-46CE262D6536.jpeg

B0E359BF-1300-48E1-83A7-18F0206F75D3.jpeg

 

Ale nie taka była idea zakupu, szwagier chciał Coupé ale do jeżdżenia, nie trzymania pod prześcieradłem, bo nie oszukujmy się - UR jeździć jest bez sensu. 
 

Dlatego pojechaliśmy dalej niż za płot i jest złota w dziewiczym stanie, aż niedowierzałem jak podnosiłem tapicerki, wykładzinę. 
I na każdym przystanku na kawie / tankowaniu - przynajmniej 1-2-3 typków podchodziło z pytaniem co to za ile i czy do kupienia - błysk w oczach szwagra bezcenny. Jakbym syna wiózł z zakupów z nowym zestawem Lego - całą drogę zerkał czy napewno nadal jest obok :sarcastic:

Ale cudo ta czerwona :shock3:

Ile za to chce? Może być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kamelus_ napisał:

Ale cudo ta czerwona :shock3:

Ile za to chce? Może być PW

Przepraszam, nie zauważyłem twojego posta. 
 

Zweryfikowane chwile temu : UR na dniach się sprzedało :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, HOLMATRO napisał:

Przepraszam, nie zauważyłem twojego posta. 
 

Zweryfikowane chwile temu : UR na dniach się sprzedało :kwasny:

Ech... ale już emocje zaczęły buzować :kwasny:

Wiesz może za ile poszedł?

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kamelus_ napisał:

Ech... ale już emocje zaczęły buzować :kwasny:

Wiesz może za ile poszedł?

Pojechała do Austrii, 80 coś finalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HOLMATRO napisał:

Pojechała do Austrii, 80 coś finalnie. 

O to dobry pieniądz. Myślałem że dobrze ponad 100 będzie wołał jeśli ładna i w oryginale. Może lepiej że sprzedana bo bym już miał rozkminę i po nocach nie spał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamelus_ napisał:

O to dobry pieniądz. Myślałem że dobrze ponad 100 będzie wołał jeśli ładna i w oryginale. Może lepiej że sprzedana bo bym już miał rozkminę i po nocach nie spał ?

Taka została :thumbup1:

6E3AADB5-E7E4-474C-9A5F-C8F1A075FDF3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już widzę gruby remont a to zazwyczaj niestety nie opłacalne a i czasu mnóstwo trzeba poświęcić. Jak dla mnie to stan musi być co najmniej dobry do niewielkich poprawek i dopieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...