Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dayd_4 napisał:

Chyba tak. Odpuszczam temat. Lubię swoją kierę. Jak mam wydać 2 koła za kierę, to już mam połowę K04.

Perforowana faktura jest fajna. 

Też miałem w planach walczyć dalej z parowaniem lamp i regulacją lampy, ale to chyba kopanie się z koniem... Jeszcze lakiernik i na razie koniec wydatków. Nie samym autem żyje się. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dayd_4 napisał:

Takie tam kręcenie się po dziurach..

DSC_7334~3.JPG

Taki znajomy ten tunel ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marky2552 napisał:

Taki znajomy ten tunel ??

Napisał przecież, że jezdzil po dziurze, czyli wiadomo ze Grzmiąca ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Napisał przecież, że jezdzil po dziurze, czyli wiadomo ze Grzmiąca ?

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, żeby nie było ciszy zbyt długiej w temacie, dzisiaj znowu zrobiłem serwis olejowy z wszystkimi filtrami.

Ze spostrzeżeń powiem wam, że filtr powietrza po 8tys.km był strasznie brudny. W puszce pełno drobnego piachu. A po bezdrożach nie jeżdżę. Także polecam wymieniać go w połowie interwalu olejowego :thumbup1:

_20200514_193234.JPG

Edytowane przez dayd_4
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jakim stanie przejęło się auto po poprzednim wpascicielu :) ja nawet świeżo po.kupnie nie miałem syfu w oleju. Był brudny ale nic się nie świeciło, także wymiana filtra oleju w.polowie interwału średnio praktyczna dla wszystkich, bo tyczy się tylko tych, którzy mają syf w silniku. Swoją drogą jak dużo tego miałeś to powinieneś zastanowić się nad jakąś płukanką porządną..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Langista napisał:

Wszystko zależy od tego w jakim stanie przejęło się auto po poprzednim wpascicielu :) ja nawet świeżo po.kupnie nie miałem syfu w oleju. Był brudny ale nic się nie świeciło, także wymiana filtra oleju w.polowie interwału średnio praktyczna dla wszystkich, bo tyczy się tylko tych, którzy mają syf w silniku. Swoją drogą jak dużo tego miałeś to powinieneś zastanowić się nad jakąś płukanką porządną..

 

Kolega chyba miał na myśli filtr powietrza, nie oleju, żeby go wymienić ?

Swoją drogą mój po 12 tys. nie był w złym stanie, troszkę piasku w puszce plastikowej, ale nic po za tym ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, albo źle przeczytałem, albo Dawid mi psikusa zrobił :grin: co do syfu w filtrze powietrza, bardzo dużo zmienia taka siateczka w dolocie, której bardzo często tam już nie ma, ona bardzo dużo piasku wyłapuje u mnie. Ja olej co 7-8 miesięcy i tak wymieniam i przy każdej wymianie oleju komplet wszystkich filtrów leci, jak na razie 3 razy wymieniałem i za każdym razem filtr powietrza jak nowy, także siateczka działa jak należy :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota sąsiad. Kręcę się dużo w rejonach ze zdjęć ale jeszcze nie spotkałem. Chyba raz na balonowej ale nie jestem pewien :P 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 04:38, Langista napisał:

No tak, albo źle przeczytałem, albo Dawid mi psikusa zrobił :grin: co do syfu w filtrze powietrza, bardzo dużo zmienia taka siateczka w dolocie, której bardzo często tam już nie ma, ona bardzo dużo piasku wyłapuje u mnie. Ja olej co 7-8 miesięcy i tak wymieniam i przy każdej wymianie oleju komplet wszystkich filtrów leci, jak na razie 3 razy wymieniałem i za każdym razem filtr powietrza jak nowy, także siateczka działa jak należy :)

Oczywiście o filtrze powietrza pisałem:wink: Ja olej z filtrami zmieniam co 8 tysięcy, auto mam od ponad 3 lat, ale ostatnio jakoś brudniej tam się zrobiło, dlatego o tym napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Cisza w temacie, to się pochwalę, że przerzucilismy się ze szwagrem @HOLMATROna nowsze wózki :grin:

@HOLMATRO miał kupować coś grubszego, ale po sprzedaży swojego quattro, zakupił też 4x4, ale zamiast :audi: ma? na masce :wink:

DSC_7728.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Kolega śmieszkuje ?

Edytowane przez krzysiek_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krzysiek_f napisał:

Nie sądzę. Kolega śmieszkuje ?

I tak i nie.

Jak widać na poniższym zdjęciu, jeździmy po nocach po Europie i negocjujemy...

DSC_7745.JPG

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nieco słyszałem ?

Dajcie znać jaki finalny efekt poszukiwań.

Btw. Ciekawy sprzęt na foto.

Stara miłość nie rdzewieje! ?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dayd_4 napisał:

I tak i nie.

Jak widać na poniższym zdjęciu, jeździmy po nocach po Europie i negocjujemy...

DSC_7745.JPG

HOLMATROwóz sprzedany. Jakby nawet dobrze sprzedać tego BEXa to na tego DTMa mało ? ale zamysł piękny

Edytowane przez krzysiek_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 w pakiecie DTM. Ciekawe, ciekawe... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...