Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kamelus_ napisał:

Tu już widzę gruby remont a to zazwyczaj niestety nie opłacalne a i czasu mnóstwo trzeba poświęcić. Jak dla mnie to stan musi być co najmniej dobry do niewielkich poprawek i dopieszczenia.

Nie oceniaj auta po jednym obrazku:cool1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamelus_ napisał:

O to dobry pieniądz. Myślałem że dobrze ponad 100 będzie wołał jeśli ładna i w oryginale. Może lepiej że sprzedana bo bym już miał rozkminę i po nocach nie spał ?

Nie była w oryginale, ale i cena była adekwatna do stanu. Podobnie ta bordowa. Dużo jej brakuje do igły, ale jest zdrowa Jakby była igła kosztowała by razy 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Nic, przypomniałem sobie po twoim poście że miałem w telefonie zdjęcie motoru niewrzucone. Po prostu :whistling:

:nabijasie: nie każdy to czue..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty fury, mozna powiedzieć że takich już nie uświadczymy na drodze ? wrzuć pełne fotostory ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

Graty fury, mozna powiedzieć że takich już nie uświadczymy na drodze ? wrzuć pełne fotostory ??

Dzięki. Będę wrzucał jak coś zacznę ogarniać. Słabo z czasem. Puki co oprowadzam wycieczki w firmie:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dayd_4 napisał:

Nie była w oryginale, ale i cena była adekwatna do stanu. Podobnie ta bordowa. Dużo jej brakuje do igły, ale jest zdrowa Jakby była igła kosztowała by razy 2.

Wiem ile kosztuje igła :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, audiolka już po pierwszym przeglądzie pozakupowym, wymianie wszystkich płynów, akumulatora, czyszczeniu hamulców i pomiarze ciśnienia na cylindrach (po 12).

 Z ciekawostek filtr oleju był z 2008 roku, podobnie jak opony, ktore choć nowe, są sparciałe, ale na szczeście tylko na dole:nabijasie:

Korozji na podwoziu brak, tuleje zawieszenia oraz wszystkie elementy gumowe są jeszcze fabryczne i wyglądają jak nowe. Po demontażu nadkoli przednich ukazuje się wszechobecny wosk. Nawet światła świecą równo.

Zarejestrowany, ubezpieczony. W poniedzialek, jeśli nie będzie mokro, zakładam blachy i pierwsza przejażdżka:buhaha:

Pozdrówka:hi:

20201222_153654.jpg

20201222_165949.jpg

20201223_174004.jpg

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko działasz ?

Rejestruj i dawaj znać jak to się prowadzi i jak ogólne wrażenia z jazdy.

Dużo fun'u życzę ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, dayd_4 napisał:

Panowie, audiolka już po pierwszym przeglądzie pozakupowym, wymianie wszystkich płynów, akumulatora, czyszczeniu hamulców i pomiarze ciśnienia na cylindrach (po 12).

 Z ciekawostek filtr oleju był z 2008 roku, podobnie jak opony, ktore choć nowe, są sparciałe, ale na szczeście tylko na dole:nabijasie:

Korozji na podwoziu brak, tuleje zawieszenia oraz wszystkie elementy gumowe są jeszcze fabryczne i wyglądają jak nowe. Po demontażu nadkoli przednich ukazuje się wszechobecny wosk. Nawet światła świecą równo.

"Kurła, kiedyś to było" :decayed:

Gratuluję zakupu - widać, że cieszy niesamowicie B)

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła z jak bym nie wiedział że to audi to na parkingu gdzieś z boku bym go z polonezem pomylił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2020 o 22:42, dayd_4 napisał:

Panowie, audiolka już po pierwszym przeglądzie pozakupowym, wymianie wszystkich płynów, akumulatora, czyszczeniu hamulców i pomiarze ciśnienia na cylindrach (po 12).

 Z ciekawostek filtr oleju był z 2008 roku, podobnie jak opony, ktore choć nowe, są sparciałe, ale na szczeście tylko na dole:nabijasie:

Korozji na podwoziu brak, tuleje zawieszenia oraz wszystkie elementy gumowe są jeszcze fabryczne i wyglądają jak nowe. Po demontażu nadkoli przednich ukazuje się wszechobecny wosk. Nawet światła świecą równo.

Zarejestrowany, ubezpieczony. W poniedzialek, jeśli nie będzie mokro, zakładam blachy i pierwsza przejażdżka:buhaha:

Pozdrówka:hi:

20201222_153654.jpg

20201222_165949.jpg

20201223_174004.jpg

Nie no nie ma co gadać piękna jest. Ja bym tylko koło zmienił. Ładny skręcany BBS 17" by tu siadł jak złoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ?

Jak jakiś De Lorean niemalże ?

Jak odczucia z jazdy?

Btw. Tak jak Kamelus pisze klasyka 17" BBS wjechałby jak zimny nóż w rozgrzane masełko ?

Pozdrowienia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, black4 napisał:

 

Btw. Tak jak Kamelus pisze klasyka 17" BBS wjechałby jak zimny nóż w rozgrzane masełko ?

potwierdzam ! Nalegam !

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że nic wielkiego się nie dzieje z BEXem, a pasję teraz dzielić muszę na dwa :audi:,  wrzucam foto nowych fantów zakupionych do Coupe:banan:

Niebawem montaż.

Pozdrawiam:hi:

DSC_0303.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, dayd_4 napisał:

Panowie, jako że nic wielkiego się nie dzieje z BEXem, a pasję teraz dzielić muszę na dwa :audi:,  wrzucam foto nowych fantów zakupionych do Coupe:banan:

Niebawem montaż.

Pozdrawiam:hi:

DSC_0303.JPG

A o tym ze musiałem ci gotówkę wydzielać przy zakupie bo biegałeś po garażu chłopa spocony jak ksiądz pod przedszkolem to już zapomniałeś wspomnieć.. :decayed: dobra miejscówka, sam niedługo się tam zaopatrze jak dopłynie moje B2 Quattro i chłop zejdzie trochę na ziemie z ceną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, HOLMATRO napisał:

A o tym ze musiałem ci gotówkę wydzielać przy zakupie bo biegałeś po garażu chłopa spocony jak ksiądz pod przedszkolem to już zapomniałeś wspomnieć.. :decayed: dobra miejscówka, sam niedługo się tam zaopatrze jak dopłynie moje B2 Quattro i chłop zejdzie trochę na ziemie z ceną :lol:

A co się dziwisz, jak dwadzieścia lat temu, to za dzisiejszą cenę lamp, kupiłem dokładnie takie coś:

:wallbash:

ff77c314-d449-486d-911e-2c0b513261bb_audi-coupe-gt-5s-typ-81-h-zulassung-hu-neu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

cisza nastała w wątku, bo furka lata bezproblemowo, a zapał na wydawanie pieniędzy przeniósł się na coupe:buhaha:

Minęło kolejne 8000km. Udało mi się w tym tygodniu po raz kolejny wymienić olej i zrobić wiosenny przegląd, wymienić wszystkie filtry i założyć nową "Cuprę" pod zderzak, bo odfrunęła ostatnia po 2 latach męczenia po krawężnikach...

Oczywiście dalej zalewamy Liqui Moly High Tech 5W40

DSC_0900.JPG

DSC_0899.JPG

Edytowane przez dayd_4
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to do Coupe wpadły nowe oponki Michelin i klasyczne felgi Ronal R8:dance2:

 

DSC_0966.JPG

DSC_0946.JPG

DSC_0973.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...