Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm


Korton555

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wandej napisał:

Korton555 jak chcesz zglebić allroada to poziomu zadowalającego oko to chyba pozostaje gwint lub ewentualnie Eibach Sportline.

 

Chcę maksymalnie mało upośledzić allroad'a i żeby dało się wjechać na krawężnik bez obawy przytarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem świetny konfigurator 3D, jakość renderingu mnie zaskoczyła, link https://www.felgenshop.de/alufelgen/

Kilka minut zabawy i moje typy:

1

alutec-monstr-polar-silber.jpg

 

2

borbet-gtx-titan-glossy.jpg

 

3

borbet-xrt-reflectic-felge.jpg

 

4

brock-b35-titan-metallic.jpg

 

5

oxigin-21-oxflow-titan-brush.jpg

 

6

wheelworld-wh26-race-silber.jpg

 

7 podobne do pompei

wheelworld-wh12-arktic-silber.jpg

 

 

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się rotor podoba, choć fakt jest ich coraz więcej.. choć np. nie na a6 ;) w Bydgoszczy, oprócz moje, widziałem tylko dwie C7 na oryginalnych rotorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

a mi się rotor podoba, choć fakt jest ich coraz więcej.. choć np. nie na a6 ;) w Bydgoszczy, oprócz moje, widziałem tylko dwie C7 na oryginalnych rotorach

Chyba jeden z ciekawszych felg które Audi zrobiło. Tyle że przez to że są jakie są to są często spotykane na autach. Może nie aż tak dużo, ale w jakimś stopniu są spotykane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając fakt oklepania to rotor wygląda dobrze jak jest auto fajnie obniżone i jakiś konkretny hebel, owszem na mirona a5 wygląda dobrze ale na allroadzie wyglądał słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcin_o23 napisał:

pomijając fakt oklepania to rotor wygląda dobrze jak jest auto fajnie obniżone i jakiś konkretny hebel, owszem na mirona a5 wygląda dobrze ale na allroadzie wyglądał słabo

20 cali u mirona z takimi małymi hebelkami wygląda slabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, black4 napisał:

Gibons święte słowa ...

Rotor jest passe...

 

Czy ja wiem czy można rozpatrywać wzór felgi pod kątem że jest "passe" ? a łopaty z RS6 sa passe czy nie bo co 3 Audi ma je na forum.....? a wzór RS4 oprócz Audi to jeszcze polowa VW z PL na nich lata, jest passe? a jak na topie będą szczególnie Roti i Vosseny to będzie je całe forum kupować żeby nie mieć rolki "passe"? :) 

 

5 godzin temu, marcin_o23 napisał:

 rotor wygląda dobrze jak jest auto fajnie obniżone i jakiś konkretny hebel

otóz to, tyczy sie to nawet najbardziej oklepanego wzoru felgi, jesli bedzie miała dobre parametry do tego auto poleci na dół na gwincie i dojdzie fajnie dobrana opona, wleci konkretny hamulec jak pisze Marcin to bedzie rozpierdol...

I nie pisze tego dlatego że jest mowa o Rotorach które mam bo kupilbym je tak czy siak bo poprostu mi sie podobaja i nie ma tu dla mnie znaczenia ze dla kogos jest oklapana albo jest "passe":gicior:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fros-t,

Masz rację wszystko zależy w jakiej wersji na jakim zawiasie itp.

Fakt dziś jest dostępnych tyle fajnych brandow, wzorów, że można dostać oczopląsu.  Rotorowi złą rreputację zrobiła masa podrób w tej płaskiej wesji. 

Jeżeli już koniecznie rotor to fajnie, żeby to był ori wklęślak 9x19 ET33 lub 9x20 ET 26. Ta wersja podobnie jak łopaty z RS6 C5 jest ponadczasowa ?

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przywiozłem cały setup na upgrade hamulców, 356/330mm, w przyszłym tygodniu zakładam :)

 

20190509_200554.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce założone 356/330mm

 

c1.jpg

c2.jpg

20190522_141103.jpg

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas szukać szarych rotorów 19" 9j et33 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI-A7-S7-A6-4-G-A8-S-Line-felgi-kola-O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dev napisał:

AUDI-A7-S7-A6-4-G-A8-S-Line-felgi-kola-O

Ciekawe, jaki to ma parametry? 8j i et35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8" x 19"  ET26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z wakacji we Włoszech, allroad spisał się dobrze, spalanie w pełni załadowanym autem z prękościami przepisowymi + 10% to 9.2 litra. W drodze do Włoch była przygoda, przed Brno wbiło mi się ostrze noża jak do tapet w oponę. Powietrze od razu uciekło i zanim zjechałem na prawy pas i pobocze, to opona była do kosza. Zresztą przecięcie ok 1.5cm i tak chyba nie kwalifikuje się do naprawy. Na kole dojazdowym maks 80km/h, a ja dopiero co wystartowałem, więc poszukiwania opony by objechać wakacje. Chciałem kupić coś najtańszego, ale na miejscu była tylko pirelli P7 za 178 euro, nie było wyjścia i na niej już zrobiłem trasę :) Teraz musze poszukać jednej pirelli p zero, a P7 sprzedać z małym przebiegiem (ok 2tys km).

 

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że nie gra mi subwoofer, sprawdziłem połączenia i nic. Wyciągnąłem głośnik i coś w nim lata w środku. Po podłączeniu głośnika do audio domowego cisza, więc trzeba poszukać nowego głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wbił gwóźdź lub śruba od spodu w oponę i zeszlifował na równo z bieżnikiem. Tfu Tfu, powietrze nie schodzi, ale też trzeba będzie się zająć tematem.

Szkoda, że nie dali pełno wymiarowej zapasówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padl mi ostatnio jeden żarnik xenon, wymieniłem komplet na coś lepszego.

 

IMG_20200110_103341.jpg

IMG_20200110_103336.jpg

IMG_20200110_105329.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony, fajnie świecą. Daj im tylko kilkanaście godzin :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Będziesz zadowolony, fajnie świecą. Daj im tylko kilkanaście godzin :good:

Też na tym śmigam. Najlepsze jakie mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...