Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?


rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Padło znaczy elektrycznie czy mechanicznie? Możesz jeszcze zakasać rękawy, rozebrać fotel i zobaczyć czemu nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak go rozbiorę to dobrze jakbym od razu miał części do naprawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z założeniem niedzielonego oparcia kanapy w miejsce dzielonego w sedanie 98r? Jeśli dobrze pamiętam to w otwory w oparciu wchodzą takie wystające pręty. Trzeba będzie to ciąć czy można jakiś się obejść bez tego. Szczerze mówiąc nie chciałbym pozbawiać się możliwości późniejszego dołożenia samego składanego oparcia.

Druga sprawa, skąd i którędy pociągnąć zasilanie ele. lędźwi dla kierowcy i pasażera. Wiązka home made :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, skąd i którędy pociągnąć zasilanie ele. lędźwi dla kierowcy i pasażera. Wiązka home made :gwizdanie:

Z głownego zacisku prądowego poprzez dołożony bezpiecznik w tablicy bezpieczników, wzdłuż progu i dalej jak lecą kable oryginalnej wiązki elektrycznej do fotela pasażera. Jak rozbierzesz to zobaczysz o co biega i dobierzesz długości przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki miszczu :hi: będą fotele to będzie rezanko mam nadzieję, że fura nie spłonie przy pierwszej próbie uruchomienia elektryki :decayed:

Nie ma sprawy :decayed: bryki też raczej nie spalisz, jak ja przypadkiem zwarłem wiązkę od lewego fotela to tylko poszła iskra, bezpiecznik i się radio włączyło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam fotele z paska B5 i B5FL,podejda bez rezania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. o właśnie jak z fotelami z Paska, może ktoś coś przerabiał

Wyciągałem fotele z paska ( kubełki ) i wg. mnie to to samo co w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak to jest z tymi fotelami od passata?ja szukałem do mojego avanta i z passka są tańsze niż z A4,ale czy podejdą?

---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:16 ----------

a jesli nie to czy z polifta wejdą do przedlifta bo ktoś pisał że nie?jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można jak się chce.

Ja u siebie założyłem kubełki RECARO z omegi zamiast wysiedzianych plaskaczy jakie siedziały fabrycznie. Podwójna regulacja lędźwiowa, wysuwane podudzie super komfort.

Założyłem na oryginalne szyny i została regulacja wysokości i przesuwanie z A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak to jest z tymi fotelami od passata?ja szukałem do mojego avanta i z passka są tańsze niż z A4,ale czy podejdą?

---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:16 ----------

a jesli nie to czy z polifta wejdą do przedlifta bo ktoś pisał że nie?jak to jest

z polifta podejdą do przedlifta.

Z paska B5 też podejdą do A4 B5.

Patrzcie na mocowania..w B5 są wsuwane w szyny i zakręcane z przodu na dwóch rolkach tylnych.. tak samo jak A3 8L , A6 C6 ... Passat B6 i A4 B6 , B7 .. Audi TT mają już dwie szyny mocowane do podłogi bez mocowania środkowego jak w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mowisz ze z passta b5 podejda fotele do a4 przedliftowego?

A passacik fl czy przedlift i czy wiesz poniewarz sam montowales.

Wszystko pasi P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polifta podejdą do przedlifta.

Z paska B5 też podejdą do A4 B5.

Patrzcie na mocowania..w B5 są wsuwane w szyny i zakręcane z przodu na dwóch rolkach tylnych.. tak samo jak A3 8L , A6 C6 ... Passat B6 i A4 B6 , B7 .. Audi TT mają już dwie szyny mocowane do podłogi bez mocowania środkowego jak w B5.

a czy tylnia kanapa też będzie pasowała?np, z polifta?bo fotele wejdą ale kanapa też by się zdała zeby komplecik był,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...