Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?


rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz odnośnie tych nalesników tym bardziej kubełków:wink: Jak sie jest dość szczupłym to jeszcze jeszcze, ale i tak z wsiadaniem i wysiadaniem jest masakra, ja bym sie jednak nie zdecydował na takie, miałem wiele razy (nie)przyjemnosć w tym podrózować w hondzie civic(fotele dokładane)

Tego się właśnie obawiałem. Ja mam ori kubły u siebie i na wygodę narzekać nie mogę - jest naprawdę komfortowo a i trzymanie boczne przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z anglikami ?. Regulacja wysokości fotela jest tylko po stronie kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam angliki z regulacja fotela kierowcy jak i pasazera, chyba wszystkie B5 tak mialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej b5 mam tylko po stronie kierowcy. Więc się zastanawiałem jak by to było z fotelami od ongola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w takim razie pewnie zalezy od tego jaka wersja wyposazenia, albo moze juz od malego liftu wszystkie mialy regulacje po 2 stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z A4..ale do Passka B5 podchodzą bo sprzedałem swoje kubły z C5 do VW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi bo nie widze konkretnej odpowiedzi

czy fotele oraz kanapa dzielona z polifta podejda do przedlifta P&P ?

a jesli nie to co musze przerobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o fotele to włożysz bez problemu pozostanie kwestia poduszki (jest inna kostka trzeba przerobić) chyba, że nie masz poduszek to nie masz problemu,

kanapa różni się mocowaniem (zapięciem) które trzeba przerobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to był z avanta do sedana to warto sie bawic, ale w drugą strone nie, mocowanie oparcia górne jest do zmiany trzeba przyspawać uchwyt bolcowy, oparcie sedanowe nie ma zwijacza pasów środkowego, jest czujnik airbag w avancie, jak odłaczysz to swieci sie kontrolka(można to vagiem wyłaczyc - przekodwać na wersje sedan) mocowanie dolne oparcia trzeba przesunać bo nie zgadzaja sie wymiary minimalnie. Można pobawic sie w przerzutke materiału o ile gąbka jest tak samo wyprofilowana, ten zabieg nie sprawdza sie w przypadku recaro na bebechach normalnej kanapy(są braki w materiale i to spore) wypełnienia boczne oparcia też sa inne wiec trzeba obszywać:whistling:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

4dce6753b84ae959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa sa avanty bez poduch. Kwestia jest tylko czy tylna kanape zaloze z polifta do mojego przedlifta i jesli cos musze przerabiac to co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz na szrocie śrube która blokuje, wspawujesz albo nawiercasz i przykręcasz katownik z nawierconym gwintem pod tą srube i ustawiasz wysokość jakiej wymaga mechniazm oparcia by sie blokować, zatrzask regulujesz wkrecaniem tej śruby aż do momentu załapania blokady w oparciu

manualu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia poduszki przy przekładce z passata do audi ? Czy wtyczka jest identyczna czy wymaga rezania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie bo wcześniej nie było jednoznacznej odpowiedzi, czy fotele od sedana B5 polift będą pasowały do sedana B5 przedlift? Jedne i drugie mają nieskładane oparcia. Podejdą p&p?


Nikt nie wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...