Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?


rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

ja też szukam ładnych grzanych kubełków z tym, że ja mam niedzieloną tylną kanapę i ciężko o taki zestaw :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fotele przednie od B6 podejda do B5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie możliwości zamontowania foteli i kanapy z sedana rocznik 1997 w kombi z 1996. Zastanawiam się głównie nad tym czy w przypadku kanapy będę miał możliwość zamocowania rolety bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki sprzęt teraz siedzi czyli II lift włożony do I liftu i jeśli chodzi o montaż foteli przednich to wystarczy przełożyć natomiast jeśli chodzi o kostki od airbagów to trzeba przerobić, kanapa tył niedzielona (w moim przypadku miałem niedzieloną) pasuje plug&play

P5177176.jpgP5177179.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało upolować sportowe półkubełkowe fotele "prawie Recaro" w eleganckim granatowym grubym welurze za 215 zł (nie przepadam za skórzanymi fotalami). Nie posiadają żadnych dziur, przetarć, bardzo ładny stan. Sprzedający miał jednak wymóg żeby odebrać je osobiście - więc musiałem jechać 500 km w jedną stronę. Myślę jednak że było warto :naughty:

Tylną kanapę w identycznym wykończeniu miałem "na wyposażeniu", więc teraz jest komplet :wink4:

http://allegro.pl/fotele-audi-a4-b5-welurowe-polkubelkowe-recaro-i1684948210.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku jakimiś domowymi sposobami prane, mógł chociaż zrobić zdjęcia po wyschnięciu, a nie takie łaciate fotografuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest z B6

W dodatku jakimiś domowymi sposobami prane, mógł chociaż zrobić zdjęcia po wyschnięciu, a nie takie łaciate fotografuje :thumbdown:

reasumując nie wstawisz ich do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując nie wstawisz ich do B5

Jakby się bardzo uparł to wstawi, ja ostatnio zamontowałem kubełki z a4 do vw t4, jeden z najlepszych moich pomysłów :przebiegly:

W każdym razie bezinwazyjnie fotele z b6 nie podchodzą do b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując nie wstawisz ich do B5

Jakby się bardzo uparł to wstawi, ja ostatnio zamontowałem kubełki z a4 do vw t4, jeden z najlepszych moich pomysłów :przebiegly:

W każdym razie bezinwazyjnie fotele z b6 nie podchodzą do b5.

no zgadza wyrezać się da prawie wszystko tylko bez przeróbek na pewno się nie obejdzie

p.s. ciekawie musi to wyglądać z tymi fotelami w t4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wyglądają jakby były w tym vw od nowości, nawet kolor pasuje do wnętrza :) wygoda jazdy bez porównania lepsza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek bo padło mi sterowanie oparciem fotela kierowcy. Z tego co patrzyłem po Allegro to ciężko wogóle trafić na przednie fotele w pełnej elektryce. Tak czy inaczej z C5 fotele po małych modyfikacjach podchodzą do B5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...