Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż LED zamiast postojówek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam ledy z allegro w swojej B6 już pół roku i śmigają wyśmienicie.

Kombinujecie już 60 stron z opornikami ,przetwornicami i skomplikowanymi obwodami elektronicznymi a wystarczy kupić odpowiednie żarówki i hula jak talala. Błędu zero.

Pozdro zioomy :hi:

Opublikowano

Ja mam ledy z allegro w swojej B6 już pół roku i śmigają wyśmienicie.

Kombinujecie już 60 stron z opornikami ,przetwornicami i skomplikowanymi obwodami elektronicznymi a wystarczy kupić odpowiednie żarówki i hula jak talala. Błędu zero.

Pozdro zioomy :hi:

które ?

Opublikowano

Ja mam ledy z allegro w swojej B6 już pół roku i śmigają wyśmienicie.

Kombinujecie już 60 stron z opornikami ,przetwornicami i skomplikowanymi obwodami elektronicznymi a wystarczy kupić odpowiednie żarówki i hula jak talala. Błędu zero.

Pozdro zioomy :hi:

które ?

Tak pochwal sie co kupiles jak mozesz wklej linka bo jak nie masz błędu i wszystko smiga to moze ja i inne osoby zakupią :gwizdanie:

Opublikowano

Mam prosbe i zapytanko - potrzebuje porady jak wyciagnac postojowki z bixenonu w B7 bo miejsca na jakiekolwiek manewry za wiele nie ma a nie chcialbym uszkodzic lampy czy wyrwac kabelko. Z gory dzieki za porade.

Tak w ogole to zakupilem zarowki rurki 36mm do tablic na can-busie u tego sprzedawcy ktorego poelcacie, ze sa sprawdzone i chyba moje auto to jakis ewenement bo blad nadal wyskakuje jak przy zwyklym ledzie - ma ktos pomysl jak to ugryzc?

Opublikowano

które rurki rzuć aukcją , nawet nie wiedziałem ze są rurki na canie i nie wywalają błędów jezeli ktos takie ma niech poleci bo tez szukam takich do tablic

Opublikowano

Ja mam ledy z allegro w swojej B6 już pół roku i śmigają wyśmienicie.

Kombinujecie już 60 stron z opornikami ,przetwornicami i skomplikowanymi obwodami elektronicznymi a wystarczy kupić odpowiednie żarówki i hula jak talala. Błędu zero.

Pozdro zioomy :hi:

które ?

Tak pochwal sie co kupiles jak mozesz wklej linka bo jak nie masz błędu i wszystko smiga to moze ja i inne osoby zakupią :gwizdanie:

W allegro już moja aukcja jest zarchiwizowana ale to było coś dokładnie takiego

http://allegro.pl/can-bus-zarowki-led-h6w-bax9s-auta-z-komputerem-i1423784683.html

Opublikowano

Boseron rzuce aukcja jak wroce do domu ale wstrzymaj sie do nastepnego tygodnia bo te swoje bede wymienial na inne i zobacze jak te drugie czy wawalaja - innego producenta mi koleszka teraz podesle i zobaczymy co i jak ok?

Chlopaki a jak wydrzec te posotjowki? miejsca mam tam niewiele a nie chce niczego uszkodzic i nie wiem czy sila razy ramie i ciagniemy czy jest jakis sprytny sposob?

Opublikowano

Ja mam ledy z allegro w swojej B6 już pół roku i śmigają wyśmienicie.

Kombinujecie już 60 stron z opornikami ,przetwornicami i skomplikowanymi obwodami elektronicznymi a wystarczy kupić odpowiednie żarówki i hula jak talala. Błędu zero.

Pozdro zioomy :hi:

pytanie czy w B7 pojda bo z tego co sie orientuje to bez opornikow w B7 nic nie idzie :wallbash:

Opublikowano
Chlopaki a jak wydrzec te posotjowki? miejsca mam tam niewiele a nie chce niczego uszkodzic i nie wiem czy sila razy ramie i ciagniemy czy jest jakis sprytny sposob?

Kolego nie wiem jak w b7 z xenonem ale w b6 najlepiej lampy wyciągnąć. Niby od strony filtra powietrza nie trzeba wyciągać tylko odkręcić dolot do filtra ale jak kto woli. Lampy to tylko 4 śrubki z 2 dolnymi jest taki problem że trzeba mieć długą przedłużkę do klucza torx

Opublikowano
Chlopaki a jak wydrzec te posotjowki? miejsca mam tam niewiele a nie chce niczego uszkodzic i nie wiem czy sila razy ramie i ciagniemy czy jest jakis sprytny sposob?

Kolego nie wiem jak w b7 z xenonem ale w b6 najlepiej lampy wyciągnąć. Niby od strony filtra powietrza nie trzeba wyciągać tylko odkręcić dolot do filtra ale jak kto woli. Lampy to tylko 4 śrubki z 2 dolnymi jest taki problem że trzeba mieć długą przedłużkę do klucza torx

Po wyciągnięciu dolotu filtra powietrza nawet moimi niezgrabnymi rączkami wymieniałem dwa razy postojówki. bez najmniejszego problemu.

Z wyczuciem i wyjdzie. :decayed:

Opublikowano

Ja mam ledy z allegro w swojej B6 już pół roku i śmigają wyśmienicie.

Kombinujecie już 60 stron z opornikami ,przetwornicami i skomplikowanymi obwodami elektronicznymi a wystarczy kupić odpowiednie żarówki i hula jak talala. Błędu zero.

Pozdro zioomy :hi:

które ?

Tak pochwal sie co kupiles jak mozesz wklej linka bo jak nie masz błędu i wszystko smiga to moze ja i inne osoby zakupią :gwizdanie:

W allegro już moja aukcja jest zarchiwizowana ale to było coś dokładnie takiego

http://allegro.pl/can-bus-zarowki-led-h6w-bax9s-auta-z-komputerem-i1423784683.html

A ja już rok śmigam na jeszcze lepszych.

Są bardzo jasne (Dioda "SMD 5050" jasno oświetla odblask reflektora światła drogowego, że niektórzy pewnie by się pokusili na jazdę w dzień tylko na nich)

Moje auto posiada pełny moduł komfortu i pełny moduł kontroli i sterowania oświetleniem, ale na tych Diodach nie ma żadnych błędów. Tylko jedna sugestia!!!!

Zanim je założysz to należy roztopić cynę lutownicą na spodzie żarówki-diody (styk-bąbel PLUSOWY, zsunąć metalową tulejkę-oprawkę i przylutować kabelek minusowy do oprawki na górnej krawędzi. następnie zasunąć oprawkę i przylutować kabelek PLUSOWY - wykonać styk-bąbel

(Kabelek minusowy w zakupionych żarówkach nie jest przylutowany tylko styka się z oprawką - na wcisk. Gdy lampa w środku się rozgrzeje np. z powodu jazdy przez dłuższy czas na światłach drogowych to żarówka diodowa przestaje nam świecić i klniemy, więc od razu trzeba temu zapobiec.)

POLECAM

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-bax9s-9smd-high-power-hit-i1464499234.html :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Za 27 zł chyba warto spróbować :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jest jeszcze taki wynalazek ale nie sprawdzałem więc nie powiem czy dobry... ale zapowiada się niezle i pewnie w końcu zakupię jeśli diody które obecnie mam też się spalą po 3 miesiącach jak te poprzednie :wallbash:

Trochę drogie ale...

http://cgi.ebay.co.uk/LED-Light-Bulbs-Load-Resistors-194-W5W-501-Wedge-Canbus-/270659130936?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f048a9638#ht_5567wt_1222

pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Wydaje się, że powyższy wynalazek się sprawdzi. Z tego co wiem wrclaguna śmiga już dlugo na instalacji z rezystorkami i jest OK, a dokładnie z tym schematem mamy do czynienia powyżej.

Ja osobiście zaryzykuje na początek samej podmiany z tego prostego względu, że są przypadki iż wszystko jest okej.

Jeśli to nie wypali.....w sumie... jeśli to wypali (się), będziemy myśleć o instalacji z rezystorkami.

Na dzień dzisiejszy lądują:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-bax9s-9smd-high-power-hit-i1464499234.html

Pytanie tylko (nie wyjmowałem jeszcze tych postojówek niestety) czy potrzebuję:

a. BA9s - piny symetryczne, (obstawiam, że te)

b. BAX9s - piny asymetryczne

Z góry dzięki za informację :good:

Opublikowano

Wydaje się, że powyższy wynalazek się sprawdzi. Z tego co wiem wrclaguna śmiga już dlugo na instalacji z rezystorkami i jest OK, a dokładnie z tym schematem mamy do czynienia powyżej.

Ja osobiście zaryzykuje na początek samej podmiany z tego prostego względu, że są przypadki iż wszystko jest okej.

Jeśli to nie wypali.....w sumie... jeśli to wypali (się), będziemy myśleć o instalacji z rezystorkami.

Na dzień dzisiejszy lądują:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-bax9s-9smd-high-power-hit-i1464499234.html

Pytanie tylko (nie wyjmowałem jeszcze tych postojówek niestety) czy potrzebuję:

a. BA9s - piny symetryczne, (obstawiam, że te)

b. BAX9s - piny asymetryczne

Z góry dzięki za informację :good:

kolego ja załadowałem dokładnie te z alledrogo - działają super :good: :good:

Zakupiłem asymetryczne

działają od 20 marca :gwizdanie: czyli w sumie nie długo ale robią fajną robotę :naughty: szczególnie w nocy :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja zakupiłem do siebie can bus led z 8 smd i świecą bardzo dobrze. 4 diody świeca do przodu a z 4 światło rozchodzi sie na reflektor. Na początku miałem problem z jedna bo po kilkunastu minutach świecenia zaczynała migać ale ją odesłałem i przysłali mi nową i juz od ok poł roku jest :good:

Opublikowano

Ja zakupiłem do siebie can bus led z 8 smd i świecą bardzo dobrze. 4 diody świeca do przodu a z 4 światło rozchodzi sie na reflektor. Na początku miałem problem z jedna bo po kilkunastu minutach świecenia zaczynała migać ale ją odesłałem i przysłali mi nową i juz od ok poł roku jest :good:

Jaki koszt? Możesz podać namiary na sprzedawcę?

Opublikowano

Jaki koszt? Możesz podać namiary na sprzedawcę?

Bartek-ja mam te już od chyba roku http://cgi.ebay.co.uk/2-X-T10-25-SMD-LED-White-Car-Side-Light-Bulb-Lamp-12V-/190520659899?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c5bea8fbb#ht_1950wt_1139

nie ma błędu a efekt taki z hidem 6K

364de4db8d5256b4med.jpg

i same postojówki wieczorem

ff79a28f422a9f57.jpg

Opublikowano

Ja posiadam dokładnie te z linku http://jafra.home.pl/product_info.php/cPath/175/products_id/782 posidaja tez z mniejszą ilością smd ale to chyba może byc słaby efekt. Jeśli kogos interesuje jak wygląda to na moim aucie to pisac pw to zrobie i wysle fotke.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.