Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, matix608 napisał:

Fajną maszyna :D Podobają mi się zaciski robią robotę ! nawet lepiej pasują jak czerwone do tego kolorku :D 

Moja wyszła podobnie jak Twoja ? z tym, że moja miała w miarę bogate wyposażenie ?

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Moja wyszła podobnie jak Twoja ? z tym, że moja miała w miarę bogate wyposażenie ?

No nie powiem czarej podsufitki, alkantary  i bixów mi brakuje ? r-nse kiedyś dołoże i bose też a myślę zę wtedy jak będzie przyzwoicie szczególnie że kubełki są tylko nie w skórze czego nie można uznać za wadę bo są zwolennicy zwyklej tkaniny :D trzeba się cieszyć z tego co się ma i iść do przodu :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem odpowietrzyć hamulce. Podobno były tylko przednie minimalnie... A sam pedał hamulca jak łapał od połowy, tak łapie nadal... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a przy okazji wymiany płynu i odpowietrzania odczułeś jakaś różnice przy zmianie / wbijaniu biegów? Podobno te układy są jakoś połączone, ale nie znam szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zrobiłem swap hamulców to też pedał dziwnie się zachowywał. Ponownie odpowietrzyłem tył tak jak kiedyś Dev pisał. Zaciski odpowietrzane w ręku a nie na aucie. Włożyłem młotek w zacisk i odpowietrzanie. Po tym zabiegu w końcu zaczęło hamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wróciłem od mechanika... Powiedziałem mu, żeby odpowietrzył tylne hamulce w rękach. On na to, że pierwsze słyszy o takiej metodzie i nie zbyt chciał to robić, ale po wielkich bólach i instrukcjach moich, zrobił. 

I d*pa... Podobno nic nie było powietrza i jak było tak jest nadal... ? Wielki mechanik twierdzi, że to może być pompa abs i nie trzyma ciśnienia... Ktoś może się na ten temat wypowiedzieć? Już mi brak sił do tych mechaników u mnie... ?

Jeden pozytyw z tego, że założone zostały blaszki na tylne zaciski i tyle dobrego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz na jakas prosta droge, rozpędź się parę razy do 100 i hamuj do 50... bo chyba ich nie docierałeś po założeniu ? ? ? Gorzej jak się już zeszkliły... Wtedy by trzeba papierkiem przelecieć klocki i znowu spróbować dotrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docierałem zaraz następnego dnia z rana... One lepiej już hamują, ale ten pedał w 90% przypadkach jest miękki i łapie od połowy mniej więcej. A 800km już za mną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem rozwiązany ?

Wczoraj po powrocie od mechanika nic nie pomogło, ale mnie ruszyło, żeby sprawdzić poziom płynu... Ruszałem autem i nic nie było widać, więc stwierdziłem, że jest go mało... I było. Wlałem go chyba ze 100ml do poziomu max, wyjechałem na chwilę i nadal było tak samo, niestety ?

Dziś po południu wyjeżdżałem z domu i ku pojemu zdziwieniu pedał hamulca nagle zaczął łapać od góry, może nie u samej dosłownie, ale zdecydowanie wyżej. Już mnie to zatysfakcjonuje ? Nie wiele trzeba, żeby człowiek był szczęśliwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez ponownego odpowietrzania się obyło i hamulec wrócił do stanu pierwotnego? poprostu trzeba było czasu?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnii dużo w temacie się nie dzieje. Wczoraj udało mi się przyciemnić delikatnie tylne lampy ?

20190317_123117_HDR.jpg

20190216_153600_HDR.jpg

Mam nadzieję, że coś widać różnicę ? Szału nie ma, bo nie chodziło mi o smołe, ale delikatną ścieme ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, widać i fajnie wyszło ? w B7 macie fajnie z tymi lampami, bez przetłoczeń... bo mi w B6 nie wychodzi ? Zawsze mi bąble zostają i próbowałem i na mokro i na sucho z suszarką i d*pa ? Albo kupiłem ujową folią albo nie umie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne B7, ale delikatnie bym ją jeszcze posadził. U mnie też są straszne drogi, a miałem dość mocno skręcony gwint i było przyzwoicie ;)

Jaka folia przyciemniales łapy, bo fajnie wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wyłamie bo mi się lepiej bez folii podobało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Was wszystkich zaskocze... Bo nie ma rzadnej folii ?

Poszedl spray na lampy ? Efekt mi się podoba, bo nie za ciemno wyszlo i git bo by sie zlewały z autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Łukasz wyszło:oklasky:

Ale ja dałbym jeszcze ciemniej... :whistling:

Kto co lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale u Ciebie też dobrze by było ciemniej. Ale jak pisałem wyżej, jest ładnie:thumbup: 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...