Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

:blink:

Hawaj mam nadzieję że to nie Twoja fura :wallbash::decayed:

SoMeS prawie jak Twoja z początków Twojej zabawy z modyfikacjami :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej sobie nie połamie zderzaka jak zająć wbiegnie,od razu do środka Wessie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawaj co milczysz nic sie nie pucujesz ?

Bo reza tylny zderzak żeby pasował do przedniego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,milczalem tyle bo neta niemialem,przeprowadzke do nowego mieszkanaka,duzo sie zmienilo,wrocilem do PL,teraz auto idzie pod nóż i przekładke robie,niestey ktos jak wczesniej napisal mialem w Berlinie przygode i baba mnie stuknela,przerysowala caly bok,blotnik drzwi do wymiany,jutro przekladam opony na dojazdowki zeby zobaczyc jaki dystans musze dac,przy okazji chyba bedzie swap :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,milczalem tyle bo neta niemialem,przeprowadzke do nowego mieszkanaka,duzo sie zmienilo,wrocilem do PL,teraz auto idzie pod nóż i przekładke robie,niestey ktos jak wczesniej napisal mialem w Berlinie przygode i baba mnie stuknela,przerysowala caly bok,blotnik drzwi do wymiany,jutro przekladam opony na dojazdowki zeby zobaczyc jaki dystans musze dac,przy okazji chyba bedzie swap :hi:

rob swapa, Nosb swoje 1,8T silniczek goni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gadalismy juz na ten temat ale hawaj chyba sam nie wie czego chce ;) I ile co kosztuje :) Bierz hawaj i nie marudz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gadalismy juz na ten temat ale hawaj chyba sam nie wie czego chce ;) I ile co kosztuje :) Bierz hawaj i nie marudz :)

Bierz bierz Hawaj, jak sie okaze ze cos jest nie tak z silniczkiem to forumowicze Nosba zjedza bez popity :good: :gwizdanie: :bicz3: :bicz::rant::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee 1.8t daniela to jest zdrowizna :good: gdybym miał coś więcej $ to ja bym te graty łyknoł :decayed: ale zima idzie i wiecie węgiel trzeba kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie byla to bym na allegro sprzedawal a nie forum :) Zreszta i tak sie wszystko sprzeda od razu albo za jakis czas :) Nie ma co zasmiecac tematu :)

Hawaj ze tak spytam : masz graty do przekladki ? Czy wstawiaszdeche od TT jak pisales ? U typa co biore silnik lezy kilka przekladek do B5 :)

BTW : jak to wszystko liczyles , koszta naprawy , przekladke , swap itp nie przeszlo ci przez banie kupic 1,8T w PL i Quattro ? nie sa drogie u nas a wszystko co lepsze poprzekladasz ze swojej cala reszte sprzedajesz na graty . Ja bym tak dzialal ale jak babcia uwaza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...