Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dałbym srebrną perłę

20190321-134945.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

No już za późno. Założę takie i zobaczymy :P

Opublikowano

Wszyscy jedziecie teraz po Geremim, ponieważ kupujący chciał zrobic biedaedyszyn przeróbki  i wozi się z projektem jakby to było niewiadomo co.. Nic nie wiecie, tylko siejecie ferment, jeden z drugim. A tak napradę g.. wiecie.

Turbiny jego mają się dobrze, zrobił to co chciał klient i tyle, klient był świadomy, że takie cyrki mogą wyjść, szkoda tylko że wcześniej niż myślał(przy 17k). Odnośnie hybryd k03 brać w ciemnie bez trzęsi tyłka oraz czytać wszystko ze zrozumieniem.. Najlepiej żeby ludzie wypowiadali się co mają/użytkują jego turbawki a nie papugi nie mające zielonego pojęcia.

Edytowane przez ELLIOTT

Opublikowano
19 minut temu, ELLIOTT napisał:

Wszyscy jedziecie teraz po Geremim, ponieważ kupujący chciał zrobic biedaedyszyn przeróbki  i wozi się z projektem jakby to było niewiadomo co.. Nic nie wiecie, tylko siejecie ferment, jeden z drugim. A tak napradę g.. wiecie.

Turbiny jego mają się dobrze, zrobił to co chciał klient i tyle, klient był świadomy, że takie cyrki mogą wyjść, szkoda tylko że wcześniej niż myślał(przy 17k). Odnośnie hybryd k03 brać w ciemnie bez trzęsi tyłka oraz czytać wszystko ze zrozumieniem.. Najlepiej żeby ludzie wypowiadali się co mają/użytkują jego turbawki a nie papugi nie mające zielonego pojęcia.

A sam to na pewno wiesz jaka byla sytuacja? Tak samo g.... wiesz wiec nie wiem po co te dywagacje. Fakt taki ze trzy jego turbiny sie rozlecialy i tyle. Zreszta inne osoby tez pisaly ze hybrydy od niego sie rozlecialy. Nie musial sie podejmowac robienia tych turbin, skoro inni sie nie podjeli. Nikt po nim nie jezdzi, ale dla mnie powinien robic tylko takie hybrydy, co do ktorych ma pewnosc ze troche pojezdza, np na nowych czesciach i nie podejmowac sie robienia prowizorek. Wiecej faktow niespornych w tej historii nie ma bo reszta to ocena i slowo przeciwko slowu. 

Edytowane przez bartez90

Opublikowano
15 godzin temu, Vexart napisał:

No już za późno. Założę takie i zobaczymy :P

Czerwone zdecydowanie :D wszyscy mają ale są kozak :P Ewentualnie Pomarańczowe też byłyby ciekawe, mniej osób z takimi jeździ.

Aczkolwiek te białe też nie są złe, wrzuć fotke jak to wyszło jak założysz.

Opublikowano

dziwne tylko, ze padaja hybrydy tylko u tych co robia alpejskie kombinacje, leja siki nie olej lub nie maja pojecia o eksploatacji turbo doladowanego silnika

Opublikowano
  • Autor

Ja tam leje olej ten co polecacie. I nie żałuję na olej. Teraz zalany motul x cess. Ale następny będzie revanol czy jak to tam się nazywa. 

Miałem żółte zaciski wcześniej. Chcę się treoche wyróżnić i nie malować na czerwono. Mi się jakoś nie podobają. Ale pomarańczowy nie głupi może i bym przemalował kiedyś. 

Opublikowano

50898586_1983759808594315_8164010527865950830689_1189819047833198_37611748018094Motul po 200 czy tam 300 km ;) 

 

Opublikowano

@vexart nie musisz sie tlumaczyc innym z wybranego koloru. To jest Twoje auto i to Ty decydujesz:)

Z tym kolorem motula to troche w tym prawdy jest. Moj po 2 tys km jest taki jak w tej butelce na zdjeciu. Na liqui moly wyglądał tak samo ale po 5-7tys km

Opublikowano
W dniu 16.04.2019 o 16:58, DivaynEays napisał:

50898586_1983759808594315_8164010527865950830689_1189819047833198_37611748018094Motul po 200 czy tam 300 km ;) 

 

Widziałem już to foto ?. Aż się wystraszyłem ?

Opublikowano
W dniu 16.04.2019 o 16:58, DivaynEays napisał:

50898586_1983759808594315_8164010527865950830689_1189819047833198_37611748018094Motul po 200 czy tam 300 km ;) 

 

Będziesz na nim jeszcze jeździł? Xd

 

A na poważnie to czy to nie jest przypadkiem zaletą że dobrze czyści silnik i przejmuje syfy w oleju? ?

 

 

Opublikowano
  • Autor

No Hamulce założone przód poszedł gładko z tyłem był problem trzeba było uciąć przewód i na nowo zarobić. Te stalowe przewody ciężko się zarabiają. Ale udało się. Lekko brudny samochód :P

20190420_181312.jpg

20190419_204540.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie źle nie wyglądają białe zaciski chociaż mógł być dalej żółty lub pomarańczowy. Też fajnie by wyglądały. 

Poza tym mam do sprzedania tarcze 312 w dobrym stanie zimmermann 24,8 grubości do tego klocki i jak ktoś by chciał to i zaciski kompletne pomalowane proszkowo na żółto. Za niewielkie pieniądze. 

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

U mnie wyszło w bex  228hp/346nm

Silnik zdrowy w serii 195,5/253nm

Z gratów: wtryski s3, tip, kat magnaflow, turbina seria k03s ze zmienionym kołem kompresji tylko.

W k04 nie idę bo koszty 10tysia i przydałoby się kucie dodatkowy koszt.

Ale zastanawiam się nad turbiną k03rs2 i ewentualnie jeszcze mocniejszymi wtryskami.

Wygląda na to że u mnie ograniczeniem mocy jest ta niepełna hybryda bo kat chyba jeszcze nie.

Co sądzicie o zmianie turbo i wttyskow?

Pasowałoby mi  260km i jakieś 360nm

Edytowane przez GRADIENT

Opublikowano

Zwykle ograniczeniem jest turbo, seryjny wydech z dp na pewno starcza do tych 260 km. Tylko nie wiem co Ty za kata masz? Jak turbina, taka np k03rs2 bedzie zrobiona na 260 km to nie licz ze z katem tez tyle zrobisz. Kat zawsze bedzie przytykal i zanizy wynik, u mnie tez tak bylo.

Po wlozeniu wiekszego turbo i wtryskow np 430cc mozesz zrobic te 250-260km, ale trzeba sprawdzic czy turbo bedzie pasowac pod obecnego tipa, ktory pewnie jest w seryjnym rozmiarze.

U mnie na seryjnym turbo z bexa jest obecnie 239 km i to bez tipa. Jest to prawdopodobnie rekord PL, ale bedzie o tym osobny temat z kreskami.

Edytowane przez bartez90

Opublikowano

Też chcę 240km z k03s ? Masz chyba zdrowy słupek. Albo hamownia była optymistyczna?

Edytowane przez Randor

Opublikowano
37 minut temu, Randor napisał:

Też chcę 240km z k03s ? Masz chyba zdrowy słupek. Albo hamownia była optymistyczna?

Drogowa, wiec malo optymistyczna, a najbardziej miarodajna?

Opublikowano

No to super:) Umocniłeś mnie tylko w myśli o montowaniu seryjnej k03s, a nie jakichś hybrydowych wynalazków.

Edytowane przez Randor

Opublikowano

Tzn, nikt nie zagwarantuje ze tyle wyjdzie na kazdej k03s. Tym bardziej ze wynik u mnie jest wyjatkowo wysoki. Sredni miesci sie w przedziale 220-230 km mysle. U mnie tez wszystko nowe - n75, przeplywka, swiece, jest dp, wtryski 370cc, turbo po regeneracji, widac nie mialo co ograniczac potencjalu.

Opublikowano
W dniu 20.04.2019 o 11:58, Kejsi napisał:

Będziesz na nim jeszcze jeździł? Xd

 

A na poważnie to czy to nie jest przypadkiem zaletą że dobrze czyści silnik i przejmuje syfy w oleju? ?

 

 

teoretycznie. Ten konkretny to woda nie olej po tych kilku km, wszystkie wlasciwosci stracil..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.