Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Audi o którym tu jest mowa może należy do kogoś z forum?

Myślę, że policja dałaby znać.

Na forum nie napiszą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z soboty na niedzielę ukradli moje A4 :( Auto wyprowadzili z hali garażowej na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu…

Auto było wręcz wypieszczone, wszystkie mody (lista jest imponująca) zrobił mi Grzegorz. Z miesiąc temu położyłem jeszcze ceramikę na lakier. Wyglądało tak jakby przed chwilą wyjechało z salonu. Bogdan zebrał szczękę. Przecudowny, biały w metaliku sedan. Jeden z ostatnich przedliftów. Zrobiłem pełny, zewnętrzny Sline na nowych ori, grill piano black nowy ori, tapicerkę grzaną z alcantary (kolega wymieniał u siebie z przebiegu 5 tys. km) , ori kółka 18" Sline zdobyłem nieśmigane. Podniosłem moc na 170 K.

Grzegorz dołożył w full profesce m.in.

- MMi 3G+ High

- lustro wewn. z asystentem świateł drogowych

- lustra zewnętrzne składane z sidem,

- czujniki przód,

- kamerę cofania

- select drive

- głośniki B&O

- itd. itd.

Z Bogdanem walczyliśmy z kodowaniem gdyż w ASO chciano mi zrobić dobrze i chcieli uaktualnić MMI. Nie miałem nawet pretensji bo chcieli dobrze ale trochę roboty potem było.

Produkcja 11.2011

Pierwsza rejestracja 2012

VIN WAUZZZ8K7CA093196

GD 714HL

IMG_3560.jpg

W zestawie zimowym:

IMG_3554.jpg

Złodziejom powinno ucinać się ręce…

Mam możliwość nabycia golasa z małym przebiegiem ale nie wiem czy będę mieć tyle serca aby znowu bawić się w mody. Poza tym ma jeszcze jedną wadę, jest czarne.

Edytowane przez lexiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspóczuje wszystkimm wiem co to znaczy ja straciłem tylko RNS-e ok 1,5 roku temu we Wrocławiu i wiem że boli a co dopiero stracić autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Auto wyprowadzili z hali garażowej na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu…

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

można się załamać ...... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprowadzili z hali garażowej na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu…

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

można się załamać ...... :mellow:

Które osiedle??

Niestety znam ten ból....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak se myślę, pod chmurką źle, bo wzrok przyciąga

we wspólnym podziemnym garażu też źle, bo tam cicho i słychać kroki, bramę, ochroniarzy itd

no to gdzie te auta trzymać ???-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynym słusznym wyjściem jest montaż gps . Z tego co widzę to okolice Gdańska są teraz najbardziej narażone na kradzież ... Co chwile jakieś auto ginie ,normalnie porażka :(. Nie zdziwiłbym się jakby złodzieje czytali te forum i po prostu wybierają sobie najbardziej doinwestowane auta ... Bo w dzisiejszych czasach to i tak w 90% idą na części te skradzione samochody .Współczuje właścicielom skradzionych samochodów bo wiem ze oprócz pieniędzy straciliście rzecz która dawała radość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zdziwiłbym się jakby złodzieje czytali te forum i po prostu wybierają sobie najbardziej doinwestowane auta

A myślisz, że jest inaczej? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się jakby złodzieje czytali te forum i po prostu wybierają sobie najbardziej doinwestowane auta

A myślisz, że jest inaczej? :mellow:

no myślę że nie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chwalcie się dalej, co kto kupił, zrobił, wsadził... Umieszczajcie swoje tablice rejestracyjne itp. Fora tego typu to idealna gratka dla złodziei, bo bez problemu można złożyć zamówienie :kwasny:

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprowadzili z hali garażowej na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu…

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

można się załamać ...... :mellow:

Które osiedle??

Niestety znam ten ból....

Nadmorski Dwór.

W hali stały porschaki, bmw, merce, bentley, maserati, A6ki, A8… przyszli po skromniutkie A4. Widocznie za śliczne było.

Jak widzicie to pierwsze zdjęcia mojej perełki, stąd o moim nie wyczytali na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co obserwuję to ostatnio w Trójmieście i w kuj-pom jest "bum" na B8..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak se myślę, pod chmurką źle, bo wzrok przyciąga

we wspólnym podziemnym garażu też źle, bo tam cicho i słychać kroki, bramę, ochroniarzy itd

no to gdzie te auta trzymać ???-

jak zaplanują to chyba nie ma bata ...... :kwasny: najlepiej kilo trotylu pod fotel i typa nie ma ale i audi też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnego zabezpiecznia. Podobno teraz jakaś plaga w trójmieście, same audi giną.

citeq jakieś informacje od policji itp masz coś, jakieś postępy w sprawie czy nic?

kolego zadnych informacji. Pare dni temu przyszedl list o wszczeciu postepownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za miesiąc otrzymasz drugi list że sprawcy nie wykryto i umarzają sprawę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprowadzili z hali garażowej na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu…

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

można się załamać ...... :mellow:

Które osiedle??

Niestety znam ten ból....

Nadmorski Dwór.

W hali stały porschaki, bmw, merce, bentley, maserati, A6ki, A8… przyszli po skromniutkie A4. Widocznie za śliczne było.

Jak widzicie to pierwsze zdjęcia mojej perełki, stąd o moim nie wyczytali na forum.

A spróbuj sprzedać Maserati czy Bentley'a i zostać anonimowym ;-) B8 buchną, "przebiją numery" i kosztem ok 15tyś, auto idzie dalej za 30tyś od ręki miedzy "swoich" czy też jako okazja wśród znajomych, co by na allegro nie wystawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...