Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz


lider57

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: Tacy agenci sa najlepsi :decayed: Kolego kolo 250 koni to ci sie nawet pewnie rzadko udaje postac na swiatlach :good::hi: 6,5 do setki :kox: :kox: :kox::polew:

180 to maks co mozesz tam miec :wink4:

Uważaj bo spotka Cie na ulicy i Cie objedzie :P:polew: :polew: :polew:

Bo jak już kiedyś wspominał "Bi-turbo nawet nie ma polotu" cokolwiek to oznacz :kox: :kox: :kox:

hehe ostatnio brałem się z mesiem slk tym najnowszym

miał silnik coś ok 5 , 6 tysięcy więc mocy ok 350km podejżewam i szliśmy ok 200 metrów łeb w łeb

a co do bi turbo-jeżdziłem i nie ma polotu

koniec:)

pomóżcie w sprawie gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ADR ma 190 w serii i objeżdża biturba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ADR ma 190 w serii i objeżdża biturba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A to moc pewnie dzięki tzw. rezystor-tuning z allegro za 3 zł :P:naughty:

czy to ważne, sam dorezałem kunie ze stajni od Stacha obok :polew:

wykradłem mu je w nocy i nic nie widział

ok wracajcie do tematu, jak się dorobię T to tu wrócę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby od tych kuniow ci sie w glowie nie poprzewracalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o!!!to ja mierząc mam sekunde mniej

ok 6.5 sekundy

ale nie ważne już

dzięki

zapraszam na spota do Katowic, masz blisko, wtorek, godzina 19:00 3stawy :wink4:

wpadnę tam, mam prawie 200 kuca więc możemy się sprawdzić, nawet dam Ci fory jak się boisz :wink4:

Zapraszam :)

najlepsze w tym wszystkim jest to że Kolega próbuje wcisnąć kit ludziom którzy zajmują się instalacją gazu, znają ceny i poszczególne elementy, nawet ja laik w sprawach gazu, wiem że instalacja do mojego padła kosztuje 3200 zł, żeby jakoś to jeździło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o!!!to ja mierząc mam sekunde mniej

ok 6.5 sekundy

ale nie ważne już

dzięki

wiem że instalacja do mojego padła kosztuje 3200 zł, żeby jakoś to jeździło :gwizdanie:

to chyba takie minimum te 3200 :mysli:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzętu to nie wiem co mam ważne że chodzi:)

nie mam listwy bo mam jakieś wtryski które je zastępują

reduktor tez nie wiem jaki:)nawet go nie widać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzętu to nie wiem co mam ważne że chodzi:)

nie mam listwy bo mam jakieś wtryski które je zastępują

reduktor tez nie wiem jaki:)nawet go nie widać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już nie nawalejcie się kolegi, może wytłumaczcie mu o co kaman, a kolega otfwebd niech wrzuci foty silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzętu to nie wiem co mam ważne że chodzi:)

nie mam listwy bo mam jakieś wtryski które je zastępują

reduktor tez nie wiem jaki:)nawet go nie widać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już nie nawalejcie się kolegi, może wytłumaczcie mu o co kaman, a kolega otfwebd niech wrzuci foty silnika

odkad zaczal opowiadac swoje teorie chialem foty, pozniej moskal, nosb i dalej cisza, ciekawe dlaczego :mysli::sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzętu to nie wiem co mam ważne że chodzi:)

nie mam listwy bo mam jakieś wtryski które je zastępują

reduktor tez nie wiem jaki:)nawet go nie widać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już nie nawalejcie się kolegi, może wytłumaczcie mu o co kaman, a kolega otfwebd niech wrzuci foty silnika

odkad zaczal opowiadac swoje teorie chialem foty, pozniej moskal, nosb i dalej cisza, ciekawe dlaczego :mysli::sarcastic:

Ja jaki jest sens dawać fotki czegoś czego nie widać :P:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuuu... widzę, że ciężkie tematy tu macie Panowie... :nabijasie: :doh1:

(sorry, ale nie mogłem się powstrzymać od OT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moc jest tak przerazliwa ze gaz sie schowal sam :decayed: nono otfwebd skocz na spota :) Tansze to niz hamownia i nie marudz ze czasu nie masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, w tym temacie jest juz taki off top, ze podlacze sie ze swoim pytaniem :decayed:

pytalem sie gazownika o instalacje do aeb i krzyknal 2900pln za brc sequent 24, zapytalem sie o staga 300 to "delikatnie" powiedzial ze mega gowno, jak to jest kilkoma slowami, wyjasni ktos pokrotce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag300, o ile dobrze rozumuję to tylko sterownik(komp) ważny jest reduktor i wtryski. U mnie był stag300-4, reduktor tomassetto i wtryski valet, kariery nie było, ale gaz dobrze zamontowany i zkalibrowany wytrzyamał 70 tyś km bez wymiany wtrysków i by jeszcze pochasał gdybym się nie rozjebał ;(.

A autko się fajnie kreciło bo na gazowni do 7 tyś i szło na 3- 170, a 4- 200 km/h :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie nawalejcie się kolegi, może wytłumaczcie mu o co kaman, a kolega otfwebd niech wrzuci foty silnika

odkad zaczal opowiadac swoje teorie chialem foty, pozniej moskal, nosb i dalej cisza, ciekawe dlaczego :mysli::sarcastic:

przeciez fotki wrzuciłem wcześniej dałem linki tego szita:)

a koledzy maja ubaw

a na spocik wpadne spoko

na 3 stwach gdzie-koło marketu???[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 15:57_________________________________________________wtorek nie moge bo pracuje do 20 ale może za dwie godz.w katowicach co kolego???[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 15:59_________________________________________________

o!!!to ja mierząc mam sekunde mniej

ok 6.5 sekundy

ale nie ważne już

dzięki

zapraszam na spota do Katowic, masz blisko, wtorek, godzina 19:00 3stawy :wink4:

wpadnę tam, mam prawie 200 kuca więc możemy się sprawdzić, nawet dam Ci fory jak się boisz :wink4:

Zapraszam :)

najlepsze w tym wszystkim jest to że Kolega próbuje wcisnąć kit ludziom którzy zajmują się instalacją gazu, znają ceny i poszczególne elementy, nawet ja laik w sprawach gazu, wiem że instalacja do mojego padła kosztuje 3200 zł, żeby jakoś to jeździło :gwizdanie:

aha i proszę o fory :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem kolego to wymienia się jak np zaczynaja stukac mocno

jak tak miałem w a6

będzie je słychać bardzo

ale pewnie mogą być też inne objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie nabijania się z kolegi - czy należy wtryski gazowe po jakimś czasie wymienić na nowe? Czy jest to element nie podlegający wymianom - no chyba, ze "zostaną" zasmarowane mazutem?

przy przegladzie sprawdzaja wtryski. jak sie jakis wczesniej wysra to bedziesz czul bo jakby na jeden gar nie chodzil

otfwebd faktycznie wrzuciles zdjecie jak ci przy montazu obcieli pol pokrywy silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...