Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

225/55 :blink:

Poza tym, że zakładanie tak szerokiej opony na felgę 16'' mija się z celem i średnica koła będzie za duża, to nie będzie tarło.

Ale będzie straszny balon :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam takie pytanie. mam Felgi 17' ET42 i obecnie założone opony 225/45/17 i przy podjeżdżaniu pod krawężniki opona zahacza o rant nadkola, czy na takie felgi dało by rade założyć opony np 205/50/17 i czy by to coś pomogło ? Auto jest obniżone ale wiem dokładnie o ile, poprzedni właściciel to robił który mieszka w Niemczach

Kompletnie się na tym nie znam proszę o jakąś poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. mam Felgi 17' ET42 i obecnie założone opony 225/45/17 i przy podjeżdżaniu pod krawężniki opona zahacza o rant nadkola, czy na takie felgi dało by rade założyć opony np 205/50/17 i czy by to coś pomogło ? Auto jest obniżone ale wiem dokładnie o ile, poprzedni właściciel to robił który mieszka w Niemczach

Kompletnie się na tym nie znam proszę o jakąś poradę

Czy wejdzie 205 to zalezy jaka jest szerokosc felgi - max 7.5'' sadze na 205 podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wejdzie 205 to zalezy jaka jest szerokosc felgi - max 7.5'' sadze na 205 podejdzie

oznaczenie na feldze mam takie R446 7.5Jx17Hz, ale teraz pytanie czy jak zmienię opony na inne to nie będzie bić o rant nadkoli z przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko , planuje zakup felg wzor RS6 ,mają 8.5 cala i et45 ,na oponce 235/35/19 , czy nic nie będzie mi obcierać ?? mam tez drugie ktore maja inne et-35 ale opony 255/35/19 ;/ takze tu pewnie oponki do zmiany , mam takze pytanie jakie najciensze oponki da rade naciagnac /\?? (zawias gwintowany ,i zalezy mi by bylo jak najnizej ,ale zebym nadkoli nie pogubil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko , planuje zakup felg wzor RS6 ,mają 8.5 cala i et45 ,na oponce 235/35/19 , czy nic nie będzie mi obcierać ?? mam tez drugie ktore maja inne et-35 ale opony 255/35/19 ;/ takze tu pewnie oponki do zmiany , mam takze pytanie jakie najciensze oponki da rade naciagnac /\?? (zawias gwintowany ,i zalezy mi by bylo jak najnizej ,ale zebym nadkoli nie pogubil ;)

wiesz szczerze mówiąc to darowałbym sobie 19" felgi przy 1.6 100KM to po prostu przestanie jechać , no chyba że będzie służyło tylko do lansu lub stało jako demo car na wystawie :decayed:

Do takiego motoru to maks 17" i to już bardzo dużo jak na taką moc - ale to tylko moje skromne zdanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko , planuje zakup felg wzor RS6 ,mają 8.5 cala i et45 ,na oponce 235/35/19 , czy nic nie będzie mi obcierać ?? mam tez drugie ktore maja inne et-35 ale opony 255/35/19 ;/ takze tu pewnie oponki do zmiany , mam takze pytanie jakie najciensze oponki da rade naciagnac /\?? (zawias gwintowany ,i zalezy mi by bylo jak najnizej ,ale zebym nadkoli nie pogubil ;)

Witam, mam pytanko , planuje zakup felg wzor RS6 ,mają 8.5 cala i et45 ,na oponce 235/35/19 , czy nic nie będzie mi obcierać ?? mam tez drugie ktore maja inne et-35 ale opony 255/35/19 ;/ takze tu pewnie oponki do zmiany , mam takze pytanie jakie najciensze oponki da rade naciagnac /\?? (zawias gwintowany ,i zalezy mi by bylo jak najnizej ,ale zebym nadkoli nie pogubil ;)

wiesz szczerze mówiąc to darowałbym sobie 19" felgi przy 1.6 100KM to po prostu przestanie jechać , no chyba że będzie służyło tylko do lansu lub stało jako demo car na wystawie :decayed:

Do takiego motoru to maks 17" i to już bardzo dużo jak na taką moc - ale to tylko moje skromne zdanie :gwizdanie:

Dzieki za rade ,wiem o tym ze nie bedzie jechac ,ale i tak na takiej glebie sie przyzwyczailem ze nie poszaleje :), takze czekam na jakas odpowiedz na moje pytanie ;)(w gre wchodzą także felgi od S8 6 ramienne tylko czy beda duzo gorzej wygladaly od 19 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy na glebie tak -50mm feldze 8x17 et35 i oponie 235/45 będzie wszystko ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę, chociaż lepszą oponą była by 225, ja mam 225/40 przy 18x8 gleba -40mm i jest luz :good: , także nawet przy Twoim setupie będzie dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na aleagro są na sprzedaż takie felgi:

http://www.allegro.pl/item868914592_audi_felgi_z_oponami_17_oryginalne_okazja.html

jak pisze sprzedający, szerokość 8,5 J, ET 56, opony 225/45 R17. Jak sądzicie, co by było gdyby takie coś założyć do nieobniżanego auta? Trochę duże to ET i felga szeroka, nie będzie obcierać o błotnik przy jeździe prosto ani o nadkole przy skręcaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych felg z ET 56 to dystanse by były konieczne :good: Bez będzie obcierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie jest ET max-min. felg w A6???

Potrzebuję odp.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 19:26_________________________________________________

Panowie jakie jest ET max-min. felg w A6 99'???

Potrzebuję odp.

Potrzebuję odp. dziś plissss[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:17_________________________________________________Dla potomnych którzy mają lub będą mieli A6

ET 38-45 max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam oryginalne felgi 7 J, 15 cali ET 39

Mam możliwość kupienia felg w dobrej cenie i chce 16 nie większe bo drogi mam trochę dziurawe...Tylko zastanawiam sie jaka szerokość kupić i jakie ET oponki chce założyć 205 albo 215 jakie polecacie ET i szerokość?? zależy mi na tym zęby nie były węziej niż te co mam założone a nawet ciut szerzej tylko żebym nie mail kłopotów z obcieraniem itd taka rozsądna szerokość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...