Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Mały updejt :wink:

Wpadły nakładki na pedały z ali, ramka zegarów w black piano wraz z dekorami (drzwi ogarne wraz z wygłuszeniem i podświetlanymi klamkami), kiera (dzięki Wojtek :thumbup1:) i przy okazji zmiana kodowania w radiu :kox:

W najbliższym czasie szukanie multifunkcji z a4 pod łopatki i porzadne mycie :wink:

Pzdr. 

IMG_20200515_195758.jpg

  • Pomoc techniczna 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu lepiej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wnętrze nabiera smaku :thumbup1:

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, wnętrze zaczyna bardzo fajnie wyglądać:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiście :wink:

Jakimi matami będziesz wygluszac ? 

Edytowane przez 07_yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 07_yeti napisał:

Ciekawiście :wink:

Jakimi matami będziesz wygluszac ? 

Tym co Kowi, czyli mata i pianka od tego sprzedającego:

AB-2-MATA-WYGLUSZAJACA-butylowa-ANTYWIBR
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 3,99 zł - AB-2 MATA WYGŁUSZAJĄCA butylowa ANTYWIBRACYJNA 2mm (5922730216). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma sprawdzone konkretnie te maty? ile ich potrzeba mniej więcej na pare drzwi?kleicie zewnętrzną i wewnętrzną część drzwi i do tego jeszcze coś na tapicerke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio taki zestaw kupiłem. Jedna rolka powinna ci wystarczyć na jedne drzwi. Tak wewnętrz też musisz wklejać. Do tego potrzebujesz jeszcze około 2m2 maty do wklejenia boczków(mi ona została z poprzedniego projektu)

Screenshot_20200529-200954_eBay.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tommy24 napisał:

Ja ostatnio taki zestaw kupiłem. Jedna rolka powinna ci wystarczyć na jedne drzwi. Tak wewnętrz też musisz wklejać. Do tego potrzebujesz jeszcze około 2m2 maty do wklejenia boczków(mi ona została z poprzedniego projektu)

Screenshot_20200529-200954_eBay.jpg

Jeśli jedna rolka ma 50x100 to będzie mało. Oczywiście mówiąc o zrobieniu drzwi i wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne B8. Ciekawy lakier oraz wnętrze :)

Bezawaryjności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto żyje, z niespodzianek padła świeca na 4tym cylindrze a tak śmiga bezawaryjnie ;) Powoli również schodzą paczki (dzięki Maciek za lampki i kamizelki,  Wojtek za multi z a4 pod łopatki  i Kaju za wiązki, przy okazji mega robota, polecam! :D), Myślę że jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu uda się to wszystko zainstalować,  z zewnątrz nic się nie zmieniło ale auto miało gruntowne czyszczenie ;) Aha jak by ktoś szukał to moje koła są na sprzedaż, szukam czegoś innego ;) 

Pozdrawiam

 

IMG_20200809_052951.jpg

IMG_20200809_053005.jpg

IMG_20200809_053027.jpg

IMG_20200807_153533.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wakacjach to można zaktualizować wątek ;)

W trasie z wakacji coś zaczęło telepać autem ale jakoś udało się bezpiecznie dojechać do domu, okazało się że jedna opona z przodu się poddała, wpadła para nowych falken azenis, potem adblue zaczęło świrować, mimo zatankowania do pełna komp nie reagował, szybka wizyta w serwisie, reset ustawień potem zalecenie 50km spokojnym tempem po autostradzie 5bieg, 2,5tys obr. i system się opamiętał ;) Z nowości wreszcie człowiek znalazł chwile czasu na montaż oświetlenia drzwi wraz z oświetleniem kieszeni oraz wymieniłem multifunkcję z obsługą łopatek (dzięki Wojtek :thumbup1:) i je uruchomiłem, w kolejce czeka pakiet schowek i podświetlenie przestrzeni nóg. Ale już teraz zdecydowanie przyjemniej w środku ;) W przyszłości wpadnie cały set ledów do środka oraz tempomat (jak by ktoś miał na sprzedaż do polifta to pisać:) ).

Pozdrawiam.

 

 

IMG_20200818_152213.jpg

IMG_20200828_205604.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KoJ@K napisał:

W klami co za ledy wyrzeźbiłeś ? 

Białe 5mm z allegro :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Cos tam Panie sie dzieje nowego? Kola ogarnąłeś? Jakie wleca ? :decayed:

Auto jeździ i tyle, nie ma czasu nawet porządnie wymyć, koła zostają bo nie ma nic ciekawego w moim budżecie, także cisza w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, auto żyje, standardowo na wiosnę serwis + klocki przód, tył, potem były jakieś problemy z dpf-em, pomogło czyszczenie i na tą chwilę auto spisuje się rewelacyjnie ;) W głowie wciąż siedzi żeby sprzedać i poszukać jakiejś benzyny, ale nie ma kiedy przysiąść. Dodatkowo wpadły lotka na tył i spojlery szyby tylnej z ali.

I tak to wygląda na obecną chwilę ;)

IMG_20210707_204325.jpg

IMG_20210707_204524.jpg

IMG_20210707_204407.jpg

IMG_20210707_204450.jpg

Edytowane przez szafa
  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...