Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

felgi poszły w czarny połysk, wydech S4 na pokładzie, dyfuzor czarny połysk S4, lusterka full opcja 16pin ze składaniem oraz listwy LED z B9 :)

20200118_002019.jpg

20200117_103135.jpg

20200117_103057.jpg

20200116_200642.jpg

20200112_155115.jpg

Opublikowano

Dekielki czarne lub czerwone bym wrzucił :) robi robotę auto,może znaczek na tył czarny oooo

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Leszczonka napisał:

Dekielki czarne lub czerwone bym wrzucił :) robi robotę auto,może znaczek na tył czarny oooo

Dekielki oczywiście  zmienią kolor, zdjęcie zrobiłem zarsz po założeniu kół po lakierowaniu.  Myślę jeszcze nad czarnym dachem. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sorry za syf.  Trochę się  bawię :D 

20200224_081943.jpg

Opublikowano

Gratulacje autka.

Fajnie kółka i dodatki wyszły w piano ?

Pozdrawiam

Opublikowano

no i elegancko kolego

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.02.2020 o 15:47, black4 napisał:

Gratulacje autka.

Fajnie kółka i dodatki wyszły w piano ?

Pozdrawiam

Dodatki będą w carbonie jak te boczne osłonki deski. W planach jest dyfuzor, osłona nad grillem i na pewno jakieś duperele.  Może osłona popielniczki, rekinek.  Jak nie będzie pasowało, to sprzedam i wymienię na ori?

W dniu 25.02.2020 o 18:49, karolek_ust napisał:

no i elegancko kolego

A dzięki dzięki, staram się. Muszę zajrzeć na Twój temat 

20200227_220808.jpg

20200227_220832.jpg

Edytowane przez gagat3k

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

To oklejane ?

Opublikowano

Wygląda jak oklejone i potem na to bezbarwny położony 

Opublikowano

Mi to wygląda na hydrografikę + bezbarwny

Opublikowano

Jest petarda

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wampir napisał:

To oklejane ?

oklejone, ale prawdziwym włoknem węglowym 

2 godziny temu, karolek_ust napisał:

Wygląda jak oklejone i potem na to bezbarwny położony 

włókno, żywica, polerka i na wideo jeszcze przed woskiem. Reszta elementów musi jeszcze być zeszlifowana i wypolerowana

1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

Mi to wygląda na hydrografikę + bezbarwny

pudło :D 

Godzinę temu, barca8585 napisał:

Jest petarda

dzięki wielkie, powoli do przodu, niedługo inne fanty też tak będą wyglądały. 

Opublikowano

Kładłeś włókno na swoje drewniane ? 

Wyszło zacnie :)

Ps. co z tym pukaniem co miałeś ? doszedłeś do tego ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, michu10 napisał:

Kładłeś włókno na swoje drewniane ? 

Wyszło zacnie :)

Ps. co z tym pukaniem co miałeś ? doszedłeś do tego ?

chodzi o przegub/półoś/podporę? kupiłem w ciemno podporę, jutro oddaję do mechanika, wymieni podporę i jeszcze raz ma zobaczyć półoś i przegub wewnętrzny, chyba wymienię w ciemno, bo jak jestem w UK, to tutaj mechanicy niezbyt dobrzy.. 

swoją drogą jeszcze mam jakieś problemy z zawiasem, mam wrażenie, że 8miesięczne amory są już do wywalenia. :/ ale jest gwarancja. 

a co do carbonu, kupiłem zestaw dekorów na ebayu i drugą popielniczkę, popielniczka wyszła spoko, ale dekory chyba kupię jeszcze jedne, bo mają małe defekty. 

Edytowane przez gagat3k

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zmieniałeś IC ? jakie wymiary finalnie ? 

Bo co rozmawiam to każdy inaczej mówi :/

Opublikowano

@gagat3k

Pod co podłączyłeś te listwy podświetlane od b9, jak przeprowadziłeś przewód czy trzeba przedłużać?

 

Edytowane przez MasterCX

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.05.2020 o 09:30, michu10 napisał:

Zmieniałeś IC ? jakie wymiary finalnie ? 

Bo co rozmawiam to każdy inaczej mówi :/

tak, IC finalnie mam 600x300x76 

konsultując się z kilkoma najlepszymi tunerami stwierdzili, że tylko ten z tych budżetowych się nadaje, reszta to zabawki i już lepiej OEM do tych 300km

W dniu 9.05.2020 o 10:55, MasterCX napisał:

@gagat3k

Pod co podłączyłeś te listwy podświetlane od b9, jak przeprowadziłeś przewód czy trzeba przedłużać?

 

trzeba przedłużać, bo listwy mają tylko taki płaski. Kupiłem piny żeńskie i męskie i poprowadziłem przez przelotkę drzwi i podpiąłem pod dolne oświetlenie drzwi. Konkretna listwa zapala się tylko wtedy, gdy otworzy się akurat te drzwi. 

 

Ponad to problem z zawiasem rozwiązany, okazało się, że do sportline potrzeba amortyzatorów o skrócnym skoku i koni SRT używane 8 miesięcy są w świetnym stanie, ale zamiast nich wpadły Bilstein B8 o skróconym skoku.

Wpadła też nowa felga 19" 8.5J ET32 z Audi S5.

Początkowo był problem, bo wadził zacisk od tarcz 356mm, a reczej śrubka, ale szybko się z tym uporałem. :) 

 

20200510_092837.jpg

Edytowane przez gagat3k
.

Opublikowano

jak na tej feldze? zdarzają się przycierki z przodu? jak możesz to podeślij jakieś zdjęcia

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

jak na tej feldze? zdarzają się przycierki z przodu? jak możesz to podeślij jakieś zdjęcia

Dopiero wczoraj się bawiłem z założeniem ich. Początkowo załamka, bo do zacisków z A6/A7 niby nie pasują, ale sobie z tym poradziłem i jeszcze nigdzie nie jeździłem. ? w tygodniu pojeżdżę to zobaczę, teraz ciągle czymś innym z pracy jeżdżę i audi sobie czeka na wole dni?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.