Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B7 by M0zart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahhhh:slina:

Pięknie zrobione:oklasky:

Tak ze smakiem, pakiet czerń:smiley:

 

Opublikowano

Piękny custom wyszedł?

Sporo modyfikacji udało się ostatnio przeprowadzić.

Sprint blue + pakiet czerń = znakomite połączenie ?

Zdjęcia nie oddają pełni efektu.

Całość świetnie prezentuje się w realu.

Artur a jeszcze dystansik 13 mm z tyłu doszedł ?

Kawał dobrej roboty!

Pozdrawiam

 

 

 

Opublikowano

Coś wspaniałego ???

Świetna robota 

Opublikowano

Inni zachwalają,  a dla mnie wiocha totalna

Myślałem, że temat pójdzie w lepszym kierunku

Końcówki zewnętrzne bardziej wystają niż wewnętrzne, gdzie powinno być odwrotnie 

Przedni zderzak to nie wiem czy nawet komentować, bo to jakieś nieporozumienie 

Reszta na ok, ale te 2 czynniki psują całokształt 

Edytowane przez niwet

Opublikowano

zmiany na plus, ale zdecydowanie brak z przodu znaczka i końcówki wydechu do poprawy. 

Jakieś fotki audio bagażnika możesz wrzucić :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.02.2020 o 21:23, karol1981 napisał:

Ładnie poleciałeś z tematem, fajnie że coś się dzieje jak dla mnie brakuje znaczka na grillu, zderzak kwestia gustu, akurat tu wolałem ori, szkoda też że nie zostawiłeś ori końcówek wydechu, a resztę custom było by naprawdę dobrze. Ale ważne że Tobie się auto podoba, działaj dalej, a i daj go trochę niżej ??

Dzięki za dobre słowa !

ori były mniejsze, te jakoś lepiej mi leżą ? 

 

Co do obniżenia samochodu, poluje na gwint ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.02.2020 o 12:06, niwet napisał:

Inni zachwalają,  a dla mnie wiocha totalna

Myślałem, że temat pójdzie w lepszym kierunku

Końcówki zewnętrzne bardziej wystają niż wewnętrzne, gdzie powinno być odwrotnie 

Przedni zderzak to nie wiem czy nawet komentować, bo to jakieś nieporozumienie 

Reszta na ok, ale te 2 czynniki psują całokształt 

Serii jest pełno, to się wyróżnia. Myślę, że to wszystko kwestia gustu ;) Co do końcówek to są na równo, żadna nie jest cofnięta

 

pzdr

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.02.2020 o 14:12, dkdk95 napisał:

zmiany na plus, ale zdecydowanie brak z przodu znaczka i końcówki wydechu do poprawy. 

Jakieś fotki audio bagażnika możesz wrzucić :)

Trzymaj ✌?5A24F9A3-A7E6-4DA3-9072-77B9E756A6C3.jpeg

Opublikowano
W dniu 10.02.2020 o 12:06, niwet napisał:

Inni zachwalają,  a dla mnie wiocha totalna

Myślałem, że temat pójdzie w lepszym kierunku

Końcówki zewnętrzne bardziej wystają niż wewnętrzne, gdzie powinno być odwrotnie 

Przedni zderzak to nie wiem czy nawet komentować, bo to jakieś nieporozumienie 

Reszta na ok, ale te 2 czynniki psują całokształt 

Podzielam zdanie. Agrotuning wpada

Opublikowano

Granica między dobrym smakiem a karykaturą bywa cienka i tu została przekroczona w tą drugą :wacko:

Opublikowano

Wszystko kwestia gustu, dla mnie jest to czysto i ładnie spasowane.

Opublikowano

Oczywiście szanuję i doceniam zakres prac ale przy tego typu projektach zawsze będą zdania podzielone :wink:

Najważniejsze że właściciel zadowolony, jego wóz i jemu się ma najbardziej podobać :cheesy:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie,

Tak, kwestia gustu - a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Nigdy nie byłem zwolennikiem seryjnych samochodów czy to wygląd czy osiągi. W mojej opinii każdy samochód jest piękny na swój sposób. Jedni wolą oryginalny wygląd, inni totalny custom, który odbiega od norm. Ja należę do tych, którzy wolą custom. 
 

W samochodzie na pewno jeszcze wiele nowych rzeczy się pojawi tak jak i zmienione obecne ( nie koniecznie stylistyka ).

 

Do zobaczenia w krótce ?

Opublikowano

Zobaczę na żywo na zlocie w BT:dance:

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Adam87 napisał:

Zobaczę na żywo na zlocie w BT:dance:

Będziesz mieć okazje. Na pewno mnie usłyszysz ?

Opublikowano

Super fura. Silnik pechowy ale dbaj i często diagnozuj żeby było git. 

Kolorek też za***isty chociaż widzę ze przygód masz sporo. 

Felga dla mnie robi rozpierdol !! Jeszcze z 400mm na przód i jakiś fajny 4pot na tył i będzie miazga 

Opublikowano

Piękne autko 8-)!

Opublikowano

Koncówy wydechu zalatują EM czy e46 , klasycznie -- nie bardzo mi się widzą . Zapodaj podwójne czarne 80 mm lekko ścięte z pojedyńczej blachy . :guma:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siema. Szukam informacji na temat ori rozpórki montowanej za ścianą grodziową. Posiadasz u siebie takie cudo?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.03.2020 o 18:34, afroo. napisał:

Siema. Szukam informacji na temat ori rozpórki montowanej za ścianą grodziową. Posiadasz u siebie takie cudo?

Siemanko,

 

jeszcze nie dotarłem do przeróbki zawieszenia ale postaram się rozejrzeć.

 

gdyby wpadło Ci coś w oko dawaj znać ??
 

 

 

reszcie dziękuje za dobre słowa!!

 

Co do hebla na pewno wam się spodoba to co wstawie ?

 

Jestem właśnie w trakcie składania setu ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.