Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śmiało możesz z VW zapodac :thumbup1: dużo lepsze niż ori.

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, pawel72689 napisał:

Śmiało możesz z VW zapodac :thumbup1: dużo lepsze niż ori.

Jutro powinny być u mnie to zapodam i dam znać.....

Opublikowano
  • Autor

Dysze od vv już dziś znalazły się na miejscu, wczoraj podpiłowane ok 1,5 mm a dziś złożone i powędrowały na swoje miejsce. 

Rezultat to mgiełka rozpylana na szybę, czy jest to lepsza mgiełka jak ori z audi to nie wiem gdyż nie mam porównania. 

Dla mnie efekt zadowalający,podgrzewane dysze z vv od dziś są i u mnie.

 

Opublikowano
  • Autor

Chyba przyjdzie zmiana dysz gdyż moim zdaniem nie są w stanie spryskać całej szyby,nawet zakresu gdzie pracują wycieraczki bo powierzchnia pozostaje sucha i brudna.

Nie wiem czy będzie widać na foto ale przed kierowcą lewy róg na dole i przed pasażerem prawy róg góra......brudno i sucho,płyn nie dociera,wyregulować już lepiej się nie da.

Szkoda,chyba spryski od audi lepsze.....tylko czy z a6 czy a7 ?

20210217_142720.jpg20210217_142713.jpg

Opublikowano

A6 i a7 mają takie same. 

Te z vw niby można podpiłować, żeby regulacja była lepsza. 

Zaraz też się znajdą osoby, które napiszą, że z a7 nie mają takiej dobrej mgiełki. Osobiście mam z a6/7 i polecam :)

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, gagat3k napisał:

A6 i a7 mają takie same. 

Te z vw niby można podpiłować, żeby regulacja była lepsza. 

Zaraz też się znajdą osoby, które napiszą, że z a7 nie mają takiej dobrej mgiełki. Osobiście mam z a6/7 i polecam :)

No podpiłowane a widzisz jak dają.....że szyba brudna.

Zamówię te z a6 lub a7 hehe tylko czy one psikają tak by myły te miejsca co u mnie zostają po dyszach z vv ?

Może zapodasz fotkę od siebie jak pryskają..?

Opublikowano

Ja założyłem z tej aukcji i są oki 

ALLEGRO.PL

Kup teraz DYSZA SPRYSKIWACZ MGIEŁKA AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q7 z Wrocław na Allegro.pl, za 122 zł w kategorii Części samochodowe - Wycieraczki i spryskiwacze. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, kris67 napisał:

Ja założyłem z tej aukcji i są oki 

ALLEGRO.PL

Kup teraz DYSZA SPRYSKIWACZ MGIEŁKA AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q7 z Wrocław na Allegro.pl, za 122 zł w...

 

Muszę się rozejrzeć za nowymi faktycznie. 

Opublikowano
W dniu 17.02.2021 o 22:08, gagat3k napisał:

A6 i a7 mają takie same. 

Te z vw niby można podpiłować, żeby regulacja była lepsza. 

Zaraz też się znajdą osoby, które napiszą, że z a7 nie mają takiej dobrej mgiełki. Osobiście mam z a6/7 i polecam :)

Za dużo też to nie pomoże bo będzie spryskiwacz walił po rancie maski. Też mam wrażenie że te z vw słabo "moczą" szybę.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Za dużo też to nie pomoże bo będzie spryskiwacz walił po rancie maski. Też mam wrażenie że te z vw słabo "moczą" szybę.

No masz rację kolego słabo to wygląda, ja widzę u mnie.Nie spryskuje szyby dobrze poczym zostaje brudne suche miejsce na szybie...u mnie właściwe dwa,foto wyżej.

Czy z audi pryskają lepiej,tzn dosikują szybę tak by wycieraczka była po długości mokra,i tym samym czyściła szybę?

Opublikowano
  • Autor

Myślę że w ramach rekompensaty to wpadną spryski,dysze z audi A7 

Wydaje mi się po filmikach w necie że lepiej ,,moczą" szybę.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po głowie zaczyna chodzić drugie auto dla rodziny,dla żony.

Zainteresowanie padło na audi a3 2012 w górę,najlepiej sedan.

Użytkowane byłoby na odcinkach powiedzmy ok 10 km w jedną stronę do pracy,weekendy to już wiadomo coś więcej....

Co polecacie

Diesel 1.6  2.0 

Benzyna  1.4  1.8  2.0 

Na które silniki uważać, na co zwracać uwagę, bo tfsi lubiły olej z tego co wiem.......

Może ktoś ma więcej wiedzy i się ze mną podzieli ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A więc dziś wpadł komplet dysz spryskiwaczy z audi A7 i tutaj po mojej przygodzie że spryskami z volkswagena to mogę powiedzieć że z A7 robią robotę.Są o wiele lepsze aniżeli od vv .

Dziś wpadły też wycieraczki szyb, Bosch AeroTwin .

Następnie będzie porządne mycie,dekantaminacja,porządne przygotowanie pod wosk......i zobaczymy co nałożymy,Soft99 lub FinishKare.

Na szyby niewidzialny wycieraczka od soft99.

Na opony i plastiki jest sprawdzony środek od Koch-a.

Środek,odkurzanie,czyszczenie plastików,ozonowanie z wymianą filtra i dressingiem na plastiki.

Trzeba się zająć niunią.....:a4fan:

Opublikowano

Ja od siebie mogę polecić Glaco, trzyma 7-miesiąc, sól drogową i gorzelnie z płynu do spryskiwaczy też przetrzymał :D

IMG_20210412_041834.jpg

Opublikowano
  • Autor

 IMG_20200805_170004.jpg

Mam w swojej apteczce Glaco :wink:

Opublikowano
W dniu 12.04.2021 o 04:20, Langista napisał:

Ja od siebie mogę polecić Glaco, trzyma 7-miesiąc, sól drogową i gorzelnie z płynu do spryskiwaczy też przetrzymał :D

IMG_20210412_041834.jpg

Ja u siebie nakładałem Glaco w tamto lato i do tej pory trzyma :)

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Michu1996 napisał:

Ja u siebie nakładałem Glaco w tamto lato i do tej pory trzyma :)

No ja u siebie jakoś też na jesień aplikowałem to widać że jeszcze działa.

Ale na wiosnę dam nową powłokę,niech działa na nowo na 100%

Jeżdżąc autostradami jest to świetne rozwiązanie....polecam także. 

Opublikowano

U mnie może się też tak trzymać, bo nakładany był na świeżo wypolerowaną szybę (usuwanie odprysków i rys po wycieraczkach) Wiadomo nie działa już jak na początku przy prędkości 50 km/h a od 70 ale tak, na autostrady czy też na krajówki w sam raz, no i gdzie każdy drapie szyby przy -1 ja mam tylko rosę na szybie.

Edytowane przez Langista

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

20210708_173401.jpg20210708_171819.jpg20210708_171832.jpg20210708_171843.jpgJako iż dawno nic się nie działo to dodam że auto zostało zarejestrowane w PL 

Wróciło wraz z nami do Polski......tutaj,załatwiłem wszystkie dokumenty i zarejestrowałem je na terenie Polski.

Po zjeździe został wymieniony olej i filtry.

Do dnia dzisiejszego nic z autem złego się nie dzieje,dbam dalej jak trzeba.

 

Edytowane przez adamd69

Opublikowano
9 minut temu, adamd69 napisał:

Wróciło wraz z nami do Polski

Tak z ciekawości, co zdecydowało że wróciliście do "polskiego ładu"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.