Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pany jakiej firmy oraz jaka barwę polecacie w xenony? Może ktoś ma jakieś porównania na b8 ? 

Opublikowano
49 minut temu, Norbas napisał:

Pany jakiej firmy oraz jaka barwę polecacie w xenony? Może ktoś ma jakieś porównania na b8 ? 

osram 4300

Opublikowano

Osram CBI 6000k :)

Opublikowano
8 godzin temu, Norbas napisał:

Pany jakiej firmy oraz jaka barwę polecacie w xenony? Może ktoś ma jakieś porównania na b8 ? 

Ja również mogę polecić osrama cbi 6000k.

Ładnie równo i biało świeci. Chociaż gdzieś wyczytałem, ze palniki d3s nie mają rtęci i ich barwa jest delikatnie zawyżona. Nie wiem ile w tym prawdy. :-)

Opublikowano

Koledzy już powiedzieli co założyć -> Osram CBI 6000k zdecydowanie lepsze niż seria :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Panowie ? 

jakies pewne sprzedawców macie ? Ceny pewnie z 700zl za komplet to ? 

Opublikowano

Ja brałem D3S  - 

Osram-2x-D3S-Xenon-Cool-Blue-Intense-600
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 519,99 zł - Osram 2x D3S Xenon Cool Blue Intense 6000K (7549625684). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

Opublikowano
5 minut temu, grzes283 napisał:

Ja brałem D3S  - 

Osram-2x-D3S-Xenon-Cool-Blue-Intense-600
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 519,99 zł - Osram 2x D3S Xenon Cool Blue Intense 6000K (7549625684). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

 

6 godzin temu, Norbas napisał:

Dzieki Panowie ? 

jakies pewne sprzedawców macie ? Ceny pewnie z 700zl za komplet to ? 

Jakbyś chciał seryjną barwę 4300K to kup Osram Ultra Life. 10 lat gwarancji:naughty:

EDIT: Jakbyś chciał to mam pewne a cena podobna do allegrowej:wink:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Dzisiaj założone te CBI Osrama 6000K i jak najbardziej polecam   :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

8kkm od zakupu wiec przechodzimy z LL na SL  

olej plus filtry... filtr powietrza wymieniony po raz pierwszy od nowości, dziadostwo ??

43031F59-B4A1-4B8F-8A78-EB70A8AEAD06.jpeg

83DD8A7C-A0B9-437E-9969-E8C49B686373.jpeg

23B3F224-AC70-4A0C-A621-BE6BC467938C.jpeg

FB3E7B3C-187A-4DDC-A62C-F267A23DE1D3.jpeg

Po przejściu na Ravenol temp oleju jest wyższa przy normalnej jeździe. Szybciej się rozgrzewa. Przed było 83*-86* a teraz 89-91* Zobaczymy jak przy prędkościach autostradowych będzie.

pytanko, ktoś moze wymieniał sam filtr paliwa i wie jak uruchomić odpowietrzyć układ przez vcds w polifcie  ? 

 

Opublikowano
5 godzin temu, Norbas napisał:

8kkm od zakupu wiec przechodzimy z LL na SL  

olej plus filtry... filtr powietrza wymieniony po raz pierwszy od nowości, dziadostwo ??

43031F59-B4A1-4B8F-8A78-EB70A8AEAD06.jpeg

83DD8A7C-A0B9-437E-9969-E8C49B686373.jpeg

23B3F224-AC70-4A0C-A621-BE6BC467938C.jpeg

FB3E7B3C-187A-4DDC-A62C-F267A23DE1D3.jpeg

Po przejściu na Ravenol temp oleju jest wyższa przy normalnej jeździe. Szybciej się rozgrzewa. Przed było 83*-86* a teraz 89-91* Zobaczymy jak przy prędkościach autostradowych będzie.

pytanko, ktoś moze wymieniał sam filtr paliwa i wie jak uruchomić odpowietrzyć układ przez vcds w polifcie  ? 

 

Jeśli to działa jak w przedlifcie to nic nie trzeba robić. Samo się odpowietrzy

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.12.2019 o 17:36, Wandej napisał:

Jeśli to działa jak w przedlifcie to nic nie trzeba robić. Samo się odpowietrzy

Pitole, już znalazłem procedurę i będe działał po nowym roku :) 

Tymczasem smaczki na pokładzie  :decayed:  klameczki plus zmiana podświetlenia... zdjęcia jak zawsze nie oddają efektu ale jestem zadowolony :jerk:

DSC04041_edited.jpg

DSC04049_edited.jpg

DSC04054_edited.jpg

DSC04058_edited.jpg

DSC04076_edited.jpg

DSC04101_edited.jpg

DSC04059_edited.jpg

DSC04074_edited.jpg

DSC04067_edited.jpg

DSC04069_edited.jpg

 

Wpadły jeszcze w halo osram cool blue boost. Na dole małe porównanie jakby ktoś miał problem z doborem... trzeba będzie chyba zainwestować w ledy tak jak koledzy polecali :) 

DSC04032_edited.jpg

0bjhbjbjbj.JPG

:hi: 

 

Opublikowano

Jak zwykle efekt kosa:thumbup1:za niedługo też będę robił tą samą robote:naughty:

Opublikowano

Super Norbercik wyszły klameczki:thumbup:

Opublikowano

Gdzie dorwałes klameczki?:) czasem komuś nie leży jeszcze gdzieś komplet ?:)

Opublikowano

kolega chyba mi z allegro sprzątnął, z koszyka mi zniknęły, a za 999zł były :D

piękny modzik, gratulacje! 

Opublikowano
3 godziny temu, gagat3k napisał:

kolega chyba mi z allegro sprzątnął, z koszyka mi zniknęły, a za 999zł były :D

piękny modzik, gratulacje! 

Nowe czy używane w tej cenie były?

Opublikowano

Mała rzecz a cieszy :thumbup1:

Opublikowano

Good job:thumbup1:  

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, instruktor83 napisał:

Jak zwykle efekt kosa:thumbup1:za niedługo też będę robił tą samą robote:naughty:

Rób, rób bo jest różnica szczególnie w otwieraniu :decayed: 

12 godzin temu, Leszczonka napisał:

Gdzie dorwałes klameczki?:) czasem komuś nie leży jeszcze gdzieś komplet ?:)

11 godzin temu, gagat3k napisał:

kolega chyba mi z allegro sprzątnął, z koszyka mi zniknęły, a za 999zł były :D

piękny modzik, gratulacje! 

Za 999 to były używki... za ta sama kasę jak nie mniejsza masz w aso bez rabatów ;) brałem z aso. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.